Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego to ciągle powraca?
Autor Wiadomość
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-25, 15:52   

WhiteBlankPage., Chodzi o pracę.Chodzę na 2 zmiany i jest problem z ustaleniem mi stałych godzin dlatego tak chodzę rzadko



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-25, 20:51   

Mam straszną ochotę się pociąć. Cały czas tłucze to w głowie. Ale boję się, że jak zacznę to już nie będę potrafiła się zatrzymać i poniesie mnie do końca. A nie jestem pewna, czy jestem gotowa na konsekwencje, jeśliby poniosło i nie wyszło.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-26, 10:31   

U mnie kolejny męczący dzień i kolejna chęć zrobienia tego.Nie znalazłem jeszcze żadnego powodu żeby to zrobić ale podejrzewam że znajdę w końcu.Żałuję tylko że nie potrafię zrobić tego "raz a dobrze".



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-27, 11:05   

BloodDragon, a ja się cieszę, że nie znalazłeś powodu, żeby to zrobić. Jest za to wiele powodów, żeby tu zostać.
Trzymaj się!




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-27, 20:10   

Dlaczego to ciągle powraca...? Patrząc na siebie, swoje zachowanie myślę, że problem autoagresji już ze mną zostanie (chyba) do końca coś na zasadzie, że "alkoholik zawsze pozostanie alkoholikiem". Nie chce być źle zrozumiana, w tym sensie, że przez resztę życia będę się krzywdzić. Chodzi mi o to, że gdy pojawi się u mnie gorszy okres, coś zrobię źle to pojawia się myśl, żeby się krzywdzić i, że tych myśli się nie pozbędę. A życie tylko z dobrych chwil się nie składa, więc mniejszym lub większym stopniu w tyłu głowy będą istnieć. Moim zdaniem rozchodzi się o to by nie dać się tym myślom, niech będą, ale niech nie powodują negatywnego działania lub by jak najmniejszym stopniu krzywdzić się (przeszłam od ranienia się do ciągnięcia za włosy – przynajmniej ran nie widać lub zamiast ranienia krzyczę). Potrafię mieć od nich (myśli czy zachowań autoagresywnych) dłuższą przerwę ale i tak to wraca. Jestem aktualnie na etapie, że mam myśli samobójcze i muszę to przetrwać (a by nie „kusiło za bardzo” wyrzuciłam wszystkie tabletki przeciwbólowe z apteczki).



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-28, 07:31   

Kolejny słaby dzień.Znowu te same myśli i ta sama chęć zrobienia sobie krzywdy.Brat prosił mnie żebym tego nie robił ale chyba nie dam rady dostosować się do mojej prośby.Teraz tego nie zrobię ale jak wrócę z pracy to być może tak.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2019-05-28, 08:26   

Powraca, bo nie ma innej opcji.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-28, 21:13   

BloodDragon napisał/a:
Kolejny słaby dzień.Znowu te same myśli i ta sama chęć zrobienia sobie krzywdy.Brat prosił mnie żebym tego nie robił ale chyba nie dam rady dostosować się do mojej prośby.Teraz tego nie zrobię ale jak wrócę z pracy to być może tak.


I jak? Wytrzymałes?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-28, 22:21   

WhiteBlankPage., Na chwilę obecną tak bo cały czas o tym psychiatrze myślę



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-01, 20:07   

Od ponad tygodnia walczę z myślą, aby się poharatać, jeszcze daje radę, ale nie wiem jak długo, może dziś? Może jutro? albo za tydzień?



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-01, 22:44   

Commodore, oby jeszcze długo, długo nie.

BloodDragon, cieszę się, że przetrwałes.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-01, 22:51   

WhiteBlankPage., Już przestałem o nim myśleć,teraz znów jestem ogarnięty samotnością i mam ochotę to zrobić :(



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-01, 22:52   

BloodDragon, wytrzymaj. Zobacz, dałeś radę wtedy, to i teraz dasz radę! :tuli:



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-01, 22:55   

WhiteBlankPage., Wątpię,dzisiaj raczej tego już nie zrobię ale boję się jutra jak będę samotnie spędzał kolejny dzień i to jeszcze w domu :( :roll:



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-01, 22:56   

BloodDragon, a jakiś spacer? Rower?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12