Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki
Autor Wiadomość
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-16, 20:11   

Michał, Szamanka, wiem, jutro idę do psychologa i zapytam go o jakieś terapie czy inne metody walki z tym, sama już nie chce brać.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-05, 02:59   

Myślę, że już się serio uzależniłam. Czuję się tragicznie, gdy odciągam myśli, aby tego nie brać - drżenie ciała, próby zażycia, walka aby tego nie robić... Nie wiem, jak mam to wyleczyć, a chciałabym, bo wiem, że mnie to jeszcze bardziej zniszczy.



 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-08-05, 09:36   

VM37, odwyk. Zamykają Cię na kilka miesięcy w ośrodku tak żyjesz, pracujesz, leczysz się.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-05, 11:59   

Szamanka, a jeśli już bym wzięła to pod uwagę (bo nie uśmiecha mi się koniec końców ta opcja)... to gdzie mogłabym się zgłosić?



 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-08-05, 12:25   

VM37, wiem, że jest takowy w Gliwicach i ma całkiem niezłe opinie. Natomiast są też pozamiastowe, gdzie człek musi kolokwialnie mówiąc, w polu orać by mieć co jeść.

Najpierw i tam musisz iść do lekarza i o tym pogadać, bez skierowania i tak się nie dostaniesz do takiego ośrodka zamkniętego. A i kwalifikacje trzeba przejść.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-08-06, 07:11   

Nowy Dworek
#sprawdzoneinfo :D




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-08-14, 22:26   

Dzień 11 bez ćpania. Dziś miałam chwilowy kryzys i już byłam pewna, że jutro "naćpam się jak szmata", już pisałam do ludzi... A potem napisał do mnie jeden "Chodź, mam i ci dam" a ja odmówiłam. Troszkę żałuję bo jednak chciałabym być szczęśliwa choć na chwilkę ale spróbuję wytrzymać bez tego do połowy września. A narazie jestem z siebie troszkę dumna.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-14, 23:12   

Xysaim,
Brawo Xysaim. :yahoo:
Nieźle Ci idzie, naprawdę. To, że odmówiłaś jest dużym plusem. Dobrze, że jesteś dumna, bo masz za co. :)




 
 
Narkotyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-08-16, 09:12   

Xysaim, super. :) Trzymam kciuki za kolejne dni. :kciuki: :siłacz:



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-08-16, 17:38   

DiSoRdEr_, Szamanka, mega mega budujące jest to, że ktoś po raz pierwszy jest ze mnie zadowolony w kwestiach narkotyków. :tuli2:



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-08-21, 23:14   

Xysaim, gratuluję i trzymam kciuki! Wszystkie uzależnienia to gówno.

A ja chciałam tak z innej strony napisać.
Na tym forum wisi mój post sprzed 2 lat, kiedy próbowałam pierwszy raz. Mam szczęście, bo dzięki zbiegowi pozytywnych okoliczności (brak źródeł - też ich jakoś nie szukam, ogólne zadowolenie z życia itp.) nie uzależniłam się od niczego. Od tego zdarzyło mi się jeszcze 2-3 razy, ostatnia przerwa to był aż rok. Niedawno byłam zagranicą na festiwalu i wzięłam parę rzeczy, które mieli moi znajomi. Głównie psychodeliki.
Wróciłam do domu, minęło parę dni - byłam cały czas trzeźwa - po czym obudziłam się pewnego dnia i nagle się zaczęło. Derealizacja na 100%, cały dzień minął zanim się jej pozbyłam. W ogóle miałam wrażenie, że już mi zostanie, bo nie mijała ani na chwilę (wcześniej miałam derealizacje niewywołane narkotykami, ale one trwały maksymalnie godzinę). Na tripie miałam wrażenie, że dwie czerwone lampki które widziałam z sąsiedniego kempingu, to moja przeszłość i jakaś zła siła, która się we mnie wpatruje. Od tego czasu (a minęły już dwa tygodnie) boję się czerwonych świateł. W ogóle mam bardzo podwyższony poziom lęku i wróciły mi (po roku!) ataki paniki. W życiu mi nie przyszło do głowy, żeby czegoś szukać tu na miejscu i brać dalej. Teraz już mi trochę przechodzi i chemia w głowie wraca do normy. Ale najwyraźniej pobyt w innej rzeczywistości zadziałał bardzo niekorzystnie na mój mózg, mimo, że moje podróże do innych wymiarów były w większości pozytywne.
Swoim postem chciałam tylko zwrócić uwagę, że nie zawsze uzależnienie to jedyne, co grozi osobom po narkotykach. Jestem w dobrym miejscu i miałam zaufanych znajomych, którzy mnie pilnowali i w razie czego uspokajali. W domu nie mam żadnej chęci brania czegokolwiek, mogę sobie zjechać z górki na rowerze i będę podobnie zadowolona.
Ale wszystkie substancje psychoaktywne coś przestawiają w głowie, mniej lub bardziej. Polecam wszystkim mieć to na uwadze, jeśli już się na coś decydujecie.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-11-29, 19:15   

Nie ćpałam od około dwóch tygodni, jest trochę ciężko, nawet ostatnio śni mi się, że ćpam albo ludzie z którymi ćpałam. Ale najprawdopodobniej pójdę na odwyk, muszę tylko wybrać odpowiedni ośrodek a to okazuje się ciężkie, zwłaszcza gdy nie jest się do końca pewnym czy w ogóle warto iść do któregokolwiek z nich. :roll:



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-12-01, 17:07   

Xysaim napisał/a:
czy w ogóle warto iść do któregokolwiek z nic

Warto. Co prawda nie zawsze z tym ośrodkiem się trafi i trzeba później "powtarzać" gdzie indziej, ale z autopsji wiem, że terapia w walce z nałogiem daje najwięcej. Poznasz mechanizmy swojego wroga, poznasz siebie, a z taką wiedzą o wiele łatwiej przyjdzie Ci wprowadzić do życia nowe, pozytywne zmiany. ;)




 
 
Narkotyki
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-12-01, 19:20   

rozpuszczalnik, obym wybrała odpowiedni ośrodek chociaż, bo już sama decyzja o odwyku była lekko mówiąc ciężka, a gdyby jeszcze okazało się, że to nic nie da to bym się chyba załamała.



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Narkotyki
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-14, 19:41   

Xysaim napisał/a:
muszę tylko wybrać odpowiedni ośrodek a to okazuje się ciężkie, zwłaszcza gdy nie jest się do końca pewnym czy w ogóle warto iść do któregokolwiek z nich. :roll:


I jak sytuacja? Mam nadzieję, że nadal jesteś zwycięzcą.
Przeprowadzałam badania do pracy magisterskiej w monarach. I powiem tak. podobało mi się funkcjonowanie tych ośrodków. niektóre ośrodki mają u siebie na miejscu hipoterapię (np. woj. mazowieckie, opolskie), a są badania pozujące, pozytywne skutki hipoterapii u osób uzależnionych.
Tak więc ja osobiście polecam monary.




 
 
Narkotyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11