Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Adriaen
2016-01-22, 12:58
Test osobowości
Autor Wiadomość
weraaY 
weraaY


Wiek: 20
Dołączył: 17 Maj 2019
Posty: 15
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-05-22, 20:38   

Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojna/y, zachowawcza/y, elastyczna/y i tolerancyjna/y. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiona/y, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschła/y i bezwzględna/y.

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk




 
 
 
Test osobowości
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-23, 20:06   

Filozof-Żyje we własnym idealnym świecie.

Jesteś idealistką/ą. Jesteś wierna/y własnym wartościom i wobec ważnych dla ciebie osób. Chciałabyś/Chciałbyś żyć w świecie pasującym do twoich wartości. Jesteś ciekawa/y świata. Zawsze potrafisz znaleźć dodatkowe możliwości i doprowadzasz do realizacji pomysłów. Starasz się zrozumieć innych i pomagasz im rozwinąć ich potencjał. Jeśli to nie stoi w sprzeczności z twoimi wartościami, jesteś elastyczna/y i potrafisz zaakceptować innych.




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Test osobowości
Zmora 
Zmora



Dołączyła: 31 Maj 2019
Posty: 27
Skąd: świat

Wysłany: 2019-06-09, 18:44   

Myśliciel INTP. To ciekawe, bo normalnie w teście MBTI wychodzi mi zawsze INFP.



 
 
Test osobowości
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-14, 14:21   

W listopadzie 2017 wyszedł mi ''Mentor''.
Teraz wychodzi mi:

Inspektor - Postępuje w zgodzie z przyjętymi powszechnie zasadami, skrupulatnie i uważnie.

Jesteś cicha/y i poważna/y. Potrafisz wygrywać dzięki sile swoich przekonań, ostrożności i szczerości. Jesteś realistką/ą i oddanym pragmatykiem. Podejmujesz decyzje racjonalnie i realizujesz swoje zamierzenia krok po kroku, nie rozpraszając się. Wszystko organizujesz według ustalonego porządku. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym jesteś wierna/y tradycjom.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Test osobowości
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-04, 18:29   

Postanowiłam i ja zrobić ten test :) . Wynik: INTP - Myśliciel.

Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojna/y, zachowawcza/y, elastyczna/y i tolerancyjna/y. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiona/y, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschła/y i bezwzględna/y.




 
 
Test osobowości
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-12, 10:38   

INFP - Filozof.
Żyje we własnym idealnym świecie.

Jesteś idealistką/ą. Jesteś wierna/y własnym wartościom i wobec ważnych dla ciebie osób. Chciałabyś/Chciałbyś żyć w świecie pasującym do twoich wartości. Jesteś ciekawa/y świata. Zawsze potrafisz znaleźć dodatkowe możliwości i doprowadzasz do realizacji pomysłów. Starasz się zrozumieć innych i pomagasz im rozwinąć ich potencjał. Jeśli to nie stoi w sprzeczności z twoimi wartościami, jesteś elastyczna/y i potrafisz zaakceptować innych.




 
 
Test osobowości
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-12, 16:40   

Pamiętam, że kiedyś to wypełniałam i wyszło mi coś innego niż teraz, więc tym razem wrzucam.


ESTP - Człowiek akcji.

:

Człowiek akcji - Rozwiązuje otaczające problemy z pełnią energii.

Jesteś swobodna/y i otwarta/y. Lubisz rozwiązywać praktyczne problemy, a twoje rozwiązania przynoszą natychmiastowy efekt. Nudzą cię koncepcje i teorie. Chciałabyś/Chciałbyś działać w pełni możliwości. Potrafisz wykorzystać sprzyjające momenty. Będąc z ludźmi wykorzystujesz każdą chwilę. Doceniasz wartości materialne i przyjemności z nich płynące. Uczysz się dzięki praktyce.





 
 
Test osobowości
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-08-13, 20:11   

INFP




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Test osobowości
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12