Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Perfumy
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-14, 20:14   

Ja cierpię na poje*anie skóry bo u mnie te, teoretycznie trwałe (tak wynika z opinii posiadaczek ów perfum), wietrzeją w przeciągu kilkudziesięciu minut. Chyba muszę rozbijać sobie flakonik na głowie aby utrzymały się chociaż godzinę....
...Tylko szkoda flakonów.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Perfumy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-14, 20:26   

Szamanka napisał/a:
Ja cierpię na poje*anie skóry bo u mnie te, teoretycznie trwałe (tak wynika z opinii posiadaczek ów perfum), wietrzeją w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Nie jesteś sama, avon trzyma się cały dzień, a DG, Marc Jakob itp. chwilę, za chwilę już ich nie czuję i lipa.




 
 
Perfumy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-14, 20:35   

Jednobarwna napisał/a:
za chwilę już ich nie czuję i lipa

... chyba własny nos jednak przyzwyczaja się do zapachu, jak ja nie czuję zapachu na sobie to nie znaczy, że inni go nie czują. Ile razy ktoś się mnie pytał jakich perfum używam a ja zdezorientowana, bo nie czuję zapachu.


Z perfum tanich i trzymających się, to kiedyś znalazłam fajny w Tesco, kosztował z 10zł. Obecnie przerzuciłam się na perfumy w olejku. Pewnie za jakiś czas szarpnę się na któryś z ulubionych (droższych) zapachów.




 
 
Perfumy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-14, 20:45   

Edisni napisał/a:
... chyba własny nos jednak przyzwyczaja się do zapachu, jak ja nie czuję zapachu na sobie to nie znaczy, że inni go nie czują.

Możliwe, w sumie to masz rację. To może nie będę takiej ilości używać, jak nie poczuję, bo inni na pewno poczują :)
Edisni napisał/a:
Obecnie przerzuciłam się na perfumy w olejku.

Nigdy o takich nie słyszałam. Są drogie? Gdzie można dostać takie coś?




 
 
Perfumy
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-14, 22:38   

Mustela Nivalis, a Yves Saint Laurent - Mon Paris albo Chanel - Gabrielle?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Perfumy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-14, 22:55   

Jednobarwna napisał/a:
Nigdy o takich nie słyszałam. Są drogie? Gdzie można dostać takie coś?

Ceny różne, ja kupuję w przedziale 20-30zł z tej strony Link, ale widziałam je też na stronach z bardziej naturalnymi i organicznymi kosmetykami.


<<< Dodano: 2018-07-23, 20:11 >>>


Szukając czegoś taniego, ładnie pachnącego trafiłam w Hebe na:


I tak, podoba mi się.
Zapach mi się kojarzy już z czymś znanym, ale nie wiem z czym.




 
 
Perfumy
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-23, 21:38   

O tym już pisałam.


Drugie w kolejce (a na bardzo gorące dni jako pierwsze) są obecnie:



Bardzo ładnie mi pachną.




 
 
Perfumy
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-24, 21:43   

Czy na Was perfumy też gorzej trzymają się w takie upały? Mam z tym duży problem, używam lekkich zapachów, ale mimo wszystko w chłodniejsze dni jakoś dłużej utrzymywały trwałość... A teraz takie bum, przez chwilę pachną dość intensywnie, a później znikają :roll: .

Polecicie może jakieś ładne perfumy na lato, które są lekkie i długo trzymają się ciała?




 
 
Perfumy
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-08, 02:59   

Mam poważne pytanie. Jak znaleźć "swój" zapach, takie perfumy, które będą tymi jedynymi? Ostatnio poczułam jakąś dziwną potrzebę znalezienia swojej perełki, bo do tej pory po prostu używałam takich, które mi się w miarę podobały, a teraz chciałabym się w jakiś sposób zdefiniować, określić zapachem.

Może jest jakaś strona, z której można zamawiać próbki perfum? Zależy mi na dużym wyborze, bo czytanie tych opisów grup zapachowych to jakaś czarna magia.




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Perfumy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-08, 07:19   

pan_da, nie słyszałam o stronie z testerami, z próbkami w sensie. Ja po prostu wącham w drogeriach :D Albo jak poczuję u kogoś fantastyczny zapach, to od razu pytam cóż to takiego.

W taki sposób znalazłam dwa swoje zapachy:



oraz





Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Perfumy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-10, 13:32   

pan_da, ja dostałam próbki perfum w perfumerii i w jednym się zakochałam i miałam go już trzy razy, miłość od pierwszego powąchania (?)



 
 
Perfumy
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-01, 16:40   

Ma ktoś doświadczenie w kupowaniu perfum przez neta? Jakie sklepy internetowe są godne polecenia? Wiem że allegro odpada, większość podróbki, a mi zależy na oryginałach, a nie chcę płacić tyle ile w stacjonarnych drogeriach.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Perfumy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 03:40   

Commodore, ja ostatnio kupowałam przez www.notino.pl i spoko sklep internetowy, akurat mieli punkt odbioru zamówień w moim mieście, więc płaciłam przy odbiorze.



 
 
Perfumy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-06-04, 20:04   

O tak, Notino, a niegdyś iperfumy. Dużo promocji, wszystkie produkty oryginalnie zapakowane.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Perfumy
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-08, 16:30   

To spróbuje zamówić z Notino, widzę że ceny znacznie niższe niż w drogeriach, ale nie najtańsze, więc powinno być okej. Jak zamówienie przyjdzie dam znać, bo będę mógł porównać flakony, jeden z Hebe, a drugi będzie z notino.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Perfumy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11