Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
E-papierosy
Autor Wiadomość
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-13, 22:54   

Triskel, http://e-liquid-recipes.com ?



 
 
E-papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-08-14, 22:38   

ananas, dokładnie. :P Nie wiedziałem czy mogę linkować



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
E-papierosy
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-09-11, 14:16   

Dzisiaj odebrałem zamówienie. Kupiłem sobie Premixy PraLiquid oraz bazy pod 6-tkę - myślałem, że pobawię się chemika, z tym, że... Za cholerę nie wiedziałem, jak tą bazę mam do tych buteleczek dolać. Zrobiłem dziurę, wlałem i zakleiłem, ale chyba nie tak się to powinno robić. :roll:



 
 
E-papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-09-11, 21:59   

rozpuszczalnik, premixy znajdują się zazwyczaj w butelkach typu gorilla, tam masz 3 opcje - ściągasz całość z góry podważając korek
Igła (dziób) jest odkręcany
Igła jest wyciągana- w tej sytuacji przy pomocy kombinerek i chusteczki się go wyrywa, tylko nie ściskać za mocno, bo pęknie dziób i będzie wylewało.
Jeśli idzie o bazę nikotynową, to wszystkie są sprzedawane w buteleczkach po 10ml z wciśniętym korkiem, z boku go podważasz czymś cienkim i twardym.


<<< Dodano: 2019-09-14, 16:53 >>>


Dzisiaj przekroczyłem chyba próg amatorskiego robienia samogonów, mam w pokoju ~50 buteleczek z aromatami i jakieś przegryzione lub gryzące się liquidy w ilości ~600ml. Vapowanie czego dusza zapragnie w dowolnym momencie.

:





Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
E-papierosy
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-09-16, 14:05   

Niezłą kolekcję Triskel żeś sobie uzbierał :D A ja myślałem, że 420ml (hehe) to już przesada.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
E-papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-09-16, 15:00   

Arsonix, gdybym zamieszkał na stancji z moją mordą na studiach to jedna szafka byłaby stricte waperska, mody, atomizery, sprzęt, druty, waty, aromaty i liquidy. Mielibyśmy mały vape shop xD

***

Ostatnio zacząłem rozbudowywać swoją pseudo działalność gospodarczą i zaczynam coraz więcej zarabiać na mieszaniu liquidów. #LostInLiquids Taką nazwę mi zaproponował kumpel. XD




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
E-papierosy
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-09-17, 12:52   

Cytat:
Ostatnio zacząłem rozbudowywać swoją pseudo działalność gospodarczą i zaczynam coraz więcej zarabiać na mieszaniu liquidów. #LostInLiquids Taką nazwę mi zaproponował kumpel.

Nazwa świetna, kupowałbym jak nie wiem




Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
E-papierosy
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-19, 06:59   

Triskel, Ulubiony producent aromatów?



 
 
E-papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-09-19, 14:12   

ananas, TPA ma bardzo spoko, FlavorX ma parę perełek, testuje Capella

EDIT: Mięta tylko z 4fun od sofly




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
E-papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-09-22, 14:34   

Triskel, olaboga :o ileż tego!



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
E-papierosy
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-10-20, 09:59   

Kolekcja aromatów maleje, ilość buteleczek wzrasta, ilość butli ze zrobionymi przez sb samogonami pod postacią premixów wzrasta. Wzrasta podobnie jak wzrasta ilość klientów oraz dochód :P Ale dalej poniżej progu rozliczania się z US. :P
Ogólnie polecam w lokalnych większych vapeshopach popytać wśród klientów czy nie ma tam kogoś kto sprzedaje czarnorynkowe bazy nikotynowe - wychodzi wielokrotnie taniej niż kupowanie shotów nikotynowych. U siebie znalazłem pewnego sprzedawce. Nikotyna faktycznie jest w bardzo wysokim stężeniu - 100mg/ml jest pewne, bo podczas vapowania po rozdrobnieniu moc jest jak z shota.
Czekam na przesyłkę z ali z większą ilością butelek oraz na kupienie sobie Profile Unity RTA.
Testowałem też druty z geek vape KA1 28*2 +3GA clapton - całkiem okej, smak po 1,5 pojemności atomizera
Demon Wire - Ni80 - 28*2+32GA fused clapton - dobry, smak szybciej jest po przewickowaniu, bardziej słodko niż na KA1
Demon wire - KA1 - 0.3*0.8+32GA alien wire - nie jest to alien wire, tylko fused clapton zwykły, ale smak dobry, smak fabryki schodzi szybciej niż po 2,5ml.




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
E-papierosy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3497
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-20, 10:59   

Triskel, oj, widzę Ciebie na sali operacyjnej z przyklejonym plastrem nikotynowym, żeby nie musieć w trakcie zabiegu wychodzić na bucha. :lol:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
E-papierosy
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-01, 16:07   

Kupiłam ostatnio joyetech ego aio, nic specjalnego. Bateria starcza mi na 1 dzień przy intensywnym użytkowaniu albo na 2/3 dni jak używaj o wiele wiele mniej. Na razie mam 3 liquidy trójki i jedną zerówkę, po wypłacie chyba kupię jakaś 6.



 
 
E-papierosy
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-05, 22:13   

Zastanawiam się, czy nie przejść na e-papierosa i powoli starać się rzucić. Bo palę zdecydowanie za dużo. Czasami paczka to za mało... :roll:



 
 
E-papierosy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-05-05, 22:28   

cynthia, ja bym strasznie chciała rzucić palenie, chociażby na tego e się przenieść właśnie, ale już kiedyś paliłam i nie zdało to egzaminu... :( A kopcę paczkę dziennie...



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
E-papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11