Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-02-19, 15:20   

Minął tydzień, jak stosuję jeden z produktów The Ordinary, a mianowicie Caffeine Solution 5% + EGCG - serum pod oczy z kofeiną i zieloną herbatą. Cóż mogę powiedzieć - serum wyeliminowało problem worów pod oczami. Z cieniami radzi sobie trochę gorzej, nie zniknęły całkowicie, tylko zrobiły się różowawe. Może trzeba więcej czasu, jak sugeruje producent. Całkiem wydajne toto, starczy na długo.

Mnie zależało głównie na oddziaływaniu na okrutne worki, jakie zaczęły się mi tworzyć, więc jestem zadowolona. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-02-22, 22:51   

Kupiłam krem pod oczy arganowy z Nacomi. Podobno takie cudo, internety chwalą. Używał ktoś?



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-02-23, 23:25   

thunderstruckk, ja go używam ale w moim przypadku chyba się nie sprawdza. Nałożony na noc rano nadal jest na skórze, nie wchłonięty.



 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-02-24, 18:22   

Jednobarwna, no właśnie zauważyłam, że długo się wchłania i jest dosyc tłusty. Ale poki co widze, że fajny jest, tresciwy, jak pominąć oczywiście powolność wchłaniania. :) Ale dam mu szanse :D



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-02-24, 19:18   

thunderstruckk, ja aktualnie wyznaję zasadę, zuzyj cały a potem kup nowy, więc będę go używać do końca a rano i tak myję twarz więc, nie mam z tym problemu. Ale pod makijaż kompletnie mi nie podchodzi.



 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-02-24, 19:48   

Jednobarwna, no ja dam mu szanse, bo właśnie na noc mi nie przeszkadza to słabe wchłanianie. A polecisz jakiś dobry krem, na dzień, pod oczy, pod makijaż, ale żeby cenowo nie zabijał?



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-03-17, 07:53   

Kupiłam wczoraj krem do rąk.
Jak ma ktoś do polecenia jakąś makrę apteczną z mega regenerującym specyfikiem do tej części ciała - to będę wdzięczna. :)



Śmieszna sprawa, dostałam w gratisie przy zamówieniu matowego tinta.
I zupełnie losowy gratis okazał się najbardziej trafionym kolorem, jaki miałam na ustach przez całe życie. Nic z dogłębnych analiz kolorystycznych i innego pierdzielenia się tak nie podpasowało pod moją karnację, jak to. Ale i tak czuję się z moimi warami na minusie urbanymi w tak nasycony kolor jak klaun. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-15, 16:19   

Moje ostatnie nabytki.
Krem BB Golden Rose odcień 01. Moje drugie opakowanie. Sprawdził mi się.


Khol Kajal Pump up Booster Miss sporty, kolor 3


Hean Hypoalergiczna kredka do ust, kolor 506 fruit tea




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-05-04, 12:55   

Vichy Idealia dla cery normalnej i mieszanej.

Okropny. Dziwnie pachnie, nie współgra z kremem bb. Nie spełnia obietnicy producenta, zamiast matowić sprawia, że lico w dziwny sposób się świeci. Dobrze, że był kupiony w ramach jakiejś gigantycznej przeceny, bo bym sobie w brodę pluła. Wracam pokornie do sprawdzonego pewniaka A'pieu.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-28, 16:30   

Kupiłam sobie podkład i puder transparentny Make-up Studio i paletę cieni Iuno Cosmetics. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 13:38   

Ostatnio skończył mi się sypki, transparentny puder z wibo, o ten:



W drogerii, w której byłam akurat go nie było, więc pomyślałam, że zmienię i kupię inny. Trafiło na ten:



JEST PRZECUDOWNY!!!!!! A bachnie bajecznie, po prostu czuję ciasteczka jak go otwieram! I czuję ciasteczka na swojej twarzy :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-06-02, 15:19   

Zdradziłam różowego BB ze Skin79:



Kolejne opakowanie:



No i:




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-06-02, 17:42   

Mustela Nivalis, daj znać jak ta woda różana.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-06-02, 17:51   

To nie jest moja pierwsza butelczyna wody różanej, ogólnie jak dla mnie jako tonik sprawdza się przyzwoicie, zwłaszcza za cenę, za jaką mogę ją tutaj dostać. Myślę jednak, żeby przelać ją do buteleczki z atomizerem i spryskiwać twarz zamiast męczyć się z dozowaniem. Łatwo nią zbyt hojnie chlusnąć.



Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-06, 17:30   





Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11