Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rower
Autor Wiadomość
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-31, 21:29   

krzywdaurojona, wow, świetny wynik! Jeździsz częściej czy to był jednorazowy wypad?



 
 
Rower
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-01, 15:58   

ananas, skoro i tak siedzę w domu to postanowiłam zaszaleć, kiedyś w niedzielę miałam tradycję jeżdżenia przez 4 godziny. Tak to od 1 do 3 godzin.



 
 
Rower
aczytowazne 


Dołączyła: 12 Cze 2020
Posty: 5
Skąd: świat

Wysłany: 2020-06-12, 02:17   

Moje ukochane hobby. Jeżdzę codziennie tylko 50km. Taka mała rozgrzewka przed ćwiczeniami w domu.
Mozna napisac, ze jestem uzależniona od roweru.




 
 
Rower
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-06-12, 10:02   

Właśnie zastanawiam się nad kupnem używanego roweru, może przez olx. Z tym, że szukałabym takiego na miejscu, żebym mogła sobie pojeździć na nim i sprawdzić dokładnie czy mi pasuje. Mam sentyment do swojego pierwszego roweru, który jeszcze stoi u mnie na balkonie. Dawałam go nawet do naprawy, ale raczej nic się nie da z nim zrobić. Jak to określił fachowiec "to antyk" :D Hamulce strasznie piszczą, ogólnie jeździło mi się na nim bardzo niepewnie, zresztą hmm.. jest po prostu za mały na mnie, bardziej taki młodzieżowy - dostałam go na komunię. :oops:

Będę myślała dalej o rowerze górskim, nie wiem... jakoś do miejskiego nie umiałabym się chyba przekonać.




 
 
Rower
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-06-12, 11:21   

20września napisał/a:
Dawałam go nawet do naprawy, ale raczej nic się nie da z nim zrobić.

Póki rama nie jest pęknięta, to wszystko się da.

20września napisał/a:
jest po prostu za mały na mnie

No ok, tu się nic nie da. ;)

20września napisał/a:
Będę myślała dalej o rowerze górskim

Jeśli zamierzasz jeździć po wertepach to jak najbardziej. Jeśli po ulicy, to się jeszcze poważnie zastanów. Istnieje milion innych rodzajów rowerów poza górskim i miejskim. Waźne, żeby dobrać odpowiedni do tego gdzie jak i ile jeździsz. No i rozmiar dobrać.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Rower
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-06-12, 11:46   

Delphi, Tzn zależy mi na takim, żeby jechać też poza miasto, niekoniecznie po asfalcie. :D



 
 
Rower
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-15, 15:51   

Delphi napisał/a:
Póki rama nie jest pęknięta, to wszystko się da

Wszystko może i się da, ale nie zawsze jest to warte ceny i korzystniej wyjdzie kupić coś sprawniejszego, nowszego.
Przerabiałam temat wiekowego roweru, który można w skrócie powiedzieć, że mi w końcu padł.

20września napisał/a:
Tzn zależy mi na takim, żeby jechać też poza miasto, niekoniecznie po asfalcie

Jak sobie z ciekawości zerkałam na rowery, to te typowo górskie mają kosmiczne ceny, a miejski odpada, więc trafiło mi się w oczy coś pomiędzy o nazwie trekingowy jak i crossowy.
Zresztą chyba dobrze opisane rodzaje rowerów są tutaj: https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-typy-rowerow/




 
 
Rower
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12