Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Fragonia 
Tyksona

Wysłany: 2018-11-25, 12:38   

Marzę o założeniu w przyszłości szczęśliwej rodziny
Lub aby mieszkać sama w domku w lesie ze zwierzętami
Chciałabym też wydać książkę. Marzę o tym

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks

Nasze marzenia
InvisibleSapce 
Weirdo

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-11-27, 17:55   

Znaleźć się w miejscu, wśród ludzi do których bym pasował. (no po części to już w nim jestem bo to psychiatryk ale to jeszcze nie to)

Nasze marzenia
Fragonia 
Tyksona

Wysłany: 2018-12-21, 14:50   

Mam bardzo nierealne marzenia. Chciałabym być normalna, nie mieć tego cholernego autyzmu, móc zanurzyć się w swoim własnym świecie i nigdy z niego nie wychodzić.

A z tych przyziemnych? Wyprowadzić się i zamieszkać w domku w lesie, napisać i wydać książkę, na której podstawie powstałaby dobra gra komputerowa. I chciałabym, aby blogi były popularniejsze. I pragnę mieć chłopaka.

Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks

Nasze marzenia
DiSoRdEr_ 
mleko w płucach

Wysłany: 2018-12-25, 15:43   

Niech te święta się już skończą.

"Oh, sell me the infection, it is only for the weak
No need for sympathy, the misery that is me"

Nasze marzenia
agogika 
agogika

Wysłany: 2019-01-03, 00:53   

Nie wiem do końca czy to marzenie czy cel czy :bór: wie co innego, ale chciałabym być bardziej odważna, albo inaczej - potrafić wydobyć z siebie to co zakopane gdzieś głęboko. Takie niewidzialne, a podobno istniejące pokłady odwagi i pewności siebie...

Nasze marzenia
SarcasticMan 
SarcasticMan

Wysłany: 2019-01-07, 10:30   

Chciałbym wyzbyć się introwertyzmu i nabierać chęci na spotkania z ludźmi.
A z takich realniejszych to dostać się na zawody dronów wyścigowych.
Roku 2019 witaj.

Of course you are brilliant

Nasze marzenia
Commodore 
Biały Smok

Wysłany: 2019-02-03, 18:05   

Marzenie? Z takich materialnych to, pojeździć mocnym samochodem po torze Nürburgring, chociaż tak z godzinkę. Raczej nie wykonalne, ale nie jest powiedziane, że wszystkie marzenia musza być wykonalne.

I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:

Nasze marzenia
Primrosetta 

Wysłany: 2019-03-03, 10:28   

Chciałabym zapanować nad swoimi emocjami i charakterem. Nauczyć się odmawiać, ale też nie trzymać wszystkiego w sobie, zacząć lepiej dogadywać się z mamą, może komuś wygadać. Po prostu przejąć kontrolę nad swoim życiem i tym, jak ono potoczy się dalej.

Żyj, bo masz po co. Żyj, bo masz dla kogo.

Nasze marzenia
thunderstruckk 

Wysłany: 2019-03-03, 15:54   

Mam wiele mniejszych i większych marzeń. Ale najważniejszym i największym jest to, aby mieć siłę do ich spełniania i do dążenia do swoich celów.

Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.

Nasze marzenia
Kab1998 
Kab1998

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-04, 11:35   

Marzę żeby wszystko się polepszyło ^^

A ja królem będę!

Nasze marzenia
Damian 

Wysłany: 2019-03-04, 23:18   

Słowo "marzenie" kojarzy mi się z czymś prawie nierealnym do wykonania, więc moim marzeniem jest progresja empatii u wszystkich ludzi na Ziemi:)
Cała reszta związana ze mną to raczej cele, do których żółwiowym tempem się zbliżam.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.

Nasze marzenia
L.M. 
bestia

Wysłany: 2019-03-28, 15:41   

Nie miewam marzeń, choć kiedyś było ich sporo. Wtedy jeszcze cicho wierzyłam, że jestem w stanie coś w życiu osiągnąć i ciężką pracą mogę do tego dojść. A potem zderzyłam się z twardą rzeczywistością i przekonałam się, że i tak niczego w życiu nie osiągnę, a na to co lubię, jestem zbyt ograniczona.
Chyba jedyne, co mogę wpisać na tą listę, to by gdzieś tam sobie po drodze zdechnąć, już mi obojętne w jaki sposób, albo by znaleźć sobie swoje miejsce np. pracę (najlepiej w zawodzie, o ile skończę w ogóle studia), gdzie nie będę czuć się jak tępy śmieć, który nie potrafi zrobić czegokolwiek, nie myląc się. Gdzie byłoby mi choć odrobinę spokojnie w duszy.

"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"

Nasze marzenia
WhiteBlankPage. 
Natalia

Wysłany: 2019-03-29, 18:55   

Nie mam już żadnych marzeń. Kiedyś miałam ich wiele. Kochałam swoje życie. Bardzo je kochałam.
Więc chyba marzę jedynie o tym, żeby mój żywot się zakończył.

Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.

Nasze marzenia
Szamanka 

Wysłany: 2019-04-13, 09:59   

Moim marzeniem jest pojechać do Rosji, Armenii i Słowenii.
Ta ostatnia podróż jest najbliżej zrealizowania. Na portalach wakacyjnych jest pełno ofert. Tylko muszę przełamać swój lęk. Boję się wyjeżdżać daleko, poza granice kraju i przez to tak wiele mnie omija.

Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Fajken machen, kafen trinken. Hołk!

Nasze marzenia
Żmij 
(INTJ-T)

Wysłany: 2019-06-03, 15:18   

Z takich bardziej nie realnych moich marzeń.... Jednak dalej mnie do tego ciągnie... :ech:

"Natura nie łamie swych praw."

Nasze marzenia
Odpowiedz do tematu