Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czytniki e-booków
Autor Wiadomość
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-01-03, 18:01   

No i mój Inkbook zdechł...
Ehh a myślałam, że chociaż do kwietnia pociągnie. :/
Ale na szczęście mam już wybrany następny.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Czytniki e-booków
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-05, 18:55   

Alessa, od jakiegoś czasu Inkbooki są moimi ulubionymi... <3



 
 
Czytniki e-booków
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2019-01-05, 19:31   

Już jakiś czas temu przekonałam się sama, że amazon bez problemu wymienia Kindle'a, gdy są jakiekolwiek problemy. Sprawnie udało się załatwić wymianę, odesłać i dostać nowy.
Korzystam z modelu Paperwhite 3 od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona, chociaż nie mam porównania, bo z żadnych innych czytników nie miałam okazji korzystać. :P




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Czytniki e-booków
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-01-05, 20:00   

Arya, tym razem celuję w chyba mało znaną w Polsce francuską markę Bookeen. Jak go oglądałam w internecie to stwierdziłam, że może będzie bardziej mi odpowiadał. Jak kupię to na pewno napiszę co o nim sądzę.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Czytniki e-booków
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-06, 19:01   

Fenoloftaleina, z ciekawosci... Czy Kindle obsługują Legimi?



 
 
Czytniki e-booków
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2019-01-06, 19:27   

Arya napisał/a:
Fenoloftaleina, z ciekawosci... Czy Kindle obsługują Legimi?

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Feno ;)
Niestety nie obsługuje i to się nie zmieni, Legimi to konkurencja dla Amazonu więc raczej nigdy nie wpuści jej na swoje czytniki.




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Czytniki e-booków
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-01-07, 17:33   

EvenIfICould napisał/a:
Niestety nie obsługuje i to się nie zmieni, Legimi to konkurencja dla Amazonu więc raczej nigdy nie wpuści jej na swoje czytniki.


Ło kurde, no to o co chodzi z tym? Bo na podstawie tego, co tutaj widnieje myślałabym, że jednak tak? -> https://www.legimi.pl/kindle/




Disqualified as a human being.
 
 
Czytniki e-booków
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2019-01-08, 00:02   

Mustela Nivalis napisał/a:
EvenIfICould napisał/a:
Niestety nie obsługuje i to się nie zmieni, Legimi to konkurencja dla Amazonu więc raczej nigdy nie wpuści jej na swoje czytniki.


Ło kurde, no to o co chodzi z tym? Bo na podstawie tego, co tutaj widnieje myślałabym, że jednak tak? -> https://www.legimi.pl/kindle/


Oops, ale faux pas. No to zwracam Legimi honor, coś co kiedyś wydawało się zupełnie nierealne stało się jednak faktem. Dawno nie śledziłem losów Legimi i jakoś mi to umknęło... Widzę, że działa to na innej zasadzie niż przy pozostałych czytnikach ale działa. Sorki za wprowadzenie w błąd :X




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Czytniki e-booków
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-08, 07:46   

Właśnie ostatnio wahałam się między Inkbookiem a Kindle i wybrałam Inkbooka, bo bałam się tego, czy Legimi będzie działało na Kindlu... :drapanie: A bez Legimi u mnie ani rusz. :P



 
 
Czytniki e-booków
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-02-10, 22:07   

Bookeen saga... Mam go dopiero od kilku dni a już wiem, że to był jeden z lepszych wyborów tego roku. Jakbym się teraz miała przesiąść z powrotem na Inkbooka to wywołałoby to we mnie bunt. Wbrew temu co piszą w różnych recenzjach tego czytnika, saga szybko otwiera pliki w formacie pdf. Fakt, niektóre pliki pdf nie za bardzo chcą poddawać się powiększaniu, ale i na to jest sposób. 20-stopniowe podświetlanie to jak dla mnie jedna z większych zalet tego czytnika. Co mi się bardzo podoba to możliwość zmiany kroju czcionki oraz wyświetlane w menu książki informacje ile stron oraz czasu zostało do końca rozdziału/książki (przy czym dotyczy to tylko plików epub). Niestety, czytnik nie obsługuje formatu mobi (tylko pdf i epub). Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Czytniki e-booków
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-17, 19:32   

Odkurzyłam kundelka, naściągałam książek. Będzie czytanie. <3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Czytniki e-booków
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-01, 21:01   

Odkurze troszkę temat.

Posiadam ten model, już od baaaaardzo dawna, dostałam któregoś roku na święta od siostry: https://woblink.com/towary/15/description/czytnik-amazon-kindle-5-classic---czarny--bez-reklam-

Czytam głównie w tramwaju/autobusie w drodze do pracy, w domu głównie książki papierowe. Wynika to z tego, że nie chce mi się dźwigać ciężaru książki, a czytnik jest leciutki, chyba etui mam cięższe (które posiada latarkę ;) ).


<<< Dodano: 2019-05-10, 14:36 >>>


Mam problem z przesyłaniem książek mailem z Calibre na Kindle.

Czy ktos z Was jest obeznany w temacie?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Czytniki e-booków
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-05-12, 21:29   

WhiteBlankPage., nigdy nie przesyłałam nic mailem na Kindle. Kabelkiem jest wygodniej moim zdaniem. Tu jest instrukcja. Może pomoże. https://www.epubor.com/ho...-kindle.html#P5 Punkt 5.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Czytniki e-booków
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-12, 21:50   

EverPaiin, wszystko robiłam właśnie wg tej instrukcji... :( Ale spróbuję jeszcze któregoś razu. Kabelkiem oczywiście zrzuciłam na Kundelka ostatnie łupy.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Czytniki e-booków
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-08-04, 07:42   

Planuję zakup. Dawno temu posiadałem Kindle Classic 5(czy jakoś tak) i pomimo tego, że wiele brakowało mu do ideału, to jednak bardzo go sobie chwaliłem(a może to po prostu sentymentalizm?). Możecie mi polecić coś dobrego, ale jednak stosunkowo niedrogiego?



 
 
Czytniki e-booków
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11