Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-08, 15:16   

Mercy, O, też mam dużo rzeczy z tej firmy :)
Kupiłam sobie w irlandi zapas "błyskotek"
Ładna :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-08, 17:10   

ładna :>

uwielbiam kupować błyskotki. mam wyjątkową słabość do kolczyków. prawdziwa sroczka ze mnie, ale mój problem polega na tym, że ja tylko je zbieram, a potem odkładam do koszyczka i nie noszę.




Ostatnio zmieniony przez kokosowa 2011-11-08, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-11-09, 01:34   

Mercy, bardzo ładna. Ja ostatnio razem z kumpelą dostałyśmy bzika na bransoletki i też od niej na urodziny taką inną, ale bardzo fajną dostałam ;) --> znaczy mnie się ona podoba baaardzo :P :

By magdash at 2011-11-08


By magdash at 2011-11-08

A takie coś moja siostra zrobiła:

By magdash at 2011-09-09


By magdash at 2011-09-09

Plastiki też mi się podobają :)

By magdash at 2011-09-09
W sumie te bransoletki u nas też kupiłam za niewiele. Naszyjników i pierścionków nie cierpię, ale bransoletki lubię.




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez megi-s 2011-11-09, 01:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-11-12, 16:06   

Rozumiem, że zakupy kosmetyczne to nie tylko biżuteria? :)

Dziś kupiłam takie rzeczy (bardzo wychwalane, mam nadzieję, że mi też posłużą ;) Spray z Isany kupuję drugi raz, spodobał mi się)











Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
Ostatnio zmieniony przez Ella 2011-11-12, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-11-12, 18:53   

Mercy, Ładne kolory lakierów i fajne kolczyki :D



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-10, 14:01   

Moje wczorajsze zakupy :D :
1. Punktowy żel na wypryski


2. Krem przeciwzmarszczkowo-matujący (będę go używała tylko na dzień):


3. Pomadka ochronna:


4. Peeling enzymatyczny i maseczka oczyszczająca w saszetce:


5. Maseczka cynkowa w saszetce:


6. Woda brzozowa
.

Najbardziej zadowolona jestem z kremu matującego, dzisiaj rano go użyłam i jak na razie mat idealny. 8)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-12-10, 19:48   

nutshell, mam tę samą wodę brzozową. Przy pierwszym użyciu wręcz odświeżyła mi włosy i uniosła je do góry, co bardzo mi się spodobało :D Teraz używam jej tylko na noc, kiedy następnego dnia rano myję włosy. W sumie, to chyba nic takiego nie robi ;)
Jak użyjesz, to powiedz co o niej myślisz.
Widzę, że masz problemy z cerą, nie miałam nigdy tych maseczek i żelu punktowego co kupiłaś, ale w moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się to: maseczka Under Twenty i to: Linoderm.

A moje ostatnie zakupy do balsam z Alterry. Zapach dłuuugo utrzymuje się na skórze, co bardzo mi się podoba :)





Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-10, 21:08   

Ella napisał/a:
nutshell, mam tę samą wodę brzozową. Przy pierwszym użyciu wręcz odświeżyła mi włosy i uniosła je do góry, co bardzo mi się spodobało :D Teraz używam jej tylko na noc, kiedy następnego dnia rano myję włosy. W sumie, to chyba nic takiego nie robi ;)
Jak użyjesz, to powiedz co o niej myślisz.
Widzę, że masz problemy z cerą, nie miałam nigdy tych maseczek i żelu punktowego co kupiłaś, ale w moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się to: maseczka Under Twenty i to: Linoderm.

A moje ostatnie zakupy do balsam z Alterry. Zapach dłuuugo utrzymuje się na skórze, co bardzo mi się podoba :)

Wody brzozowej użyłam już dzisiaj, włosy są w porządku - uniesione, nie przetłuszczone. Wcieram też Jantar i macerat kawowy, piję drożdże i pokrzywę, więc liczę na zagęszczenie włosów i szybszy przyrost. :D
Problemów z cerą już prawie nie mam, kiedyś zdarzał mi się wysyp kilku krost przed okresem i normalnie zdarzało się, że coś wyskoczyło. No i mam niestety mieszaną cerę, więc zaskórniki na nosie i brodzie + świecenie się to mój problem. Zmniejszyło się, jak przestałam używać olejów zamiast żelu ;) . Za jakiś czas powinnam mieć już całkiem czystą cerę, ale ogólnie polubiłam dbać o skórę na twarzy. :P Maseczkę pewnie wypróbuję, dziękuję, ale myślę że Linoderm jednak nie jest dla mnie. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-12-22, 15:29   

Ja dziś kupiłam dwa mydła w mydlarni. :) Jedno czekoladowe, drugie wanilia-grejpfrut. Dla siostry i mamy pod choinkę.



to z grejpfrutem wygląda podobnie, tylko tak przechodzi brąz w żółć i czerwień, a kwadraciki mienią się na bordowo.
Bardzo ładnie pakują przy okazji :)




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-18, 15:03   

Rozwalają mnie te ceny... Masz jakieś wolne łóżko w domu?:D



 
 
Zakupy kosmetyczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-27, 13:36   

Kupiłam sobie EVELINE 3D SLIM EXTREME Termoaktywne serum wyszczuplające na cellulit.
Smaruje tym sobie brzuszek, boczki i uda. Zawsze po kąpieli wieczorem.
Tak to wygląda:




Na opakowaniu pisze, że powoduje lekkie przyjemne ciepła (i to dowód na to, że działa).
Ma bardzo dużo dobrych opinii. Jednak mnie to tak pali, że cała się pocę, szczypie. Wczoraj to mi aż łzy popłynęły i słabo mi się zrobiło.
Nie wiem o co chodzi? Może jest za mocny na moją zniszczoną, popękaną skórą..?
Jako tako wysypki nie mam, czuję że skóra jest lepsza w dotyku, jędrniejsza, ale tak piecze, że chwilami nie da się wytrzymać.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-04-27, 13:59   

Jeżeli nie ma zaczerwienienia, to raczej jest w porządku.. A długo już to stosujesz? Może z czasem to działanie zelżeje?



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-27, 14:09   

Od 2 tygodni. Może minie. Tam pisze żeby stosować 2 razy dziennie, ale normalnie się nie da.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-04-27, 14:10   

2 tygodnie, trochę długo i cały czas takie dziwne działanie.. Widocznie masz wrażliwą skórę, tylko ciekawi mnie, czemu nie ma zaczerwienienia a są takie objawy :/ Może warto poradzić się lekarza lub farmaceuty?



 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-04-29, 21:26   

kupiłasm sobie garnier BB do cery jasnej. Zakrywa drobne nie doskonałości jest świetny jako podkład. Delikatnie rozjaśnia moją cerę i nadaje jej lepszy koloryt, pod oczy trzeba użyć korektora lub jakiegoś innego ustrojstwa jak ma się worki:)
Po za tym kupiłam sobie z tej serii co Czu peeling do ciała. Fajnie pachnie i moja pomarańczowa skórka lekko znika, chyba sobie kupię ten krem co Czu ma by szybciej pomogło:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11