Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-25, 08:42   

WhiteBlankPage., Ja myślę tak samo bo miałem mieć szkołę a byłem w ubiegłym tygodniu i też mam wolny weekend.Tylko co z tego jak pewnie będę siedział w domu bo jak zwykle nikt nie będzie miał czasu się ze mną spotkać :(



 
 
Już nie mam siły...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-25, 10:47   

Exmit, wytrzymasz na pewno! :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Już nie mam siły...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-26, 10:53   

Znowu kolejny dzień do przeżycia i jednocześnie myśli co będzie jutro.Chce już odejść,na zawsze :roll:



 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-28, 13:06   

Będziesz się na mnie wydzierał.. to boli. Już psychicznie wiszę na włosku, a jeszcze on.



 
 
Już nie mam siły...
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-28, 21:07   

Każdy w życiu ma takie myśli. Sa sytuacje kiedy te myśli są mocniejsze. Zadajemy sobie pytanie czy warto się męczyć czy może iść na skróty. Każdy zadaję sobie pytanie kiedy go to przerosnie. Ale czasem chwila w momencie bez wyjścia i nie myślimy nie zadajemy sobie pytań.... Nie mamy ochoty na odpowiedz



 
 
Już nie mam siły...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-28, 21:12   

Wróciły myśli. Nie spodziewałam się, że tak szybko to nastąpi. Jestem wykończona.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Już nie mam siły...
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-28, 22:05   

WhiteBlankPage.,
Tak niestety bywa. Wracają zwłaszcza wieczorem. Też tak mam. Od kilku tygodni nie śpię tylko myślę




 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-28, 22:26   

Nie wiem czy to egocentryzm, egoizm czy cokolwiek innego. Ja chciałam, żeby ktoś mi pogratulował jednej rzeczy. By chociaż zapytał jak mi poszło, jak tego dokonałam, ale nie. Zostałam ominięta... dowiadywali się od innych nie ode mnie... A ja chciałam się wygadać, ale co z tego jak nie potrafiłam zacząć o tym rozmowy. A jak już coś napomknęłam to rozmowa szybko się kończyła. Nie wiem czy ja za bardzo jestem skupiona na sobie... jestem zmęczona tym, że dalej potrzebuje aprobaty... że tak mnie zostawili... Iść spać - to najlepsza jak na razie opcja. A jutro może będę się jeszcze oszukiwać, że gdzieś tu należę... Słaba jestem bo wybieram obłudę a nie prawdę. Nie mogę znieść tego, że tak bardzo jestem samotna, nie potrafię odnaleźć się w moim życiu... Najlepsze co mogę w tym momencie zrobić to iść spać.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Już nie mam siły...
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-28, 22:45   

Zakręcona,
Ja mogę porozmawiać. Przynajmniej nie będę myślał o najgorszym


<<< Dodano: 2019-05-30, 12:10 >>>


Każdy ma takie chwile kiedy nie ma już sił. Kiedy nadchodzi moment który pokazuje że pomysłów brak. Że brak wiary... Kiedy nie da sie zrobić kroku w orzod2a każdy wykonany krok jest w tył... Ja też doszedłem do takiego momentu...




 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-31, 19:10   

Czuję żałość w sercu. Po prostu boli mnie serce, tak z żalu. Tak mi przykro...



 
 
Już nie mam siły...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 10:44   

Obudziłem się niedawno i kiedy znowu czuję że jestem samotny i że jednocześnie ten stan co nic nie muszę robić długo nie potrwa i od jutra czekają mnie obowiązki z którymi będę walczył w pojedynkę to znów mam ochotę odejść,codziennie już o tym myślę.



 
 
Już nie mam siły...
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-02, 13:40   

Ja najbardziej mam ochotę narobić glupot w weekendy. Utrsta zycia, zwiazku, dziecka, wzroku i absolutnie wszystkiego co mialem wystarczy... A kiesy widzę ludzu usmiechnuetych razem. Kiedy widze pary z dziecmi spacwr zabawa pogoda mam ochite przestac istniec przestac czuc cokolwiek raz na zawsze....



 
 
Już nie mam siły...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 16:20   

Arkowski, Znam to,też to mam ale musimy mieć nadzieję mimo wszystko że to się zmieni,mi przychodzi to ciężko ale dzięki jakiejś cząstki którą jeszcze mam to jeszcze żyje



 
 
Już nie mam siły...
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-10, 11:46   

Dzis ciężki dzień. Zastanawiam się czy nie isc na oddział zamkniety. Wczoraj dopadl mnie taki dolek ze gdyby nie alkohol skończyło by sie wszystko. Zaplanowane. Rwka zniczulona i w niedzy czasie za duzo alkoholu. Ibudzilem sie rano...



 
 
Już nie mam siły...
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-11, 11:19   

Boje sie ze zrobie to gdy wroce do domu, czuje sie tak okropnie, nigdy nie chodzilo mi to po glowie tak mocno jak teraz.



 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11