Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Złość
Autor Wiadomość
Comein 
Pokręcona głowa!

Wysłany: 2018-11-18, 01:55   

Nadal mnie męczy złość. Złoszczą mnie ludzie na ulicy, w tramwajach - wszędzie. Nawet jeśli nie robią nic szczególnego, to głos w mojej głowie puszcza do nich taką wiązankę, że aż uszy więdną. I walczę ze sobą żeby nie podejmować pochopnych kroków i się tak nie denerwować, ale ewidentnie mi nie wychodzi. Nie sądzę by miało dojść do jakiejkolwiek rzeczywistej przemocy z mojej strony wobec innych, bardziej po prostu mnie to wyniszcza od środka i powoli też od zewnątrz.

It finally happened
I'm slightly mad

Złość
Avenon 
nihilism

Wysłany: 2018-11-18, 09:15   

Złość narasta gdy jestem w centrum uwagi, miejsca publiczne sprawiają że mam ochotę zabić ich wszystkich, złoszczę się, bo to mechanizm obronny...

Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć
Ostatnio zmieniony przez Rainbow 2018-11-18, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  

Złość
Fragonia 
Tyksona

Wysłany: 2018-11-25, 19:28   

Nie mam jak się wyładować. Dzisiaj wściekłam się na matkę, bo mnie rozproszyła, kiedy miałam wenę. Nie chciałam, żeby znowu się na mnie darła, więc zaczęłam walić łbem w ścianę, by jakoś się wyładować. Nic. Potrzebuję szybkich sposobów na odreagowanie, poza przeklinaniem i hałasowaniem. Żyletki mi zabrali

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks

Złość
InvisibleSapce 
Weirdo

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-11-26, 20:12   

Fragonia Może to chore ale jak miałem potrzebę zadać sobie ból to biłem rękoma w ścianę aż mi trochę ręce spuchly.

Złość
Fragonia 
Tyksona

Wysłany: 2018-11-27, 14:50   

InvisibleSapce, Znam to. Ja nie tyle czuję potrzebę zadania sobie bólu, co po prostu wyładowania się. To dziwnie zabrzmi, ale pomimo ran na rękach, nie lubię go. Chociaż lepszy fizyczny od tego duchowego. Znajoma mi też polecała po prostu strzelać gumkami w łapę - nieszczególnie pomaga.

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks

Złość
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-29, 15:59   

Przypominam, że podawanie sposobów na autoagresję jest na forum zabronione.

Złość
Avenon 
nihilism

Wysłany: 2018-11-30, 21:09   

Znów się złoszczę, agresja wzbiera na sile, a nie umiem sobie z nią radzić, boję się że przez to pobudzenie zrobię coś złego..

Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć

Złość
Zakręcona 
Nikt ważny

Wysłany: 2019-05-22, 12:57   

Złość i gniew dzisiaj szczególnie determinuje moje działania... wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd... nienawidzę tego, że daje się opanować tym złym emocjom... Tyle tego jest we mnie a ja nie mogę się tego pozbyć...

"Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić."

Złość
Odpowiedz do tematu