Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta u lekarza
Autor Wiadomość
mustainne 



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Lis 2016
Posty: 74
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-08, 22:16   

aga_myszka napisał/a:
mustainne, wprost powiedzieć, że prosisz, żeby mama wyszła, bo krępuje Cię jej obecność.

Niestety ja chce całkiem ukryć przed mama to ze nadal sie tne. Co w takiej sytuacji jest mało możliwe. Ale w sumie to interesuje mnie, czy inni mają podobny problem.




If I see the morning hours
I’ll have one more yesterday
Take life from tomorrow
Cause I’ve burned out my today.
 
 
 
Wizyta u lekarza
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-18, 15:57   

Pewnego czasu sporo chodziłam po lekarzach z pewnych względów. Zawsze, gdy pytali, zdziwieni tym, co zobaczyli, odrzucałam im jakiś głupi tekst, a oni szybko zapominali o sprawie, śmiejąc się razem ze mną. Polecam.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Wizyta u lekarza
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 17:39   

Zawsze gdy lekarz zapytał matka kłamała, że to już ogarnięta z psychologiem sprawa. :--) Żałuję, że pozwoliłam na to żeby mówiła za mnie.



 
 
Wizyta u lekarza
AnonimowyKrzyk 



Wiek: 29
Dołączyła: 01 Lis 2018
Posty: 11
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-11-01, 18:15   

Kiedy lekarz spogląda na moje ręce i wymownie patrzy mi w oczy w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, które ma już w głowie, ale nie wie jak je sformułować i zadaćto odpowiadam - "to już stare dzieje" :)



 
 
Wizyta u lekarza
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-12-01, 19:12   

Jedyne kto z lekarzy widział efekty mojej autoagresji, to psychiatra z izby przyjęć oddziału psychiatrii dziecięcej. Nie wiem po co jej to było, nie po to robię, by się chwalić. Jakoś mój psychiatra ani razu mi nie kazał pokazywać. Pytał tylko czy się działo, nawet nie pamiętam, by go obchodziło specjalnie gdzie i jak dokładnie wyglądają.

A tak to przedtem trochę się obawiałam jak to będzie u lekarza, ale jakoś przechodziło to bez problemu i nikt nie widział.




 
 
Wizyta u lekarza
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-07, 21:18   

Hej,
jutro mam wizytę u lekarza-bilans 18latka.
Nie pomyślałam o tym, że trzeba będzie się odsłonić. Mam stosunkowo świeże rany na stopach. Jakie jest prawdopodobieństwo, że lekarz będzie chciał zobaczyć stopy, żeby sprawdzić czy nie mam płaskostopie itp?




 
 
Wizyta u lekarza
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-02-07, 22:03   

wątpię że sprawdzi, to będzie raczej szybkie badanie



A ja królem będę!
 
 
 
Wizyta u lekarza
Sinwonda12 



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 108
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-02-07, 22:56   

Dzięki, uspokoiłeś mnie



 
 
Wizyta u lekarza
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-02-07, 23:27   

Sinwonda12, jeśli masz skończone 18 lat to i tak nie ma prawa nikomu nic powiedzieć. Może ci tylko zasugerować wizytę u psychiatry, albo wypisać skierowanie do psychologa. I oczywiście nie może się na druczku znaleźć żadna adnotacja na ten temat.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Wizyta u lekarza
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-18, 18:10   

Pewnego czasu musiałam bywać dosyć często u lekarzy. Zawsze, gdy pytali, rzucałam jakimś głupim tekstem, oni zaczynali się śmiać, dobrze wiedząc, po czym mam ślady i zamiast sztywnej atmosfery, cała wizyta przebiegała, jakbym wpadła do kumpla na kawę.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Wizyta u lekarza
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-29, 08:43   

Czy lekarz medycyny pracy może się przeczepić do moich świeższych i starszych blizn i zrobić coś w związku z nimi czy raczej zignoruje?



Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2019-07-02, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wizyta u lekarza
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-30, 19:07   

toksyczna, jeden zignoruje drugi zapyta pogada ale raczej nic wiecej



 
 
Wizyta u lekarza
kxrlc 


Dołączyła: 09 Lip 2019
Posty: 16
Skąd: pomorskie

  Wysłany: 2019-07-10, 19:24   Badania

Zważając na to, że znaczna większość osób tutaj jest starsza ode mnie mam do was ważne pytanie, mianowicie - jak wyglądają badania do szkoły ponadgimnazjalnej (idę na ekonomie, jeśli to ma wpływ na coś). Od piątku mogę jechać do lekarza i strasznie się tego obawiam. Będę musiała się ważyć? Rozbierać? Ukrywam wagę jak i blizny więc dla mnie to naprawdę ważne. Jak to wyglądało u was?

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2019-07-10, 22:20 ]
Przeniosłam Twój post w odpowiednie miejsce.




 
 
 
Wizyta u lekarza
bloodyunicorn 
małe zuo



Wiek: 21
Dołączyła: 22 Wrz 2019
Posty: 62
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2019-09-23, 16:08   

Idę do lekarza i mam w d00pie to co powie. Umiejętność nabyta z czasem, bardzo przydatna, polecam.



 
 
Wizyta u lekarza
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2022-04-22, 21:06   

Moja lekarz rodzinna nigdy nie zapytała o blizny, ale wie, że jestem pod opieką psychiatry.
Psychiatra, która leczy mnie od 9 lat nigdy nie naciskała żebym pokazała jej ślady.
Raz, jedyny, na pierwszej wizycie u psychiatry (którą zmieniłam po kilku miesiącach) kazano mi podwijać rękawy. Okropne to było.

W medycynie pracy chyba do tej pory też nikt nie zapytał. I oby tak dalej...




 
 
Wizyta u lekarza
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13