Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nerwica serca
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-05, 20:26   

Scaliłam z "Ciężar w klatce".




 
 
Nerwica serca
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-06, 21:19   

Ostatnio, borykam się z bólem w klatce piersiowej, na tyle czuję, że mogę powiedzieć, że jest to serce, szczególnie jak się zdenerwuję... Ostatnio myślałem, że się wykończę i nie obejdzie się bez karetki, jednak puściło po dobrych 15 minutach. Szkoda, że nie dostałem zawału. Byłby problem z głowy.



Ostatnio zmieniony przez 2015-12-06, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nerwica serca
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 21:11   

Dzisiaj myślałam, że umrę. Czułam potworny ciężar w klatce piersiowej, nie mogłam oddychać, bez przerwy ziewałam, próbując się dotlenić. Coś strasznego. :roll:



 
 
Nerwica serca
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-27, 17:34   

Lekarz podejrzewa u mnie nerwice. Najgorsze u mnie jest, że ciężko stwierdzić, które dolegliwości fizyczne powoduje nerwicą, a które choroby, które posiadam. Nie mogę już wytrzymać tego stanu: ten ciągły strach, że mi się pogorszy lub coś mi się stanie.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Nerwica serca
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-27, 18:15   

Zakręcona, a jakie masz objawy?



dead but delicious
 
 
Nerwica serca
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-27, 19:41   

R. de Valentin, mam tak: uczucie jakbym miała coś w przełyku, język i gardło mnie piecze (aktualnie czuje jakby język "pchał" mi się do gardła), ból w klatce piersiowej, zmęczenie, apatia, lęki różnorakie (boję się aktualnie wyjść z spokoju lub zostać sama w domu), ciężko mi niekiedy oddychać, nudności, trudności z zasypianiem.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Nerwica serca
Mag 


Dołączyła: 24 Lut 2019
Posty: 5
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-25, 21:18   

Ja narazie nie mam takich bóli za często.
Ale jesli już to klatka piersiowa, szczególnie przy wdechach. Nie występuje to u mnie bardzo często, narazie max 3 razy na miesiąc.
Zobaczymy co będzie później




 
 
Nerwica serca
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12