Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Artykuł o pedofilach
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-13, 14:19   

Szamanka, myślę, że o każdej innej porze zostałoby wykorzystane w sposób podobny.

W tym filmie ruszyło mnie jeszcze jedno. To obrzucanie ofiar oskarżeniem, że przecież powinni byli powiadomić o tym 30 czy 20 lat wcześniej. A jak teraz, to na pewno sobie coś wymyślają i najlepiej niech idą do diabła.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Artykuł o pedofilach
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-13, 14:21   

Żurawek, pewnie tak. Ale teraz to szczególna woda na ich młyn.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Artykuł o pedofilach
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-13, 17:10   

Szamanka napisał/a:
Chyba zły czas Sekielscy wybrali na publikację dokumentu. Zrobi się z tego przedwyborcza farsa, a przecież nie o to chodziło.

I tak i nie. Nie chodzi o zrobienie farsy, ale chodzi o podjęcie przez rząd, parlament i państwo odpowiednich działań, a nic tak nie motywuje polityków do działania, jak gruba afera tuż przed wyborami.




 
 
Artykuł o pedofilach
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-13, 17:13   

Castro, I tak i nie. Znaczna część wyborców obecnej partii, to osoby, które uznają, że to nie jest prawda, a winne wszystkiego są dzieci...



 
 
Artykuł o pedofilach
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-13, 17:22   

Szamanka, nie powiedziałam, że to jest dobre.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Artykuł o pedofilach
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-13, 17:25   

ananas napisał/a:
Znaczna część wyborców obecnej partii, to osoby, które uznają, że to nie jest prawda, a winne wszystkiego są dzieci...
Myślę, że trochę demonizujesz wyborców Najjaśniej Nam Panującej Partii. To będzie zapewne naturalna reakcja w przypadku Rodziny Radia Maryja, ale zwolennicy Rydzyka nie stanowią 40% uprawnionych do głosowania, a to jest wynik, w który mierzy PiS.



 
 
Artykuł o pedofilach
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-13, 18:04   

Castro, pytanie - będą te działania, czy się skończy na gadaniu by dostać głosy?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Artykuł o pedofilach
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-13, 18:35   

A ja właśnie twierdzę, że to nie przez przypadek wybrano czas do publikacji i to obrzydliwe, że takim tematem żągluje się w polityce.
A co do samego filmu... Po nim czuję się brudna.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Artykuł o pedofilach
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-15, 00:57   

No i zaczęli pisać za granicą: https://nypost.com/2019/05/14/tell-no-one-documentary-on-pedophile-priests-rocks-deeply-catholic-poland/



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Artykuł o pedofilach
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-21, 04:58   

Żurawek napisał/a:
myślę, że o każdej innej porze zostałoby wykorzystane w sposób podobny
Sekielski w wywiadzie zapytał, czy data na tydzień po wyborach byłaby lepsza na premiere. Tydzień po wyborach jest dzień dziecka. Prawda jest taka, że żadna data nie jest odpowiednia.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Artykuł o pedofilach
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-26, 14:11   

Jeśli chodzi o ten film to i ja się wypowiem na ten temat.Widziałem go i jest to dla mnie po prostu oburzające jak zamiata się to wszystko pod dywan albo jak ludzie potrafią być omamieni że wstawiają się za tym księżmi którzy krzywdzą te dzieci.Ale najbardziej to zszokowało mnie to że takie coś działo się nawet w Licheniu,teraz jak sobie przypomnę że byłem tam 3 razy jako dzieciak z czego raz na kolanach wchodziłem tam na golgotę to mam odruch wymiotny,jednocześnie taki strach i zażenowanie.



 
 
Artykuł o pedofilach
FK my life 



Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 39
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-08, 00:14   

Taki sam film mógłbym nakręcić np o sędziach, politykach, lekarzach, dyrektorach firm, nauczycielach itd.
Ten film powstał na potrzeby wyborów i nie jaram się nim tak bardzo.
Na pewno problem jest i trzeba z nim walczyć.




 
 
Artykuł o pedofilach
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-08, 00:51   

FK my life napisał/a:
Taki sam film mógłbym nakręcić np o sędziach, politykach, lekarzach, dyrektorach firm, nauczycielach itd.
Słyszałeś, żeby dyrektor szkoły przenosił nauczyciela do innej placówki oświatowej po tym jak zgłoszono mu, że nauczyciel dopuszcza się czynów pedofilskich? A może słyszałeś o lekarzach pedofilach przenoszonych do innych szpitali? Tu nie chodzi o to, że zjawisko nie występuje w innych zawodach, tu chodzi o to, że tylko KK systemowo chroni sprawców takich przestępstw i nie zgłasza tych spraw policji. Według raportu KK zaledwie 44% spraw zgłoszonych kurii/biskupom zostało zgłoszonych policji i episkopat nie był w stanie podać w ilu przypadkach to kuria/biskup był zgłaszającym. KK sam się przyznał, że w ponad połowie przypadków nie zgłosił sprawy policji, wyobrażasz sobie, żeby dyrektorzy szkół zgłaszali policji tylko połowę spraw o molestowanie nieletnich, które zostały im oficjalnie zgłoszone?



 
 
Artykuł o pedofilach
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2019-06-08, 16:23   

FK my life napisał/a:
Na pewno problem jest i trzeba z nim walczyć.


Tak, problem jest, ale powszechna świadomość jego istnienia to przede wszystkim efekt tego filmu. Nie chcę powtarzać tego co inni już tutaj napisali, jednak do tej pory, był on ukrywany i to właśnie przez sam Kościół przede wszystkim. Państwu także można w tej sprawie wiele zarzucić, bo jego instytucje nie działały (i myślę, że nadal nie działają), wobec Kościoła tak jak wobec innych obywateli. Obecna władza ma interes polityczny w działaniu na rzecz kościoła, a poprzednia też nie chciałą wchodzić w konflikt z tą instytucją. A gwałcone dzieci? Dopóki ktoś nie zaczął o tym naprawdę głośno mówić, mało kto się nimi przejmował.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Artykuł o pedofilach
Kropeczka30 


Dołączyła: 21 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Europa

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-02-21, 08:12   

Pedofili powinno sie kastrowac.



 
 
Artykuł o pedofilach
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11