Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wege kącik
Autor Wiadomość
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-07, 06:58   

Suicider, chyba są z serem więc nie, trzeba patrzeć na skład.
.
Ocena pierogów z brokułami tofu i szpinakiem: bardzo dobre, zostało mi ich jeszcze troche więc pójdą na obiad


<<< Dodano: 2019-12-31, 22:45 >>>


Znalazłam przepis na soję po bretońsku. :3 Będzie robione i jedzone!
Kocham hummus tylko, że nie jem go na kanapce, o nie! Maczam w nim bułkę i dopiero jem, tak jest najlepiej.




 
 
Wege kącik
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-22, 09:21   

Nie jestem wege, bo jem ryby (wiem, że niektórzy uważają, że to jest pescowegetarianizm, czy coś tam, ale ja jestem radykałem :lol: i dla mnie ryba to mięso) i powiem Wam, że chyba bym nie mogła być :( (smutek!). Nienawidzę tych ciecierzyc, grochów, soczewic, fasoli i innych strączków. Nie powiem Wam, co mi się po nich dzieje ;] Wykończyłabym się raz dwa na takiej diecie roślinnej bez strączków.

:ananas: smutny ananasek...




 
 
Wege kącik
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-21, 15:34   

Kupiłam wegański sos czosnkowy w biedronce, do frytek wchodzi idealnie. <3



 
 
Wege kącik
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-11-01, 14:27   

Smuteczek.

Z dawien dawna serowych posmaków się zachciało. Weganizując je sobie użyłam trochę płatków drożdżowych i... cierpię już drugi raz okrutne męczarnie, bebechom nie służą tak, jak mojemu podniebieniu, niestety. Następnym razem jak mi się zachce to po prostu pozostaje wąchanie sera i wizualizacje. :lol:




Disqualified as a human being.
 
 
Wege kącik
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-26, 18:51   

Zakupiłam hummus i pomidory papryczkowe. Przez tydzień nie będę jadła nic innego do bułek, takie to jest dobre.



 
 
Wege kącik
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 681
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-09, 16:42   

Gdyby ktoś szukał wege pasztetu o idealnej konsystencji a stosunkowo niewielkiej ilości tłuszczu (wszystkie które do tej pory wypróbowałam były albo do krojenia, albo paskudnie tłuste), to polecam przepis na pasztet warzywny z bloga Ania Gotuje. Da się smarować!



 
 
Wege kącik
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-09, 18:08   

Oborzeilesie, Maze, normalnie z nieba mi spadłaś z polecajką. <3 Szukałam właśnie czegoś takiego, szykuje mi się wizyta gości o specjalnych wymaganiach (mało tłuszczu, warzywa, raczej bardziej klasyczne smaki, kręcenie nosem na hummus ale nie na miso ramen etc) i to raczej będzie taki klasyk z którym utrafię w gusta większości.



Disqualified as a human being.
 
 
Wege kącik
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2022-08-09, 18:17   

Brat do mnie na wakacje przyjechał i odkrywa kuchnię wegańską. Szczególnie posmakował mu Biedamen, czyli zupa z masła orzechowego. My robimy z makaronem ryżowym, suszonymi pomidorami i kukurydzą.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Wege kącik
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11