Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
pan_da 

Wysłany: 2018-10-22, 01:28   

InvisibleSapce napisał/a:
jeden z cięższych kierunków i raczej po ukończeniu takich studiów nie będzie problemów ze znalezieniem pracy

Zawsze coś. Mało już pozostało kierunków, po których można "ze spokojem" znaleźć pracę.

Nagamasa napisał/a:
Wszystko tutaj jest straszne. Ludzie z grup, wykładowcy, komunikacja ogólnie...

Nagamasa, 1 rok studiów? Niestety, taka jest rzeczywistość. Dużo zależy też od kierunku i wykładowców, ale generalnie studia to wyścig szczurów, walka o swoje i walka, żeby przeżyć od 1wszego do 1wszego. :P

A tak z ciekawości, co studiujesz?

Sklepienie nieba czasem uderza o ziemię
z taką siłą, że chmury potrafią złamać palce

Studia
Nina 
ai

Wysłany: 2018-11-07, 21:08   

Meh, chciałabym być zdolniejsza i lepsza, a nie czuć, że wszystko jest poza moimi możliwościami intelektualnymi. I cholernie zależy mi na ocenach.

Studia
Nagamasa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-13, 13:31   

pan_da, germanistyka. Tak, wiedziałam o tym już wcześniej, a mimo to podjęłam się nauki dla siebie... Jednak czuję, że to nie wystarczy i w końcu spadnie na mnie głaz kompletnej niemocy.

Jako że jestem dziwna w mniemaniu większości, ciężko zawiązać mi tutaj jakiekolwiek relacje. Próbowałam, nihil. Może powinnam najpierw się wyleczyć, a później wyjść do ludzi. :roll: Ludzi, którzy nie chcą mnie wykorzystać.

Studia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka

Wysłany: 2018-11-26, 18:38   

No szlag mnie z moim uniwersytetem trafi. Dwa tygodnie temu miały być pierwsze zajęcia z psychiatrii. Dzisiaj kolejne - oczywiście nowa wspaniała pani z sekretariatu nie wpadła na to, żeby nas o tym poinformować. Poinformowała nas za to trzy tygodnie temu, że zajęcia z fonetyki akustycznej zostały usunięte z planu zajęć, bo dalej nie ma podpisanej umowy w prowadzącą (dzisiaj się okazało, że z tą z psychiatrii też nadal nie podpisali umowy). Natomiast gdybyśmy się do niej nie pofatygowały z zapytaniem o tę psychiatrię nie dowiedziałybyśmy się, że fonetyka jednak ma być i ponoć miała do nas przyjść prowadząca - nie przyszła. Szanowna Pani z Sekretariatu oburzona, jakbyśmy to my były winne. A mój IOS leży i kwiczy, bo prodziekan nie chce dać mi decyzji bez wpisu baby z psychiatrii. Jak się okazuje muszę wprowadzić poprawkę do arkusza z wpisami prowadzących, bo fonetyka jednak ma być. Gaaah.

Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.

Studia
Odpowiedz do tematu