Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Praca marzeń bez względu na wszystko?
Autor Wiadomość
AgentTomek 


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 10
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-12-19, 09:07   

Cappy, a dają ci jakąś alternatywę? Jeśli odradzają ci kształcenia tylko dlatego że w ich oczach to jest zły zawodów to lepiej ich w ogóle nie słuchaj. Wykształcenie zdobywa się z 2 powodów: po pierwsze kwestie materialne, po drugie czysta ciekawość.
Pamiętaj że chodzenie do szkoły policealnej na kierunek o małym braniu to wciąż lepsze niż niechodzenie nigdzie, może akurat tobie się uda znaleźć w nim pracę.
Albo będziesz ich słuchać, ale pójdziesz za tym co czujesz. Wiadomo możesz zostać prawnikiem i lekarzem bo to są 'dobre zawody' w postrzeganiu typowego Polaka który oczywiśćie - kto by się spodziewał - nie jest ani prawnikiem, ani lekarzem. ;)

W moim życiu nigdy nie byłem szczęśliwy słuchając innych, może też powinnaś zrobić to co ty uważasz za słuszne i po prostu zapisać się do szkoły.
Ludzie którzy dają nam takie dobre rady i podcinają skrzydła zwykle są kompletnie z innych czasów - żeby nie powiedzieć że z innej planety.




 
 
Praca marzeń bez względu na wszystko?
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-19, 20:34   

AgentTomek ja myśle tak samo jak ty ale blokuje mnie choroba. Jednak to ona ma większą władzę nade mną. Przez nią jestem przegrywem, sama do niczego nie dojdę.



 
 
Praca marzeń bez względu na wszystko?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11