Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-08, 19:46   

Tak bardzo chciałabym to skończyć. Nie ma niczego co by mnie jeszcze tutaj trzymało. Jest nie do zniesienia. Wszystko się tak bardzo ciągnie za sobą. Z dnia na dzień jest tylko ciąg dalszy, ciąg dalszy, ciąg dalszy. Ciąg gorszy. Każda minuta boli nie do wytrzymania i skleja się z kolejną, po czym boli podwójnie. A ja nie potrafię się uspokoić. Ja nie umiem. Ja nie mam siły. Ja z niczym sobie nie poradzę. Nie daję rady psychicznie. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam.



 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-12-09, 20:22   

Miło spędziłam dzisiaj dzień, więc nie wiem czemu teraz wieczorem naszły mnie myśli, że nic nie ma sensu, że wszyscy mnie zostawią a jedyne co robię to "zabieram komuś miejsce".



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Już nie mam siły...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-12-09, 20:42   

Zakręcona, a jakie zajmujesz to miejsce?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-12-10, 08:47   

Szamanka napisał/a:
Zakręcona, a jakie zajmujesz to miejsce?

Szamanka po prostu komuś, bo gdyby mnie nie było lub nie mieszkałabym w domu rodzinnym to jedno z rodzeństwa mogłoby się do tego domu wprowadzić i coraz częściej myślę, że coś takiego wyszłoby wszystkim na dobre. Jak studiowałam to były myśli, że gdyby nie ja to może ktoś inny by się dostał co by bardziej na tym skorzystał lub większą wiedzą niż ja się wykazał. Wśród znajomych myśl, że mogą sobie znaleźć kogoś lepszego do przyjaźni, a na spotkaniach rodzinnych to w sumie czy na nich jestem czy nie to bez różnicy: jestem tam jak piąte koło u wozu. Ogólnie mówiąc gdyby nie ja to może świat lepiej by funkcjonował.




 
 
Już nie mam siły...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-12-10, 09:24   

No ok, to z pewnością dobija, ale ja to widzę trochę inaczej - Skoro Ty się dostałaś na dane miejsce na studia, to byłaś lepsza od wielu za Tobą, znajomi nie mają raczej limitu przyjaźni? Więc jakby chcieli, to się z innymi też zadawać będą, rodzinne spotkania... a któż z forum je kocha? Poza forum też znam sporo uważających, że "z rodziną to na zdjęciu i to ustawionym z boku, żeby się można było wyciąć".
Co do domu, to nie wiem, czy masz na myśli metraż czy co innego. Nie za bardzo pamiętam wszystkich użytkowników historie, sytuacje mieszkaniowo/życiowe.

A co do świata i jego funkcjonowania z Tobą/bez Ciebie. To na moje życie chyba by to nie miało znaczenia, a też częścią tego świata jestem. ;)
Chyba tu patos przez Ciebie przemawia. ;P




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Już nie mam siły...
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-10, 14:17   

Nie mogę tak dłużej.



 
 
Już nie mam siły...
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-12-10, 22:43   

Nie potrafię być dorosła. Strasznie się boję. Nie ma nigdzie dla mnie miejsca. Chciałabym się gdzieś schować, głęboko, tak żeby nic mnie nie bolało.



Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Już nie mam siły...
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2018-12-12, 06:45   

Było by najlepiej, gdybym się nie urodziła.



 
 
Już nie mam siły...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-12-14, 08:46   

Szamanka napisał/a:


A co do świata i jego funkcjonowania z Tobą/bez Ciebie. To na moje życie chyba by to nie miało znaczenia, a też częścią tego świata jestem. ;)
Chyba tu patos przez Ciebie przemawia. ;P

Pewnie tak: ja mogę tylko wpłynąć na moje otoczenie, a dla reszty świata moje życie nie ma znaczenia: ot taka liczba w danych statystycznych.
To właśnie u mnie wychodzi kolejny problem: np: jeśli chodziło o studia nie myślę o tym, że skoro się na nie dostałam to byłam od iluś tam osób lepsza, tylko nachodzi mnie myśl, że ktoś inny bardziej by z nich skorzystał.




 
 
Już nie mam siły...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-12-16, 07:55   

Zakręcona napisał/a:
ja mogę tylko wpłynąć na moje otoczenie, a dla reszty świata moje życie nie ma znaczenia

Taki fakt. Ani smutny, ani wesoły.

Zakręcona napisał/a:
To właśnie u mnie wychodzi kolejny problem: (...) tylko nachodzi mnie myśl, że ktoś inny bardziej by z nich skorzystał.

Albo i nie. Albo jak się nie dostał wtedy, to się dostał rok później jak mu zależało. Przecież to nie był, jedyny nabór na 100 lat. Możliwe, że mijałaś tę osobę, rok później na korytarzu uczelni.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Już nie mam siły...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-19, 13:09   

Każda najdrobniejsza rzecz prowokuje myśli, wstaję, idę spać, jestem w szkole lub na praktykach one i tak się pojawiają. Nie mam już na nie sił i tylko odebranie sobie życia mnie przed nimi uchroni.



 
 
Już nie mam siły...
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-19, 14:53   

Mam dość po raz milion któryś z kolei. Nie radzę sobie wcale. Powiedzieli, że mogę umierać, jeśli chcę.



 
 
Już nie mam siły...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-24, 21:56   

Nie mogę już tak dłużej. Coraz dłużej śpię. Biorę coraz więcej leków nasennych. Bo tylko sen nie jest dla mnie męką. Ale niestety nie mogę spać cały dzień. Nie wytrzymam. Nawet nie wiem czy otrzymam pomoc. Lepiej wezmę to wszystko na raz i pójdę spać.



 
 
Już nie mam siły...
michal90 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 22
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-12-25, 13:54   

Zawsze czekam z niecierpliwością na te święta bożego narodzenia, i zawsze moje lęki i myśli samobójcze są wtedy najsilniejsze i na prawdę ciężko to już znieść, czy też tak macie ?. Mam już dość udawania że wszystko jest ok, noszenia maski, odejście jawi mi się jako jedyne wyjście ale z drugiej strony wiem że bliscy by mogli tego nie znieść.



 
 
 
Już nie mam siły...
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-31, 10:05   

Ja dziś pierwszy raz od 6 lat spędze sylwestra samemu. Depresja i myśli towarzyszą mi od 9 lat już, ale znalazłem osobę która bardzo o mnie dbała a ja to zrujnowalem i psulem od dawna. Mam studia na (urlop na 3 roku) na które boję się wracać. Próbowałem uciekać w alkohol który zawsze mi robił problemy same ale tym razem mi pomaga bo dzień mija niewidomo kiedy. Ja nie płakałem juz ani razu po stracie, bo wiem ze sobie na to zasluzylem i nienawidze siebie. Może jak ktoś też nic nie robi dziś to popiszemy na pw :(



 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11