Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Buty
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-10-13, 17:26   

Niedawno kupiłam sobie na wyprzedaży obuwie do pracy.
Super cena po obniżce, solidne, z wyglądu też odpowiadające. Mierzę w sklepie - super wygodne! Producent obiecuje szmery-bajery, dodatkowo do tego jeszcze gore-tex. Bierę! Okazuje się jednak, że wyjdzie z tego tylko gore, bez texu. Po paru dniach użytkowania zaczął mnie boleć paznokieć. Teraz zrobił się czarny.

Meh!




Disqualified as a human being.
 
 
Buty
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-10-21, 22:02   


Wydałam na nie szalone 25zł przed chwilą.


<<< Dodano: 2019-10-24, 14:57 >>>


Przyszły buty. Fajne całkiem, leciutkie takie. Dobrze wydane dwie paczki fajek. :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Buty
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-01-27, 17:19   

Od marca ubiegłego roku zajeździłam trzy pary obuwia sportowego. Każda jedna rozkleiła mi się i popękała. :roll:

Może ktoś zna jakąś sprawdzoną markę, która produkuje buty nierozpadające się... tak szybko. I takie, które udźwigną deszczowe warunki, wilgotne podłoże i codzienne, wielogodzinne użytkowanie. Jest to w ogóle realne? :P




Disqualified as a human being.
 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-27, 17:35   

Mustela Nivalis, jakie marki miałaś wcześniej?


Ja zimowe buty kupowałam z 7 czy nawet więcej lat temu w decathlonie i tyle też zim wytrzymały, aż coś z nich pękło. :P Niedawno postanowiłam kupić buty zimowe Kappa, ale nie wiem czy miesiąc w nich chodziłam i nawet nie chce mi się reklamacji składać, więc czym prędzej pojechałam do decathlonu po nowe.
Wersję letnią i zimową butów do chodzenia po górach mam Quechua, zniosły wielogodzinne użytkowanie w górach.
Do biegania w terenie i w deszczach mam asicsy z gore-tex.




 
 
Buty
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-01-27, 19:59   

Adenium, wcześniej był jakiś noname z supermarektu, sportowe obuwie z lokalnej sieciówki sportowej oraz North Face bodajże, goretexowe, które z początku użytkowania zrobiły mi gore z paznokciem. Meh.


Niby pracodawca powinien mi zapewnić obuwie, no i zapewnia, ale... to sandały. :/




Disqualified as a human being.
 
 
Buty
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-27, 21:20   

Mustela Nivalis, może zrobię chamską reklamę własnej firmie... ale mamy buty z gore-texem (również na nadchodzący sezon wiosna-lato), które w większości są szyte (ewentualnie zgrzewane), najczęściej skórzane i mają 2 lata gwarancji.
Wrzucam przykładowe modele:
https://www.camper.com/pl...ift-K400426-001
https://www.camper.com/pl...sta-K400385-001
Na nowy sezon jeszcze nie ma online tych, o których myślę, że by były dla Ciebie dobre (ale mogę Ci podesłać na priv zdjęcia, bo mamy je już na sklepie).
Edit:
A co do popękania obuwia to w którym miejscu Ci się to stało? Czasami obuwie potrafi pękać po bokach, bo jest źle dobrane do stopy (zwykle dzieje się tak, gdy masz wąską nogę i za szeroki but). Wtedy wszystko inaczej pracuje i buty się szybciej niszczą.




 
 
Buty
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-01-28, 17:46   

agogika, pękają mi podeszwy, w okolicach przodostopia i śródstopia. No i noski, jeśli nie rozkleją się najpierw.

Camper nie ma stacjonarnie u mnie sklepów (a nawet jakby miał, to za daleko - jak każdy inny :P ), więc tak czy siak jestem skazana na ofertę online...
Zorientuję się w ofercie, dzięki za reklamę. :) Jak znajdziesz wolną chwilę to możesz podesłać fotki - tego modelu raczej nie nabędę (bo potrzebuję nowej pary jak najszybciej), po prostu ciekawi mnie Twój typ.




Disqualified as a human being.
 
 
Buty
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-09, 14:13   

Mustela Nivalis napisał/a:
pękają mi podeszwy, w okolicach przodostopia i śródstopia

Ciekawa sprawa... nigdy tak nie miałam i nie do końca wiem z czego to może wynikać (ale się dowiem).
Mustela Nivalis napisał/a:
noski, jeśli nie rozkleją się najpierw

To już kwestia tego jak jest but wykonany. Jak jest szyty lub zgrzewany to nie za bardzo ma się jak rozkleić ;) .
Mustela Nivalis napisał/a:
Camper nie ma stacjonarnie u mnie sklepów

Wiem, sprawdzałam z ciekawości ;) .
Ale jakbyś była w Polszy na urlopie czy coś to zapraszam do sklepów stacjonarnych.
Mustela Nivalis napisał/a:
możesz podesłać fotki - tego modelu raczej nie nabędę (bo potrzebuję nowej pary jak najszybciej), po prostu ciekawi mnie Twój typ.

Przesłałam Ci przez messengera, bo tak wygodniej niż przez forum (dużo zdjęć narobiłam :P ).




 
 
Buty
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-03-25, 10:05   

Pamiętam, że pytałam się w tym temacie o pomoc z wyborem które bity mam kupić. Wahałam się między adidas gazelle a new balance 574.
W końcu moje nike, które miałam rok i były jasnoróżowe zniszczyły się... I nastąpił czas szukania idealnych butów.
Trochę wspomagałam się pewną stroną , gdzie miałam konto i mogłam sprawdzić, który numer buta jest dla mnie najbardziej odpowiedni i na ile % pasuje dla mnie.
Wybrałam takie (inny kolor niż te, które tutaj wrzucałam)
Są meeeega wygodne, jednak jeszcze ciut obcierają mnie , zwłaszcza lewy but, bo jeszcze nie jest rozchodzony.





Ale to nie zmienia faktu, że dalej baaardzo podobają mi się gazelle, tylko są mniej wygodne, bardziej takie jak trampki a nie adidasy.




 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-25, 10:33   

20września, NB 574 słyszałam, że są dobrej jakości. Kiedyś je przymierzałam i mi akurat nie do końca podoba się jak leżą na mojej stopie, gdy patrzyłam na nie od góry. Ogólnie fajne buciki, więc niech Ci się dobrze noszą.

Co do gazelle, zerknęłam na wygląd i faktycznie bardziej przypominają trampki, ale też ładne, zależy kto jakich butów bardziej potrzebuje, a może za jakiś czas dokupisz gazelle?


Ja się czaję na jakieś sneakersy Pepe Jeans lub Tommy Hilfiger, ale to za jakiś czas do kupienia. :P




 
 
Buty
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-09-10, 19:25   

Co myślicie o tych butach?
Kuszą mnie...




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-10, 19:30   

Czu, są w ładnym kolorze i na fotce dobrze wyglądają na stopie. :D



 
 
Buty
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-09-11, 10:59   

Czu, uła. Fajnie wyglądają :D



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Buty
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 998
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-09-11, 11:12   

No i kosztują fajnie... Dlatego mam dylemat. 🙄



"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Buty
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-11, 13:28   

Czu, ja się kiedyś z 2 miesiące czaiłam na buty mając dylemat taki bo i butów w szafie mam dostatek, aż w końcu wpadły w kolejną promocję i je kupiłam, więc zależy jak bardzo są Ci one potrzebne i czy masz wolne fundusze na taki cel dodatkowy.



 
 
Buty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11