Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy zostawił Cię ktoś...
Autor Wiadomość
PhiPhiK 
Ból i Anahatha



Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 338
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-01-15, 20:24   

spacedementia, potwierdzam na swoim przykładzie. Nigdy nie szukałem dziewczyny do tej pory... bo, chociaż zabrzmi to może kuriozalnie, nigdy nie musiałem. Jakoś przyciągam dziwnych ludzi do siebie. I na skutek tego mam 22 (rocznikowo nawet 23) lata i zero umiejętności w kontaktach damsko-męskich na stopie koleżeńskiej, że tak się wyrażę. Troszkę to boli, że nie umiem "zagadać", brzydzą mnie rozmowy o niczym. I nie mam pojęcia, co kobiety w tym widzą. Może podzielisz się swoimi refleksjami? :D



Jam blask wulkanów — a w błotnych nizinach,
Idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, Kłębi się rajów pożoga,
I słońce — mój wróg słońce!... Wschodzi, wielbiąc Boga.
 
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-15, 20:28   

Kamiś, yyyyy, no. Muszę być zabawny skoro się ze Mną bawią ;)
spacedementia, żebym się przypadkiem nie zakochał. A tak serio, mógłbym ale po co? Żeby potem znowu się przejechać na uczuciach? Mogłoby to się skończyć źle... :|




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-15, 20:28   

PhiPhiK, a o czym w takim razie rozmawiasz z mężczyznami? Kobiety nie są osobnym gatunkiem. :P Rozmawiam, jak to określiłeś, "o niczym" ze wszystkimi, niezależnie od płci. Nie zauważyłam, żeby to kobiety były bardziej tym zainteresowane. Może obracasz się w nieodpowiednim dla Ciebie towarzystwie?



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-15, 20:32   

Night Hunter napisał/a:
A tak serio, mógłbym ale po co? Żeby potem znowu się przejechać na uczuciach?

To że się kilka razy na nich przejechałeś nie oznacza że następnym razem będzie identycznie, nie wszystkie są takie same.




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-15, 20:33   

Night Hunter napisał/a:
Mogłoby to się skończyć źle...


Równie dobrze może się skończyć dobrze. ;)




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
PhiPhiK 
Ból i Anahatha



Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 338
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-01-15, 20:36   

spacedementia, polityka, matematyka, czasem religia i sport (z tymi, o których wiem, że uprawiają ten sam co ja). Nie ukrywam, często zdarza mi się rozmawiać z kobietami, ale głównie te rozmowy polegają na tym, że chcą żebym im coś wyjaśnił i uciekają :zły:
A ja tak za bardzo skierować rozmowy na tory towarzyskie nie umiem, nie znoszę gadać o innych ludziach, bo większość osób od razu zaczyna doklejać innym "łatki". A ja uważam to za bardzo niesprawiedliwe. Przepraszam jesli nieskładnie, naprawdę statystyka niszczy zdolności do komunikacji międzyludzkiej.




Jam blask wulkanów — a w błotnych nizinach,
Idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, Kłębi się rajów pożoga,
I słońce — mój wróg słońce!... Wschodzi, wielbiąc Boga.
 
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Dark soul 



Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 283
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-15, 20:39   

spacedementia, to jest nawet taka kwestia przyzwyczajenia, ze jest po prostu źle.
Kamiś, nie wszystkie są takie same ale wszystkie są podobne. I podobnie się zachowują...




 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-15, 20:44   

PhiPhiK, inaczej niż próbując raczej się nie nauczysz. ;) Nie trzeba rozmawiać o ludziach, można o miejscach/wydarzeniach/wspomnieniach/zainteresowaniach itd. Ewentualnie rozmawiać wyłącznie z kobietami, które mają podobne preferencje jak Ty. Pewnie trudno będzie takie znaleźć, ale coś za coś. W końcu nie musisz się zmuszać do gadania o głupotach, jeśli nie chcesz. Ale licz się z tym, że wielu ludzi to robi. ;) Myślę, że przede wszystkim nie powinieneś patrzeć na rozmówców wyłącznie poprzez płeć, może kobiety to czują? ;)



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-26, 20:01   

Mnie zostawili przyjaciele. Mam chu*owe wakacje, siedzę tylko w domu przed kompem i telewizorem. Nie mam co z sobą zrobić.



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-26, 20:31   

tenswiatjest, Lubisz psy? W Krakowie można wolontaryjnie spacerować ze Stefkiem :)



Ostatnio zmieniony przez 2016-07-26, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
tenswiatjest 


Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sty 2016
Posty: 178
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-26, 20:36   

Niespecjalnie lubię zwierzęta :>



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-07-26, 21:46   

tenswiatjest, a szkoda. Są wierne i odwdzięczają się za okazaną im dobroć i uwagę z nawiązką. :3



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
czekolada wedla 


Dołączył: 02 Lut 2019
Posty: 6
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2019-02-02, 10:07   

Ja mam kitku ale ten okazuje tyle uwagi co ludzie na ulicy wiec chyba wymienie go na pieska😂😁



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-02, 10:12   

Może starczy offtopu, na rozmowy o zwierzątkach zapraszam do tematów o zwierzątkach. :)



 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-26, 23:03   

Myślałam, że pogodziłam się z tym, że mnie rzucił... ale jednak nie. Zrobiłbym wszystko, żeby mnie przytulił, pocałował i dalej oklamywał, że jestem dla niego najważniejsza.
Chce mi się płakać, wyć... Chciałabym mieć kogoś, komu mogłabym o tym wszystkim powiedzieć i wypłakać się w rękaw...




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Gdy zostawił Cię ktoś...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12