Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak tam nauka?
Autor Wiadomość
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-11, 11:16   

Dzisiaj dzień był spoko ale zaspałbym na zajęcia.Na szczęście zdążyłem i oddałem wszystkie prace kontrolne jak już byłem na zajęciach,mam nadzieję że wszystko napisałem dobrze :roll:



 
 
Jak tam nauka?
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-11, 11:50   

Może powieje troszkę offtopem, ale zastanawiam się co ze sobą począć, matury napisałem mocno przeciętnie, myślałem o zaocznej automatyce i robotyce na Politechnice Poznańskiej, przeglądając progi z ubiegłych lat, do dostania się na studia dzienne zabrakłoby mi jakieś 30% z matmy, ale jak wiadomo, zwykle na studia niestacjonarne progi są sporo mniejsze, więc teoretycznie to powinno się udać. Mógłby ktoś się wypowiedzieć co do trudności w dostaniu się na dzienne vs zaoczne?



 
 
Jak tam nauka?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-11, 11:52   

ananas, nie wiem jak PUT, ale na PWr AiR jest kierunkiem z którego głównie się robi żarty, bo nic konkretnego tam nie ma. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Jak tam nauka?
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-11, 11:57   

Adriaen, Ogólnie AiR jest kierunkiem z którego się żarty robi, chociażby słynne "lepiej ch**em trzeć po żwirze, niż studiować na airze". Wynika to też z tego, że po automatyce najczęściej są dwie drogi zawodowe - utrzymanie ruchu za 2k netto, albo całe życie w delegacjach. Mimo tego, chciałbym spróbować tego - jestem po technikum informatycznym, ale spędzenie reszty życia przy programowaniu nie napawa mnie optymizmem, mimo najprawdopodobniej najlepszych zarobków.



 
 
Jak tam nauka?
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-11, 20:49   

ananas, ale ja skończyłem dokładnie takie samo technikum i jeżeli nie chcesz programować albo nie interesujesz się algorytmiką -- studia informatyczne nie są dla ciebie. Masz też wiele innych opcji -- robotyka, mechaniki i budowa maszyn, różnie inżynierie itd. Sporo tego do wyboru. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Jak tam nauka?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-13, 19:43   

chiroptera napisał/a:
Udało mi się (co graniczy z cudem) wyciągnąć taką średnią, że jeśli napiszę je na 75%, to mam szansę na dopuszczenie do zerówki (na którą wchodzą pytania z poprzednich lat, czyli łatwo ją zdać). Kurczaki, to by była dla mnie najpiękniejsza nagroda za ten rok. Marzy mi się.

I did it! Cieszę się przeokropnie i nie mogę uwierzyć. 5% najlepszych studentów. 21 maja zerówka. Będę się uczyć z radością, to zaszczyt. Jeju, jestem taka szczęśliwa, nie dociera do mnie.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Jak tam nauka?
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-13, 20:23   

chiroptera, Szczerze gratulacje! 5% to na prawdę mało, patrz jaka zdolniacha z Ciebie! :3



 
 
Jak tam nauka?
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-05-14, 10:42   

chiroptera, obstawiam, że Ty, znalazłabyś się i w tym 1% najlepszych studentów. 8) Gratulacje! :D



They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Jak tam nauka?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-14, 10:54   

ananas, Kappa, dzięki. :yahoo: <3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Jak tam nauka?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-14, 12:20   

chiroptera, brawo! Podziwiam Cię.

Ja się rozleniwiłam. Nie potrafię nauczyć się na nic. Nawet nie mam ochoty, a już czas zacząć.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Jak tam nauka?
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-20, 18:48   

Zrezygnowałam z poprawy z polskiego :facepalm: Przez jedną dwójkę będę miała 4 na koniec, tylko spojrzałam na kartkę i już zrezygnowałam,aaaa czuję się słaba



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jak tam nauka?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-24, 23:46   

W ubiegły weekend pisałem sprawdzian z matmy ale nic nie umiałem bo nie wiedziałem o tym sprawdzianie,teraz chciałbym załatwić korki ale nie nigdzie w mojej okolicy nic na teraz.Do tego przychodzą inne sprawdziany a ja nie mam żadnych zagadnień,wcale się nie zdziwię jak nie zdam tego semestru... :ech:



 
 
Jak tam nauka?
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-03, 16:59   

Istnieje małą szansa na pasek :shock:



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jak tam nauka?
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-06, 13:02   

Skontaktowałem się ze szkołą w sprawie zagadnień na egzaminy i dowiedziałem się że ponoć było wszystko podawane na lekcjach tylko co z tego że byłem na większości zajęć a ja nadal nie mam większości zagadnień a w weekend do zdania 3 egzaminy.Boże dlaczego tam poszedłem... :facepalm: :ściana:



 
 
Jak tam nauka?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-12-31, 17:01   

Przerabiam bardzo ciekawe tematy, ale pod presją, a tego nie lubię. :/ 07.01 kolokwium z całego semestru patomorfologii i materiału jest w cholerę. Stres już odbija się na moim funkcjonowaniu. :roll:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Jak tam nauka?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11