Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czuję, że niedługo umrę
Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-21, 01:13   

Jak to bywa u takich jak ja, raz jestem bliżej tej wizji, raz dalej. I od jakiegoś czasu mam wrażenie, że coraz bardziej zbliżam się do granicy i to nie by zerknąć z niej w przepaść, włożyć dłonie w kieszenie i iść dalej, a raczej krok po kroku ją przekroczyć i coś z tyłu głowy mówi mi, że czas zrobić ten jeden dodatkowy krok. Od ogromnego czasu jest mi już wszystko jedno, ale depresja sprawia, że idę do pracy, odwalam ją mechanicznie, po czym wracam do domu, siadam w kącie i tak mijają godziny, aż do rozmowy z chłopakiem, więc w tych momentach nawet nie jestem w stanie zrobić sobie czegoś więcej niż kilku kresek na ciele. Najwyżej zdechnąć z głodu lub odwodnienia. Do stracenia też wiele nie mam i w sumie nic mnie nie trzyma. Nie mogę powiedzieć, że na czymś mi zależy, do niczego nie dążę, więc pytanie brzmi, po co jeszcze mam tu siedzieć, skoro prześladują mnie tylko doły, obojętność i omamy połàczone z lękiem. Kiedyś jeszcze trzymało mnie to, że komuś tam pomagam, czyli trzeba zostać, by innym było lepiej, ale teraz albo te osoby poodchodziły, albo jestem dla nich ciężarem, bo trzeba pomagać mi i nie robię już za jakiekolwiek wsparcie.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Rusłana 



Wiek: 34
Dołączyła: 08 Lut 2016
Posty: 286
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-01, 19:21   

Coraz silniejszy, tępy ból głowy. Łzy, których nie umiem zatamować. Dłonie ślizgające się po klawiaturze.

Dla mnie nie ma już nadziei. Próbowałam, walczyłam, ale moje ciało mówi: NIE. Moje osłabione ciało mnie pokonuje.

Jedyne, co mogę teraz zrobić, to raz na zawsze skrócić swoje cierpienie.




Tak chora...
Z tym sercem wciąż na torach...
Czy słyszysz?
Jestem chora!
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-01, 23:19   

***

[ Komentarz dodany przez: chiroptera: 2019-03-01, 23:29 ]
Post niezgodny z Regulaminem.




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2019-03-01, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 14:20   

Kazdy dzień opiera się już tylko na mysleniu o wlasnej smierci, czuje się calkowicie zrezygnowany i tak bardzo samotny. Nie mogę sobie wybaczyć błędów, które popełniłem i których już nigdy nie naprawie. Juz nie mogę powiedziec nawet, że żyję, to jest wegetacja, budzenie się każdego ranka ze łzami w oczach i czekanie aż znów będę mógł iść spać, kiedy każda godzina dluzy mi się i przez cały czas tak bardzo bym chciał już odpocząć od tego.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-11, 10:32   

Hmm, fobia społeczna się znacznie zmniejszyła ale nie widzę przyszłości, jakby ktoś chciał popisać to pw



A ja królem będę!
 
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-05, 17:56   

Już nie boję się śmierci, w sumie nigdy się nie bałem. Ale ostatnio nie docierają do mnie logiczne argumenty przeciw. Naprawdę tak dziwnie się czuję. I w głębi jest tam jakaś myśl o rodzinie, no ale ja po prostu nie chcę tak, tu i w ogóle żyć. Nie potrafię.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-04-05, 18:52   

Jest coraz gorzej. Wiadomość o 10 miesiącach oczekiwania na przyjęcie do szpitala mnie pokonała



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-04-28, 23:14   

Znowu to wróciło. Mam już gotowy scenariusz, mam jak, tylko się odważyć.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-05-12, 11:48   

Nie mam po co żyć, wcześniej miałam jakieś emocje, teraz mam wielką pustkę.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-13, 23:48   

Poczucie nieuchronnej śmierci jest strasznie bliskie, bardziej niż kiedykolwiek. Od pierwszego aktu autoagresji czuję. że to już niemal koniec.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-14, 10:41   

Tez mam scenariusz. Zaplanowane co do detalu. Pierwsza próba za mną. Niestety by oddać sobie odwagi wypiłem. Ścięło mniej i obudziłem się rano z kacem. Weekend znowu za pasem i albo odważę się jeszcze raz albo odważę się pójść na sor do psychiatryka.

Na razie mam mętlik w głowie. Spakowałem plecak kilka rzeczy na dwa trzy dni i przed siebie. Pochodzę po Wrocku będzie czas pomyśleć. I albo okaże się że czas na pomoc i ją dostanę albo czas się poddać. Nie wiem czas pokaże...




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2019-06-14, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czuję, że niedługo umrę
Logan 


Dołączył: 16 Cze 2019
Posty: 6
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2019-07-03, 18:40   

Już od dłuższego czasu to we mnie rośnie. Wcześniej myślałem, że odejdę zgodnie z planem, który miałem w głowie przez rok, ale w ostatnim miesiącu zaczęło mi już być wszystko jedno.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 00:28   

Hmm, lepiej to zrobić z kimś czy samemu. We dwójkę było by pewnie łatwiej i lepiej wszystko ogarnąć ale sa też wady



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 00:37   

Od pięciu lat myślę nieustannie o tym, jak to zrobić i jednocześnie pogodzić się z konsekwencją nieistnienia... A od ostatniego czasu nawet odczuwam dziwne uczucie, jakbym przestała bać się śmierci i przyjęła to, co jest po niej - najprawdopodobniej pustkę i nicość.



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-07-17, 05:51   

VM37, ja smierci sie nie boje. Umierania tez. Jedynie zal mi tych ktorzy zaplacza



 
 
Czuję, że niedługo umrę
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14