Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Path of Exile
Autor Wiadomość
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-12-13, 09:09   Path of Exile

Jest Minecraft i LoL, to może są tutaj ludzie, którzy grają w PoE. Path of Exile niedawno (7 grudnia) ruszył z nowym dodatkiem i jest naprawdę fajnie. Oczywiście w dniu premiery serwery padły, bo po fiasku Blizzconu sfrustrowani fani D3 tłumnie zebrali się obczaić tą perełkę na rynku hack&slash - było o połowę więcej graczy niż przy starcie poprzednich dodatków, ale teraz gra działa stabilnie, a bugi są naprawiane szybko i sprawnie. Path of Exile to gra nie tylko free-to-play, ale też free-to-win, chociaż w pewnym momencie warto się pokusić, żeby wydać te 80zł na przestrzeń do trzymania itemków (szczególnie jak ktoś jest takim zbieraczem jak ja ;) ). Początkowo gra może przerażać swoją złożonością, ale na internetach jest mnóstwo filmików i artykułów, które pomogą się odnaleźć nowym graczom. Ja tam lubię sporą dowolność w tworzeniu postaci (gigantyczne drzewko) i sposobie grania (z systemem skill gemów każdy właściwie sobie tworzy własne czary i ataki). Widywałam już czarownice na dwuręczne miecze i łucznika na czary. Generalnie polecam. Ktoś zna tą grę?



 
 
Path of Exile
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-13, 13:49   

Muszę przyznać, że pierwsze słyszę. Bardzo bardzo lubię Diablo, w szczególności moją ukochaną dwójeczkę. Ten klimat, ta muzyka. Naprawdę ta gra nigdy mi się nie znudzi. Do trzeciej części podszedłem już trochę z dystansem. Dobra gra, ale trochę zbyt uproszczona moim zdaniem.
A to co teraz zaproponowali to chyba jakieś nieporozumienie. Gra na telefon? No, ale nie chcę tutaj komentować poczynań Blizzarda.
Co do Path of Exile. Chętnie zobaczę. Czasami lubię pograć w hack'n'slashe. Choć teraz ogarniam RTSy. A jeżeli jest F2P i F2W to jak najbardziej na plus. A jak jest ze społecznością gry? Bo z tym jest różnie niestety.




 
 
Path of Exile
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-12-13, 19:34   

Exmit napisał/a:
Dobra gra, ale trochę zbyt uproszczona moim zdaniem

No to PoE jest dokładnym przeciwieństwem uproszczenia. :P
Exmit napisał/a:
A to co teraz zaproponowali to chyba jakieś nieporozumienie. Gra na telefon?

Wiesz... obecny dodatek do PoE miał tytuł roboczy "Immortal", bo tłuczesz tam "Nieśmiertelny Syndykat", ale ostatecznie jak go ogłosili po Blizzconie to nazwali go "Betrayal". :P
Exmit napisał/a:
A jeżeli jest F2P i F2W to jak najbardziej na plus.

Za prawdziwą kasę możesz sobie kupić sloty na charakter (ale bazowo jest ich chyba 10, więc raczej długo nie będziesz potrzebować), przestrzeń w skrzynce (bazowo są 4 strony), specjalne przestrzenie w skrzynce, żeby było łatwiej trzymać niektóre itemki, których jest dużo (jak waluta w grze, mapki do end-game), a potem to już tylko sprawy kosmetyczne (wygląd postaci, wygląd skilli, dekoracje itp.). Nie ma żadnych bustów do expa/dropa, limitów questów/map/lokacji, innych bufów i bonusów wpływających na rozgrywkę.
Exmit napisał/a:
A jak jest ze społecznością gry? Bo z tym jest różnie niestety.

No ja ze społecznością mam styczność głównie na oficalnym forum gry. Nie jest źle. Zazwyczaj ludzie zachowują się normalnie... zawsze się jakiś maruda czy troll znajdzie, ale nie zobaczysz litanii "ty noobie" jak zadasz jakieś pytanie na forum. W samej grze, to gram ze znajomymi, więc do publicznych grup nie wchodzę, to nie wiem. Czasem mam kontakt z graczami jak kupuję itemki, ale to bardzo "mechaniczne" jest, kopiuję ze strony gdzie ludzie się ogłaszają formułkę co chce kupić i wysyłam graczowi, on mi to daje, ja mu daje kasę i koniec interakcji. Jeszcze mnie nikt w handlu nie próbował okantować, więc nie jest źle. W ogóle waluta w grze też jest ciekawie rozwiązana, bo każdą walutę możesz użyć do robienia itemków. Na przykład głównie w handlu używa się chaos orbów i każdego takiego chaos orba możesz zużyć na losowe wygenerowanie statów na itemku.

Tu masz trailer obecnego dodatku:




 
 
Path of Exile
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-08-14, 23:58   

A sobie tutaj pomarudzę...
Ze względu na życie prywatne i różne utrudnienia nie dograłam do końca poprzedniej ligi i ominęłam aktualnie trwającą. Od następnej planuję wrócić do gry.
Nie mogę się doczekać. Niech już ogłaszają jakie będą zmiany i co nowego... nie mogę się doczekać.
We wrześniu poprzedniego roku zaczęłam grać. Ależ ten rok szybko zleciał...




 
 
Path of Exile
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-18, 21:29   

Gracie jeszcze w POE?



 
 
Path of Exile
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-08-18, 23:34   

Suicider, ja planuję wrócić we wrześniu, gdy nowa liga wystartuje. A Ty grasz?



 
 
Path of Exile
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-19, 12:06   

Kiedyś grałem z kolegą, może też wrócę zobaczyć jak to wygląda ;p



 
 
Path of Exile
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-08-19, 22:33   

Suicider napisał/a:
Kiedyś grałem z kolegą

Która liga? Ja zaczęłam od tej z Harbingerami (czyli sierpień 2017) i gram wszystkie od tamtego czasu.
Suicider napisał/a:
zobaczyć jak to wygląda

Mam wrażenie, że "entry level" do tej gry rośnie z każdą kolejną ligą. :P Jak bym miała teraz zaczynać, to nie wiem czy bym ogarnęła.




 
 
Path of Exile
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-23, 18:36   

Muszę dokończyć pobieranie i dam znać bo dawno nie grałem ^^



 
 
Path of Exile
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11