Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jedzenie kompulsywne
Autor Wiadomość
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-23, 19:36   

Dziś udało mi sie zjeść pól x a nie cale!!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę!!!!!
aaaaaaaaaa




 
 
Jedzenie kompulsywne
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-23, 19:53   

wihszyciel, sukcees! Ja także zjadłam dzisiaj jedynie dwa ciastka, a nie całą paczkę ^^ Miła odskocznia od ostatnich dni



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jedzenie kompulsywne
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-23, 19:55   

Primrosetta, cieszę się! oby szło nam i nie tylko nam jak najlepiej. :---)



 
 
Jedzenie kompulsywne
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-23, 21:01   

No i... Cały dzień na marne... Otworzyłam miód (mam w diecie odrobiny miodu) i poszło... Dwie kromki z miodem. A mam ochotę na trzecią, ale chyba bym się porzygała.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Jedzenie kompulsywne
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-24, 10:53   

No i żeby nie było zbyt kolorowo to zważyłam się (na wadze więcej) i miałam napad, najgorsze w moich napadach jest masło orzechowe, dzisiaj wzięlam dwie spore lyżeczki. ;_;



 
 
Jedzenie kompulsywne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-30, 14:47   

I przez moje obżarstwo przytyłam... źle się z tym czuje...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Jedzenie kompulsywne
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-02, 12:33   

Woah. Ile to już minęło od ostatniego napadu? Tydzień? Może trochę ponad? Nie wiem czym jest o spowodowane, ale okropnie się cieszę. Może nawet wejdę dzisiaj na wagę? Chociaż czy to aby na pewno dobry pomysł?



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jedzenie kompulsywne
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-07, 15:27   

Przez kilka dni jadłam w miarę normalnie ale najwyraźniej za wcześnie się cieszyłam bo dzisiaj zaliczyłam napad, eh. Miałam tak ładnie rozplanowane jedzenie w pracy ale skonczyłam wczesniej i w domu puściły mi hamulce.



 
 
Jedzenie kompulsywne
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-07, 22:55   

Było tak fajnie, dziś znów napad. Trzeci raz w tygodniu. Mam siebie dosyć.



 
 
Jedzenie kompulsywne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-06-08, 18:22   

Coraz lepiej idzie mi ogarnianie się z jedzeniem po kilkumiesięcznym kryzysie z kompulsami w roli głównej.

Powoli, ale... nie przejadam się już tak bardzo. Reszta to kwestia wypracowania równowagi pomiędzy tym, że muszę jeść nieco więcej ze względu na pracę i treningi a tym, że "nieco więcej" to dla mojej podświadomości sygnał na obżeranie się do granic dyskomfortu. Jasne, chciałabym schudnąć, najlepiej do urlopu, ale chyba dam sobie z tym spokój, ważniejsze jest uzyskanie i utrzymanie równowagi, w końcu nikomu, poza mną samą, nie przeszkadzają moje wahnięcia wagi.




Disqualified as a human being.
 
 
Jedzenie kompulsywne
Gracje 



Wiek: 22
Dołączyła: 08 Cze 2019
Posty: 32
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-08, 18:37   

U mnie napady są raz/dwa razy w tygodniu.
Zarazem najzabawniejsze, jak i najsmutniejsze jest to, że je planuję i czekam na piątek, kiedy wrócę ze szkoły i będę mogła zacząć ucztę. Calutki tydzień ograniczam jedzenie do minimum, żeby tego jednego dnia nażreć się do granic niemożliwości.
Próbowałam z tym walczyć, jeść w inne dni więcej, ale wyrzuty sumienia są za duże, więc żyję sobie w tym ''bezpiecznym'' układzie.




 
 
Jedzenie kompulsywne
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-16, 20:36   

Biorę leki... Ale na dłuższą metę nie pomaga. W depresji jest lipa... W manii nie czuję głodu...
Czemu nie może być stabilne?




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Jedzenie kompulsywne
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-21, 10:52   

Zajadam emocje, heh.



 
 
Jedzenie kompulsywne
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-24, 17:00   

Doszłam do wniosku, że to moje obżeranie się w trakcie sesji to wynik tego, że wyrobiłam sobie nawyk jedzenia w trakcie nauki. Kompulsywnie jem i palę. Palę i jem. I dochodzi stres, więc go zajadam. Nie mam już siły, obiecuję sobie ciągle, że to będzie ten ostatni raz. Może lepiej darować sobie te postanowienia i po prostu spróbować się naprostować bez presji...



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Jedzenie kompulsywne
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-24, 17:15   

Stres? Jedzenie! Szczęście? Jedzenie! Weekend/kiedy nie muszę wychodzic z domu i nikt nie bedzie mnie widziec (najlepszy dzień dla napadowej części mnie)? je-dze-nie!
Mam napad i do takiego napchania się brakuje mi zupki chińskiej... eh, no ale wiadomo #odjutra. Czasem się boję że jeśli nie spełnię napadowej zachcianki to napad będzie się ciągnąć i ciągnąć do chwili zaspokojenia zachcianki. D:




 
 
Jedzenie kompulsywne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12