Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sadist
2013-02-18, 21:47
Dlaczego macie żyć?
Autor Wiadomość
michal90 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 22
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-11-17, 17:40   

Żyję jeszcze tylko dlatego że gdybym to zrobił sprawiłbym ból bliskim a nie chce im sprawiać cierpienia.



 
 
 
Dlaczego macie żyć?
czekolada wedla 


Dołączył: 02 Lut 2019
Posty: 6
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2019-02-02, 10:00   

Każdy ma swój powód by żyć, jedni potrzebują uwagi inni drugiej osoby która pomoże wam podnieść sie z kolan, wiec puki nie znajdziemy powodu, niech nim będzie samo szukanie😁



 
 
Dlaczego macie żyć?
Olapola 


Dołączyła: 27 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: świat

Wysłany: 2019-03-28, 19:35   

Kiedyś moim tlenem do życia bylo stworzenie idealnej rodziny domu męża dzieci duma mnie rozpierała ze przez 12 lat było idealnie ze zawsze razem ze co by się nie działo to damy radę . No to teraz można tylko pomarzyć puszka pandory która otworzyłam miesiąc temu nie zdawałam sobie jeszcze sprawy ze urośnie do tak dużych rozmiarów ze człowiekowi już na niczym nie zalerzy z niczego się nie cieszy ehhhhhh



 
 
Dlaczego macie żyć?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-03-29, 18:50   

Moim powodem do życia był On. Choć już teraz nie zasługuje na to, by pisać to wielka litera. Ale nic na to nie poradzę, że nadal go kocham, a on tak naprawdę nie kochał mnie nigdy. Kiedyś pewnie opiszę swoją historię.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Dlaczego macie żyć?
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-03-30, 02:23   

Postawiłabym inne pytanie. Dlaczego miałabym nie żyć? Nie ma powodu do życia, ale do samobójstwa tak samo. Więc może lepiej jeszcze tutaj zostać, bo umrzeć mogę zawsze.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Dlaczego macie żyć?
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-05-02, 13:17   

Bo życie pisze różne scenariusze jakkolwiek to brzmi. Jestem po próbie samobójczej, ponad 8 lat temu zdiagnozowano mi fobie społeczna i depresję, okaleczałam się kiedyś, ale już chce żyć. Chcę żyć i czuć, że żyje a nie wegetuję. Chcę czerpać przyjemność i radość z najdrobniejszych rzeczy. Chcę polepszać swój nastrój.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-16, 00:07   

Przy życiu trzyma mnie moja ukochana. Dla niej próbuję nic sobie nie zrobić... Niestety ledwo mi wychodzi i dalej o zrobieniu sobie czegoś myślę.



 
 
Dlaczego macie żyć?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-16, 19:31   

Nekomimi, ważne, że dla tej osoby próbujesz i próbować nie przestawaj! W końcu te próby przerodzą się w trwałą, nieustającą myśl.

Trzymam za Ciebie kciuki! :tuli:




 
 
Dlaczego macie żyć?
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-19, 08:07   

Muszę żyć bo nie chciałabym żeby mój chłopak załamał się po mojej śmierci.
Rodzice pewnie byłoby przykro ale jakoś o tym nie myślę, zwłaszcza jeśli zrobiłabym to daleko od domu.




 
 
Dlaczego macie żyć?
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-28, 21:20   

Żyć by żyć sensu w tym zdaniu nie ma. Każdy ma jakiś cel. Coś co nadaje temu życiu sens. Ale czasem to życie zabiera wszystko co mialo sens cel. Mam tak teraz nie będę zanudzac. Opisalem to w dziale poznajmy sie



 
 
Dlaczego macie żyć?
supernowa 
supernowa



Dołączyła: 05 Cze 2019
Posty: 9
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-06-05, 18:04   

Może to głupie, ale żyję dla mojego kota. Przeraża mnie myśl, że straciłaby mnie, osobę do której jest mocno przywiązana. Głupio to brzmi, ale tak właśnie jest.



"Imię moje tak przeszło, jako błyskawica,
I będzie, jak dźwięk pusty, trwać przez pokolenia."
 
 
Dlaczego macie żyć?
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-05, 20:16   

supernowa, to całkiem urocze, dużo osób ma za przeproszeniem wywalone na zwierzęta.

Ja żyję dla zabawy. Nie wyobrażam sobie siebie w świecie dorosłych, nudne i monotonne zajęcia to coś, czego najbardziej się obawiam.




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Dlaczego macie żyć?
Snowthunder 


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 29
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-06-24, 09:48   

Mam swoje małe "duże" cele pokroju własnego rozwoju w konkretnym kierunku, idzie jak krew z nosa przez niedoskonałości i brak doświadczenia czy negatywnemu poczuciu bycia samotnikiem ale lepszego wyboru nie ma. Oraz dla obserwacji, fascynujące czasami wydaje się przystanięcie i zanalizowanie konkretnej sytuacji, problemu człowieka czy jak ogół społeczeństwa reaguje na pewnie zmiany i informacje.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Arkowski 
Takinikt



Wiek: 47
Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 63
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-06-24, 16:23   

A po co żyć ? Ja nie mam najmniejszego powodu. Straciłem po 41 latach wzrok. Straciłem wszystko co miałem. Straciłem najbliższą osobę. Straciłem nienarodzone dziecko choć może w mojej sytuacji to los wiedział co robi. Za dwa dni zostane bezdomny. Zero perspektyw po za Minarwm Markiem czy innym schroniskiem dla bezdomnych niepełnosprawnych. Gdybym miał królestwo oddał bym je temu kto by mnie dobil



 
 
Dlaczego macie żyć?
Deszcz 


Dołączyła: 23 Cze 2019
Posty: 7
Skąd: świat

Wysłany: 2019-06-24, 20:15   

Zapewne żyje z ciekawości. Czy spotka mnie w końcu coś dobrego? Bardzo bym tego chciała bo jak na razie to los podkłada mi kłody pod nogi.. jak się już coś ustabilizuje i poprawi to na krótko ;-;
Śmierć jest nudna. Jestem nie wierząca, więc dla mnie śmierć to koniec.
Nie żyje dla nikogo bo po co? rodzinka pocierpi i za jakiś czas ich rany się zagoją, a chłopak to znalazłby sobie kogoś innego. Taka prawda jestem ze sobą szczera i nie będę owijać w bawełnę. Jeżeli moje życie ma być krótkie to chce żyć po swojemu, żyć dla siebie i zacząć myśleć w końcu o sobie.. bo jak na razie to się tylko poświęcam.. (przynajmniej takie mam wrażenie..)




 
 
Dlaczego macie żyć?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13