Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manga i anime
Autor Wiadomość
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 19:43   

@Nocny Motyl
No to masz w czym przebierać. Dla zasady wspomnę jeszcze tylko "Hajime no Ippo", "Fist of the North Star" i "Jojo's Bizarre Adventure".




 
 
Manga i anime
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 19:54   

M.I.D. napisał/a:
Jojo's Bizarre Adventure

:shock: Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tym anime. Oglądając je wydawało mi się, że oglądam sztukę teatralną. Postacie jakoś zbyt ostentacyjnie okazywały emocje. Jakby zbyt emocjonalnie lub na pokaz. Nie wiem jak to dokładnie opisać i nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. Kojarzy mi się z Hamletem i jego "Być albo nie być".




There is no heaven, wariaty.
 
 
Manga i anime
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 19:58   

Nocny Motyl napisał/a:
M.I.D. napisał/a:
Jojo's Bizarre Adventure

:shock: Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tym anime. Oglądając je wydawało mi się, że oglądam sztukę teatralną. Postacie jakoś zbyt ostentacyjnie okazywały emocje. Jakby zbyt emocjonalnie lub na pokaz. Nie wiem jak to dokładnie opisać i nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. Kojarzy mi się z Hamletem i jego "Być albo nie być".


Sam nie oglądałem, ale wiem o co Ci chodzi. I te pozy... ;)
A oglądałaś "Bleach"?




 
 
Manga i anime
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 20:03   

M.I.D. napisał/a:
Sam nie oglądałem, ale wiem o co Ci chodzi. I te pozy... ;)

Tak, dokładnie!


M.I.D. napisał/a:
A oglądałaś "Bleach"?

Oglądałam, oglądałam ^^ Ale nie wiem jak kończy się manga. Przerwałam gdzieś przy ostatniej wojnie. Tak samo Naruto.




There is no heaven, wariaty.
 
 
Manga i anime
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 20:23   

Nocny Motyl napisał/a:
M.I.D. napisał/a:
A oglądałaś "Bleach"?

Oglądałam, oglądałam ^^ Ale nie wiem jak kończy się manga. Przerwałam gdzieś przy ostatniej wojnie. Tak samo Naruto.


Ja mangę "Bleach" skończyłem i srogo się rozczarowałem. Anime jednak swojego czasu uwielbiałem.
"Naruto" natomiast podobnie jak Ty przerwałem - z tego co pamiętam, to niedługo po tym, jak Sasuke pojawił się na polu bitwy.




 
 
Manga i anime
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-23, 22:04   

Odpaliłam sobie Ajina, jestem już na szóstym odcinku.
Sama nie wiem, niby ogląda się to znośnie, ale jestem lekko rozczarowana. Daaaawno temu widziałam jakiś trailer i chyba wyrobiłam sobie na jego podstawie nierealistyczne oczekiwania co do tej serii, jako czegoś mega mrocznego. No trudno. Ale i tak skończę przynajmniej pierwszy sezon... :)


<<< Dodano: 2018-08-04, 08:41 >>>


Ojej. Reaktywowano kultowy magazyn Kawaii!
Pokusił się ktoś o zakup? Jak wrażenia? :D




Disqualified as a human being.
 
 
Manga i anime
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2018-08-05, 13:37   

Mustela Nivalis napisał/a:
Pokusił się ktoś o zakup? Jak wrażenia? :D

Ja się pokusiłem :P Wrażenia, bardzo pozytywne, wygląda identycznie jak te X lat temu, nawet większość działów się ostała. Jest też sporo sentymentalnych artykułów. Nie wiem właśnie na ile to sentyment a na ile faktycznie magazyn jest taki świetny ale ja jestem zachwycony :P




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Manga i anime
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-28, 20:07   

Obejrzałem: Afro Samurai, Akame ga Kill, Another, Ansatsu Kyoshitsu 1-2nd, Ao no Exorcist, Bleach, Boku dake ga Inai Machi, Boku no Hero Academia 1-3rd, Death Note, Devils Line, Fairy Tail (2009), Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Gintama, Kill la kill, Koutetsujou no Kabaneri, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Kimi no Na wa, Kuroshitsuji, Koe no Katachi, Mirai Nikki, Nanatsu no Taizai 1-2nd, Naruto, Naruto Shippuden, Wszystkie kinówki Naruto, Noragami 1-2nd, One Punch Man, Owari no Seraph 1-2nd, Piano no Mori, Pokemon, Psycho-Pass, Shigatsu wa Kimi no Uso, Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 1-2nd, Shokugeki no Souma 1-4th, Strike the Blood, Suisei no Gargantia, Zankyou no Terror.

Jestem w trakcie oglądania: Black Clover, Fairy Tail (2011), Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 3rd, Hunter x Hunter, Boruto, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, Kuroko no Basket 1st.

Kolekcja ciągle się powiększa, chociaż w ostatnim czasie coraz to wolniej :/




 
 
Manga i anime
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-09-30, 14:42   

LuxioS, kuroko no basket trzyma cały czas poziom :P
Obczaj sobie Boku no Hero i Rainbow :)




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-19, 23:23   

Właśnie skończyłam pierwszy sezon Terra Formars i muszę przyznać, że jestem lekko zaskoczona. Nie jestem fanką anime, w których cały czas wszyscy się napierdzielają, ale urzekła mnie kreska i kilka ciekawych historii, które były wplatane w fabułę. Poszperałam trochę w necie, ale o tym anime jest bardzo mało wzmianek.

Więc, jeśli ktoś z Was szuka gore z dobrą kreską, to osobiście polecam 8)




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-04, 20:03   

Potrafiłby ktoś mi polecić jakieś nowsze anime z pogranicza dramatu, obyczajówki i psychologicznego?
Coś nowszego z tych świeższych sezonów, bo te starsze już wszystkie przekopałam raczej. Może dodam, że moim ulubionym anime jest Nana, Tokyo Ghoul i Death Parade, więc coś w tym stylu.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-11-05, 01:47   

CurlyHead, tak na szybko mam teraz w głowie "Zankyou no terror", jeśli przypomni mi się coś jeszcze to dopiszę. 8)

Aha, no i jeszcze na pewno Psycho-Pass, to polecam z całego serduszka! <3




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-11-19, 22:11   

Oglądał tu ktoś Banana Fish?
Mam jakiś problem z tym anime. Normalnie bym pewnie poleciła części znajomych, którzy kiedyś oglądali anime, a jakoś nie wiem, nie mogę. Mam wrażenie, że to anime wcale nie jest takie dobre, tylko mnie urzekło kreską a la lata 80 i 'kontrowersyjną' fabułą. Właściwie nie wiem dla kogo ono jest przeznaczone, jak mam być szczera.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Manga i anime
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-02-05, 01:35   

pinkrabbits, zaczęłam to oglądać jakiś czas temu i o ile dobrze pamiętam, obejrzałam 5 odcinków i zostawiłam "na później", bo męczyło mnie tygodniowe czekanie na kolejny odcinek.
Właśnie szukam sobie czegoś dobrego do oglądania i waham się, czy do tego wracać. Opinie ma bardzo dobre, ale podobno zakończenie rozkłada na łopatki i się trochę cykam. :yyy:

Btw, co tu się tak cichutko zrobiło? Nie mogę patrzeć, jak jedna z moich ulubionych kategorii na forum umiera śmiercią tragiczną! :cry2:




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Manga i anime
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-05, 07:00   

pan_da napisał/a:
Btw, co tu się tak cichutko zrobiło? Nie mogę patrzeć, jak jedna z moich ulubionych kategorii na forum umiera śmiercią tragiczną!

To ja się odezwę. :P
Przedwczoraj zaczęłam drugi sezon Code Geass. Ciężko było mi się na początku wkręcić w serię, przy pierwszej próbie porzuciłam w połowie, po dwóch (?) latach wróciłam i na początku jakoś mi nie wchodziło... za to jak już poszło, to siedziałam do nocy i binge watching na całego.

Do czego nie mogłam się przekonać? Tanie walki transformersów-robotów mnie nudziły, taki zapychacz, duża teatralność i klimaty rycerze, arystokracja (yup, obok „transformersów”) nie podchodziły pod mój smak, widać wyraźne wzorowanie się na Death Note... A jednak oceniam anime wysoko. Zaskoczyło mnie w którymś momencie, zszokowało, wywołało emocje, mocno wciągnęło – czyli dokładnie to, czego szukam. Do tego śliczna kreska i momentami naprawdę fajny soundtrack.

Kto oglądał? Jakie mieliście wrażenia?




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Manga i anime
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11