Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
BoJack Horseman
Autor Wiadomość
Iryzacja 



Wiek: 25
Dołączyła: 18 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2018-01-15, 23:04   BoJack Horseman

Moim zdaniem ten serial jest genialny, gorzko-słodkie odcinki pełne nawiązań do popkultury, niby rozrywka, ale niektóre sceny skłaniają do przemyśleń i nawet wpędzają w lekkiego doła. Może dlatego, że główny bohater ma depresję. Myślę, że większość ludzi może w mniejszym lub większym stopniu utożsamić się z takim cynicznym, trochę zagubionym BoJackiem. Z każdym sezonem jest coraz lepiej, a 4 to w ogóle majstersztyk. Niektórych zniechęca to, że lwią (hehe) część bohaterów stanowią zwierzęta (no bo jak serial, i to w dodatku animowany, o gadającym koniu może być poważny?). Trochę szkoda, nie wiedzą, co tracą



 
 
BoJack Horseman
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-13, 07:53   

Uwielbiam ten serial, nawet jeśli sprawia, że mam ochotę po nim wyjść z domu i już nigdy nie wrócić.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
BoJack Horseman
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-15, 14:20   

O! Nie spodziewałem się, że serial ma tutaj własny temat. Bardzo zasłużenie, bo jest naprawdę wyśmienity. Tak - jest to kreskówka, w której większość bohaterów to zwierzęta, i tak - jest bardzo pesymistyczny, także można sobie podczas seansu spotęgować myśli samobójcze. To może i brzmi jak lekki paradoks, ale właśnie tutaj serial najbardziej zyskuje, bo tez w tej całej abstrakcyjności jest naprawdę autentyczny. Oglądając wielokrotnie pojawiło mi się w głowie: "kurwa... no tak... tak wygląda życie" i muszę przyznać, że żaden serial jaki oglądałem do tej pory nie wywołał we mnie takich uczuć. Warto dodać, że z każdym kolejnym sezonem BoJack nie traci na wartości, jest inny, zmienia się, dokładnie tak jak nasze życie.

Trzeba wspomnieć również, że BoJack Horseman to skarbnica wiedzy o mechanizmach zachodzących wśród ludzi przechodzących depresje oraz można doszukać się naprawdę wielu nawiązań do różnych nurtów psychologicznych. Kompletnie nie wiedziałem jak napisać to zdanie, po prostu - jeżeli kogoś to interesuje polecam po obejrzeniu serialu kliknąć tutaj.

A na zachętę wrzucę intro, bo moim skromnym zdaniem jest to prawdziwy majstersztyk. ;)



<<< Dodano: 2018-09-14, 22:24 >>>


Wyszedł piąty sezon! :D




 
 
BoJack Horseman
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-09-19, 21:54   

Dzięki temu tematowi postanowiłam obejrzeć BoJacka i nie zawiodłam się. :D Właśnie zaczynam trzeci sezon i jak na razie jest to serial, który bardzo szybko i przyjemnie mi się ogląda. Co jest rzadkością, gdyż zazwyczaj nie mam motywacji regularnie czegokolwiek oglądać. Bardzo polecam. c:



 
 
 
BoJack Horseman
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-13, 14:10   

Ja właśnie oglądam 3 sezon BoJacka i też muszę przyznać że ten serial jest genialny,dzięki niemu człowiek może łatwo się z nim utożsamić przez co rzeczywiście można mieć doła ale za to kocham ten serial że jest taki prawdziwy w stosunku do naszego życia,nie raz się czuje właśnie tak jak on



 
 
BoJack Horseman
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-14, 12:09   

Obejrzałem dwa odcinki, mega, wieczorem zrobie maraton



A ja królem będę!
 
 
 
BoJack Horseman
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-14, 23:52   

Ja mam ściągnięte 4 odcinki i muszę je w końcu obejrzeć :D



 
 
BoJack Horseman
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-02-01, 15:56   

To już koniec, tak wiele emocji... Dzięki BoJack, za wszystko, byłeś wpaniale niewspaniałym przyjacielem!




 
 
BoJack Horseman
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11