Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Fragonia 
Tyksona



Wiek: 20
Dołączyła: 25 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-11-25, 12:38   

Marzę o założeniu w przyszłości szczęśliwej rodziny
Lub aby mieszkać sama w domku w lesie ze zwierzętami
Chciałabym też wydać książkę. Marzę o tym




Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks
 
 
Nasze marzenia
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-11-27, 17:55   

Znaleźć się w miejscu, wśród ludzi do których bym pasował. (no po części to już w nim jestem bo to psychiatryk ale to jeszcze nie to)



 
 
Nasze marzenia
Fragonia 
Tyksona



Wiek: 20
Dołączyła: 25 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-12-21, 14:50   

Mam bardzo nierealne marzenia. Chciałabym być normalna, nie mieć tego cholernego autyzmu, móc zanurzyć się w swoim własnym świecie i nigdy z niego nie wychodzić.

A z tych przyziemnych? Wyprowadzić się i zamieszkać w domku w lesie, napisać i wydać książkę, na której podstawie powstałaby dobra gra komputerowa. I chciałabym, aby blogi były popularniejsze. I pragnę mieć chłopaka.




Smuciła się, że będzie tęsknić za nim każdego dnia aż do śmierci. I płakała nad sobą i zmianami, które w niej zaszły, bo czasami nawet zmiana na lepsze jest jak mała śmierć.

I'm Tyks
 
 
Nasze marzenia
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-25, 15:43   

Niech te święta się już skończą.



 
 
Nasze marzenia
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-03, 00:53   

Nie wiem do końca czy to marzenie czy cel czy :bór: wie co innego, ale chciałabym być bardziej odważna, albo inaczej - potrafić wydobyć z siebie to co zakopane gdzieś głęboko. Takie niewidzialne, a podobno istniejące pokłady odwagi i pewności siebie...



 
 
Nasze marzenia
SarcasticMan
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-07, 10:30   

Chciałbym wyzbyć się introwertyzmu i nabierać chęci na spotkania z ludźmi.
A z takich realniejszych to dostać się na zawody dronów wyścigowych.
Roku 2019 witaj.




 
 
Nasze marzenia
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-03, 18:05   

Marzenie? Z takich materialnych to, pojeździć mocnym samochodem po torze Nürburgring, chociaż tak z godzinkę. Raczej nie wykonalne, ale nie jest powiedziane, że wszystkie marzenia musza być wykonalne.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Nasze marzenia
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-03-03, 10:28   

Chciałabym zapanować nad swoimi emocjami i charakterem. Nauczyć się odmawiać, ale też nie trzymać wszystkiego w sobie, zacząć lepiej dogadywać się z mamą, może komuś wygadać. Po prostu przejąć kontrolę nad swoim życiem i tym, jak ono potoczy się dalej.



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Nasze marzenia
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-03-03, 15:54   

Mam wiele mniejszych i większych marzeń. Ale najważniejszym i największym jest to, aby mieć siłę do ich spełniania i do dążenia do swoich celów.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Nasze marzenia
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-03-04, 11:35   

Marzę żeby wszystko się polepszyło ^^



A ja królem będę!
 
 
 
Nasze marzenia
Damian 


Wiek: 32
Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-03-04, 23:18   

Słowo "marzenie" kojarzy mi się z czymś prawie nierealnym do wykonania, więc moim marzeniem jest progresja empatii u wszystkich ludzi na Ziemi:)
Cała reszta związana ze mną to raczej cele, do których żółwiowym tempem się zbliżam.




Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
 
 
Nasze marzenia
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-28, 15:41   

Nie miewam marzeń, choć kiedyś było ich sporo. Wtedy jeszcze cicho wierzyłam, że jestem w stanie coś w życiu osiągnąć i ciężką pracą mogę do tego dojść. A potem zderzyłam się z twardą rzeczywistością i przekonałam się, że i tak niczego w życiu nie osiągnę, a na to co lubię, jestem zbyt ograniczona.
Chyba jedyne, co mogę wpisać na tą listę, to by gdzieś tam sobie po drodze zdechnąć, już mi obojętne w jaki sposób, albo by znaleźć sobie swoje miejsce np. pracę (najlepiej w zawodzie, o ile skończę w ogóle studia), gdzie nie będę czuć się jak tępy śmieć, który nie potrafi zrobić czegokolwiek, nie myląc się. Gdzie byłoby mi choć odrobinę spokojnie w duszy.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Nasze marzenia
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-29, 18:55   

Nie mam już żadnych marzeń. Kiedyś miałam ich wiele. Kochałam swoje życie. Bardzo je kochałam.
Więc chyba marzę jedynie o tym, żeby mój żywot się zakończył.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Nasze marzenia
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-13, 08:59   

Moim marzeniem jest pojechać do Rosji, Armenii i Słowenii.
Ta ostatnia podróż jest najbliżej zrealizowania. Na portalach wakacyjnych jest pełno ofert. Tylko muszę przełamać swój lęk. Boję się wyjeżdżać daleko, poza granice kraju i przez to tak wiele mnie omija.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Nasze marzenia
Żmij
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-03, 14:18   

Z takich bardziej nie realnych moich marzeń.... Jednak dalej mnie do tego ciągnie... :ech:





 
 
Nasze marzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11