Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Samotni poszukujący
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-15, 15:42   

Ja zaproponuję Wam po raz kolejny - odezwijcie się pierwsi do kogoś. Potem jakoś pójdzie. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Samotni poszukujący
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-15, 21:03   

Żurawek, też polecam tę metodę. Ten temat może zmienić życie bardziej niż się wydaje ;)



 
 
 
Samotni poszukujący
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-16, 20:23   

Szkoda, że tak dużo osób które tu pisały, są już od dawna nieaktywne...



 
 
Samotni poszukujący
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-17, 21:50   

Żurawek, dokładnie, było to wałkowane kilka razy w tym temacie.

Parę słów o sobie + "napisz do mnie" nie boli.
A najlepiej:

Exmit bo podejrzewam, że zamiast zrobić ten krok i się odezwać samemu do kogoś, to zostawiły posta i... tyle. ;)




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Samotni poszukujący
man_of_glass 



Wiek: 31
Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 23
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-06-18, 21:58   

Ok, zatem spróbuję.

Szukam dziewczyny, z którą mógłbym gdzieś wyjść i szczerze porozmawiać. Interesuje mnie przyjaźń, może coś więcej, czas pokaże. Jestem intro, powściągliwym i trochę nieśmiałym, specyficznym typem, który nie zawsze odnajduję się w tzw. normalnym świecie (ale to pewnie jak większość tutaj). Interesuję się sztuką, gustuje w nietypowych filmach i alternatywnej muzyce (tak, możemy o tym pogadać :) . Trochę filozofią, psychologią... Ogólnie lubię naukę, lubię poznawać nowe rzeczy, ale często jestem w tym bardzo chaotyczny i brakuje mi zdecydowania i wytrwałości w zgłębianiu jakiegoś tematu. Mój typ enneagramowy to 5w4, czyli coś w rodzaju wrażliwego intelektualisty? Tak chyba mógłbym siebie określić. Coś pomiędzy, tzn. nie czuje się ani jakimś chłodnym naukowcem, ani pełnym emocji artystą. Bywam krytyczny wobec świata i siebie, ale ogólnie chyba jestem całkiem sympatyczny i mam duże (choć czasem dziwne) poczucie humoru.

Mam 26 lat i mieszkam w Krakowie.

Napisz :)




 
 
Samotni poszukujący
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-27, 22:28   

Ja to z checia na noc bym poszedl na spacer z kimś pogadac. Polzyc sie na trawie patrzec w gwiazdy i pogadac



 
 
Samotni poszukujący
DajMiTąPompkę 



Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 88
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-03, 20:43   

Ja bym się z kimś pokłócił. Ale jak gdzieś coś napiszę, to nawet echa nie ma. Chyba jakieś hasło muszę wymyślić, co by przy okazji bana nie wyłapać. Chyba mam...
:idea: Głosuję na PiS/Korwina. :>




"Um-tsssy! Um-tsssy! Um-tssy!"
Pompka, 2018
 
 
Samotni poszukujący
Aerolit 



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 128
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-07-03, 23:37   

Pomiędzy Limanową a Krakowem, brzydkim krzyżem na wzgórzu a widokiem na Tatry czekam na Ciebie, może na rozmowę, kto wie – mam 23 lata i nie mogę wiedzieć wszystkiego.
Wiem, że jestem obserwatorem. Słuchaczem. Realistą metafizycznym. Perkusistą. Czasem kucharzem.
Czeka na Ciebie Jan Dariusz, pisarz, który pracuje na gospodarstwie – a jego dom postawiono blisko dwieście lat temu.
Dużo, dużo muzyki. Zarówno PJ Harvey, jak i The Cure, Type O Negative i Tiamat, Paradise Lost i Dead Can Dance, Riverside i Tool, Bjork i Tori Amos.
Hasła-klucze? Bugs Bunny, Rodzina Adamsów, ''Mroczny przedmiot pożądania'', ''Betty Blue'', ''Szamanka'', Stachura, Sartre, Dostojewski, Hłasko, Żuławski, Gretkowska, perkusja, radio, siano, pasza, teatrzyk życia, sny i podróże.
Wolę melodramaty od horrorów, wolę chińszczyznę od kebabów, wolę spacery w deszczu niż w słońcu, wolę rozmowy telefoniczne od klikania. Ponoć mam radiowy głos, więc jeśli lubisz nocne rozmowy filozoficzne z męskimi, niskimi głosami - jestem do Twojej dyspozycji.
A jaka Ty jesteś? Masz silną osobowość: wiesz, działasz inaczej niż według natężenia wiatru, a Twoja wartość zależy od czegoś innego niż kurs walut – masz twarz i głos, które cenisz. Jesteś z ''tam'', przeniknęłaś ''tu''.
Przyjdziesz, bo chcesz bliskości zgodnej, współ-odczuwanej, i wierzysz, że potrafisz taką stworzyć. Żeby móc razem tworzyć i razem dźwigać trudności, ale bez łamania kręgosłupa. Aby móc odpocząć.
Zapraszam na sam początek. GG: 47203819, lub priv: https://www.facebook.com/janszczesnysmutny Czuj, czuj, czuwaj.
Pozdrawiam




Nad stanami jest i stanów-stan,
Jako wieża nad płaskie domy
Stercząca, w chmury...
 
 
 
Samotni poszukujący
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-04, 07:08   

Aerolit, aż mnie dreszcze przeszły. Może się odezwę...

A w temacie. Ja też zawsze czuję się samotny. Poszukuję przyjaciół.




dead but delicious
 
 
Samotni poszukujący
Snowthunder 


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 29
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-07-04, 21:49   

W zasadzie sam nie wiem, przeszłość zrobiła ze mnie samotnika na tyle że chyba nie potrafię mieć bliższych znajomości, chciałbym mieć przyjaciół ale wiem że nie potrafiłbym pielęgnować tego albo może nie wierzę w to. Czasami mnie ścina z nóg ta samotność ale przez większą ilość czasu jestem czymś zajęty... samemu. A czas mija i nic z tego ni ma :?



 
 
Samotni poszukujący
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-07-05, 14:40   

Ja tez przez depresje zrobiłem się samotnikiem choc obecność kogoś bliskiego była dla mnie zawsze priorytetem



 
 
Samotni poszukujący
Jamal 



Wiek: 31
Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 62
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-07-07, 17:51   

szukam do kogos kto mialby czas rozmawiac o 3 -5 rano



 
 
Samotni poszukujący
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-07-09, 20:49   

Może potrzebuję porozmawiać. Może wspólnie pomilczeć. Może nawet powysyłać sobie memy. Jak coś, zapraszam.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Samotni poszukujący
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-11, 17:32   

Moje gg znowu : 54803766. Można zagadać od biedy, gdy nie ma się już do kogo odezwać. Wypłakac też się można, wysłucham, postaram się zarzucić jakąś radą/dobrym słowem. Jak rozmowa nie będzie się kleiła to trudno, rzadko z kim mi się klei + jestem nudna i mało rozmowna (chyba, że po alkoholu, meh) ale kto wie.
Nie jestem fajna i nie ma we mnie nic co moglo by zachęcic do przyjaźni ze mną. Lubię polskie klasyki, darcie mordy, folk, rapsy, muzykę z gier i anime, anime też fajne jest. Mam trochę memów. Nie gryzę.




 
 
Samotni poszukujący
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-07-14, 18:15   

Po ponad roku przerwy od forum (prawie) nikogo tutaj nie kojarzę.
Dlatego ponownie podaję moje GG: 60077085. Chętnie porozmawiam z kimkolwiek.




It's not your fault.
 
 
 
Samotni poszukujący
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11