Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Podziw dla blizn
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-12-10, 07:16   

Seba3rv, bardziej by się nadał "szycie opatrywanie.." "problemy z bliznami" czy "forumowa pielęgniarka".

Ale może coś pantenolowego? To łagodzi nie tylko oparzenia ale i otarcia, rany. A nie wiem, czy leki przeciwbólowe w takich sytuacjach pomagają, nigdy nie stosowałam.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Podziw dla blizn
Seba3rv 



Wiek: 27
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 35
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2018-12-10, 11:20   

Szamanka napisał/a:
Seba3rv, bardziej by się nadał "szycie opatrywanie.." "problemy z bliznami" czy "forumowa pielęgniarka".

Ale może coś pantenolowego? To łagodzi nie tylko oparzenia ale i otarcia, rany. A nie wiem, czy leki przeciwbólowe w takich sytuacjach pomagają, nigdy nie stosowałam.

Dziękuję. Za dużo tych wątków ^^. (jeśli można, to żeby nie robić syfu, proszę o przeniesienie.

Chyba muszę pójść do swojej oh wspaniałej pani pierwszego kontaktu. Może będzie wiedzieć




 
 
 
Podziw dla blizn
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2019-10-07, 23:32   

Teraz, po trzech latach moje spojrzenie diametralnie się zmieniło. Może dlatego, że już się nie okaleczam. Wstydzę się swoich blizn. Nikomu ich nie pokazuję. Z domu wychodzę w długim rękawie, choć w okresie letnim udało mi się kilka razy przełamać i wyjść z gołymi przedramionami. Mimo to drażnią mnie spojrzenia ludzi. Czasem zdarzają się pytania. Widzę że mi współczują, lub ich to odpycha.
Nie wiem jednak czy był je usunął. Być może tak, ale napewno zostawiłbym tę największą, żeby mi przypominała jak łatwo mogłem się wylogować z życia.




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Podziw dla blizn
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11