Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-01, 08:53   

Adenium, jak to? Na NFZ?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-07-01, 09:12   

Standardowa pielęgnacja:

1. Olejowanie raz w tygodniu. Oleje zmieniam, czasem rycyna, łącznie z brwio-rzęsami i paznokciami, czasem rzepak, czasem oliwa.
2. Szampony już bardziej chemiczne, bo od wydrenowanych z większości składników pieniących miałam mega przyklap. A że mam długie i ciężkie, wyglądałam jak przychlast.
3. Jeśli suszarka, to zimny nawiew.
4. Czesanie grzebieniem z szerokim rozstawem.
5. Koki, koczki, warkocze, sprężynkami ujarzmiane.
6. Od 4 lat zero farb/ henny. Natura rządzi, mimo pojedynczych białasów (siwych). A że jestem jasno-pół-średnią blondynką - nie rzucają się w oczy (chyba).




 
 
Włosomaniactwo
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-01, 13:09   

Żurawek, nie na nfz. Wrzuciłam w wyszukiwarkę "trycholog Warszawa" i wskoczyło mi info, że wizyta z badaniem darmowe, bo to dofinansowany jakiś tam program "zdrowe włosy", więc zarezerwowałam wizytę przez internet. :)



 
 
Włosomaniactwo
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-13, 10:50   

A ja wszystkim szaleńcom, którzy lubią farbować swoje włosy na wszelakie kolory, polecę ten szampon. Włosy trzymają swój kolor znacznie dłużej, bo szampon uzupełnia pigment.
O tutaj.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Włosomaniactwo
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-16, 13:48   

Dermena daje efekt, ale myślałam, że będzie lepszy. Nadal kontynuuję, ale najpierw muszę myć innym, żeby włosy nie były oklapnięte i szorstkie. Na koniec obowiązkowo odżywka. Ciekawe, jak będzie dalej.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-16, 23:27   

Odkryłam niedawno, że ta Dermena z Ziko jest inna niż ta z Rossmanna. Jednak różnica w cenie 10zł. była złudna. Wróciłam do tej droższej. Jedna z nich, ta z Ziko, jest przezroczysta i bardziej się pieni. Druga, ta "właściwa" jest hmmm żółto pomarańczowa i nie pieni się tak mocno.

Efekty widzę dopiero po tej droższej. Z tą przezroczysta (dla ułatwienia na opakowaniu ma napisane "repair") mam wrażenie, że jest po prostu zdecydowanie gorsza.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-28, 21:58   

Ma ktoś jakiś patent na upięcia ciężkich, gęstych włosów? Gumki sprężynki nie dają rady, zwykłe frotki też nie. Jak zrobię kucyk to włosy niesamowicie ciągną w dół i sprawiają ból. Zakrytego karku mieć nie mogę bo pier***ca dostaję bo wszystko gryzie. Obcięcie nie wchodzi w grę. A w rozpuszczonych nie mogę chodzić bo pocę się jak świnia.



Ostatnio zmieniony przez Euphoriall 2019-07-30, 05:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-28, 22:28   

Jednobarwna, może wypełniacze do koków po prostu?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-07-29, 03:49   

WhiteBlankPage., a w jaki sposób ma to pomóc?



 
 
Włosomaniactwo
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-07-29, 04:18   

Jednobarwna, jak owiniesz je wokół wypełniacza to powinny się trzymać lepiej, nie rozwali Ci się ten kokon. Wypełniacze są duże, więc na gęste włosy akurat.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Włosomaniactwo
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-08-01, 13:26   

Jakieś fryzurki do polecenia dla gęstych i falowanych, ale jednocześnie puszących się włosów? :płacze: Myślałam nad czymś w tym stylu, popytałam paru osób i mówiły, że będzie pasować do mojej twarzy, ale już sama nie wiem...

Dodam też, że mam duże czoło, które chciałabym zakryć i taki dość owalny kształt twarzy??






Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Włosomaniactwo
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-08-01, 14:25   

Primrosetta, fajna fryzurka :) Twoje włosy są ładne. Znudziły Ci się długie? Bo wyglądają spoko.



 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-08-01, 14:44   

Primrosetta, ja miałam podobne przed fryzjerem. Ogólnie fryzjer odradził mi tą długość/cięcie. Stwierdził, że jak włosy się zaczną falować/kręcić i puszyć to będę mieć fryzurę ala hagrid z Harrego Pottera.



 
 
Włosomaniactwo
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-08-01, 15:00   

takajakinne, w okresie nastoletnim nie obcinałam ich więcej niż do ramion. Można powiedzieć, że tak, znudziły mi się. Poza tym same z nimi problemy i jeśli nie mam ich związanych, puszą się okropnie i latają na wszystkie strony, a w kitce wyglądam jak jakieś łyse jajo.

Jednobarwna, nahh, też się w sumie tego obawiam. Mama mi mówi, że jedyne wyjście to długie włosy, albo ścięcie na jeżyka i zaczynam się obawiać, że to prawda :cry: Jakoś nie czuję się dobrze w długich włosach i chciałabym to zmienić, ale kurcze, co mam w takiej sytuacji zrobić?




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Włosomaniactwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-08-01, 15:13   

Primrosetta, zacznij porządnie dbać o swoje włosy. Twoje widać, że są mocno przesuszone. Poszukaj na FB grup dla wlosomaniaczek lub blogów o tej tematyce. Ja kiedyś dużo w tym siedziałam ale teraz nie za bardzo. Nauczyłam się co moje włosy lubią a czego nie i tego się trzymam.



 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13