Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-20, 08:12   

Edisni, Regenerum do paznokci albo odżywki nail teck ale musisz dobrać pod swój stan paznokci bo jest duży wybór, do kupienia w hebe za około 15 zł.



 
 
Paznokcie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-20, 12:53   

Jednobarwna, dzięki. :) Trafiłam w hebe na te odżywki, ale w nieco wyższej cenie, więc mam nadzieję, że mi pomoże. :)



 
 
Paznokcie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-27, 22:20   

Czy któraś z Was robi sobie manicure japoński? Mam na myśli robienie tego samemu. Jeśli tak, to ile czasu zajęło Wam nauczenie się go? Moja siostrzyczka wykonuje, ale z oczywistych względów jej o to nie poproszę.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Paznokcie
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-11-07, 01:53   

Żurawek napisał/a:
Czy któraś z Was robi sobie manicure japoński?


W sumie offtop, ale o co chodzi z tym typem (?) manicure i skąd ta jego rosnąca popularność?




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Paznokcie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-07, 19:37   

Żurawek, ja robię i średnio zajmuje mi to około 40 minut. A nauczyłam się tego w przeciągu jednego kursu gdzie miałam podstawowy manicure, manicure japoński, wszelkiego rodzaju bzdety paznokciowe itp. rzeczy. Trudne to to nie jest. Zestaw kosztuje coś około 100 zł a starcza na lata. W sumie to nie wiem czy już nie jest tańszy.
pan_da, nie wiem skąd jego popularność, to poprostu wygląda tak jakbyś miała mega zdrowe paznokcie bo wcierasz pastę z witaminami w płytkę a potem polerujesz pudrem do błysku. I tyle.




 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-11-07, 23:08   

Żurawek, hm... ja to robię sobie po domowemu, na szybko to nawet w 10 minut, jak się postaram to 30 :D Ze skórkami itp.

Paznokcie mi rosną o wieeele mocniejsze, po hybrydach super się regenerują :)




 
 
Paznokcie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-11-09, 09:29   

Obejrzałam fotki tego japońskiego manicure w internetach, to wygląda chyba na jedyny manicure, jakim byłabym w stanie się zainteresować ze swoimi nieładnymi kształtem paznokciami.
O ile nie trzeba go zbyt często powtarzać. :P




Disqualified as a human being.
 
 
Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-17, 02:48   

Polecacie może jakąś konkretną, nie za drogą ale jednak dobrą odżywkę do paznokci? Może jakiś olejek? Jestem mocno zdesperowana, bo po pierwsze obgryzam pazury, a po drugie łamią się i właściwie niewiele ich mi zostało. :cry:

Edit: Widzę, że już ktoś nade mną pytał, przepraszam! Ale jeśli jednak macie jakieś pomysły to chętnie poczytam.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paznokcie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-17, 11:04   

CurlyHead, ja ostatnio używam tego:

I przy regularnym stosowaniu szybko zauważyłam poprawę.




 
 
Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-17, 11:32   

Adenium, Dzięki! Widziałam w rossmanie, ale obczajałam opinie w internecie i super opinie miała odżywka z eveline, o coś takiego:

Popróbuję, jak nic nie da to spróbuję z tym co piszesz. No i pora zainwestować w rękawiczki :roll:




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paznokcie
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-17, 16:55   

Używałam bardzo długo:
http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html
była w porządku, paznokcie były mocniejsze, lakier trzymał się dłużej 4-5 dni.

Teraz mam:
http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html
I tak samo, paznokcie łamią i rozdwajają się mniej, lakier trzyma się do 5-6 dni, co u mnie jest już ogromnym osiągnięciem.

Różnica w trzymaniu się lakieru to odżywka plus wypadki losowe, bo lakier i top takie same od ho ho ho.




 
 
Paznokcie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-18, 07:39   

Comein, na tą 8w1 i tym podobne - uważaj. Mi kiedyś coś takiego pomogło i wzmocniło paznokcie bez skutków ubocznych, ale znam sporo osób, którym to zniszczyło paznokcie. Było ok, dopóki to stosowały, a przy odstawieniu miały masakrę, więc no, warto uważać na tego typu produkty.
Wspominałaś o obgryzaniu to mnie z tego nawyku wyprowadziły paznokcie żelowe. :)




 
 
Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-18, 18:34   

Adenium, Może te osoby nie stosowały się do tej przerwy w stosowaniu? Widziałam na opakowaniu, że się stosuje góra 2 tyg i trzeba zrobić przerwę na miesiąc. Do żeli trzeba mieć lampę chyba, nie?



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paznokcie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-18, 18:57   

Comein, stosowały dokładnie tak jak było to napisane - i podobno da się znaleźć dużo negatywnych opinii na ten temat.
Tutaj: https://blogkokoszki.eu/eveline-8w1-total-action-szkodzi-czy-pomaga-analiza-skladu-odzywki-do-paznokci-eveline-id218.html jest chyba fajnie wyjaśnione o tym dlaczego jednym pomaga a innym takie odżywki rozwalają paznokcie. W linku jest info o stosowaniu max. 6tyg, a wspominasz o 2 tygodniach to może producent na przestrzeni lat zmienił możliwość stosowania.
Ja sama parę lat temu stosowałam ją długo (tylko na początku stosując w warstwach i zmywając je, potem po prostu nałożyłam jej jedną warstwę i zostawiałam) i wzmocniły mi się paznokcie bez skutków ubocznych. Także jak widać, u różnych ludzi może być różnie. :)
Co do drugiego pytania to paznokcie miałam robione u kogoś kto się tym zajmował i po ok.3 tygodniach miałam je ściągane - ten czas był mi wystarczający.


Teraz jeszcze oprócz stosowania serum regenerującego łykam witaminy.




 
 
Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-11-18, 19:33   

Adenium, O widzisz, to tu jest ten pies pogrzebany - producent niedawno zmienił skład i rzeczywiście, opinie o tym starym są straszne, ale ten nowy ma wysokie oceny. Wyrzucili jakiś składnik z tego co wiem i jest lepiej.
O, jakie witaminy?




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Paznokcie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11