Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-09, 20:56   

Przestałem pić ten syf. Kiedyś piłem z alkoholem prawie padłem na serce. Nigdy więcej!

Jest złudne myślenie, że one coś dają, że pobudzają umysł. Nie ma szans!




SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Napoje energetyczne
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-09, 21:08   

A ja znowu kupiłam energetyki tuż przed kolokwium z organicznej. Wypiłam sobie i napisałam na prawie maksymalną ilość punktów! Może to energetyk, a może jednak coś umiałam. Nie wrócę do nałogowego picia tego syfu, ale za to będę wypijać co tydzień w poniedziałki, żeby jakoś przeżyć.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Napoje energetyczne
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-09, 21:15   

Milijon, myślę ze wiedza to 99% a 1 % to ten energetyk :)



SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Napoje energetyczne
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-10, 07:36   

Mnie usypiają. Czy to możliwe?



 
 
Napoje energetyczne
rosie 


Dołączyła: 09 Cze 2018
Posty: 13
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-12, 17:21   

Zaczynam dzisiaj drugi litr energetyka. Kilka miesięcy temu zaczęłam pić je stopniowo w coraz większych ilościach. Aczkolwiek nie jestem uzależniona od nich, lecz od autodestrukcji. Wiem, że niszczę się. Niszczę swój organizm. I tak okropnie mnie to cieszy. Cała się trzęsę i jest mi słabo, ale w jakimś stopniu to pomaga.



[ everyday a small peace of me die ]
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2018-06-13, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-17, 13:04   

Ograniczyłam picie energetyków gdy po kolejnym wypitym w ciągu tygodnia litrze myślałam, że umieram. ;_; Już mnie do nich tak nie ciągnie i wypiję max puszkę/dwie. Z resztą ppo ograniczeniu słodkich napojów już mi tak nie smakują.



 
 
Napoje energetyczne
Sheldon 



Wiek: 32
Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 25
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-07-17, 23:04   

Dawniej piłem sporo. Od kilku miesięcy mocno ograniczyłem. Sporadycznie wypiję bardziej dla smaku niż działania. Jakoś lubię ten aromat typowego energetyka.



Find the place inside where there's joy, and the joy will burn out the pain.
 
 
Napoje energetyczne
Avenoria 


Wiek: 24
Dołączyła: 30 Lip 2018
Posty: 6
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-30, 20:06   

Ja też pije tego dość dużo. Od 4 do 8 puszek dziennie. Nie ma dnia bez energetyka.



 
 
Napoje energetyczne
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-30, 21:39   

Zdarza mi się wypić ale bardzo rzadko, myślę, że lepiej sięgnąć po kawę (tej też dużo nie piję). Do kawy oczywiście coś słodkiego ciasto albo batonik. Wtedy najlepiej smakuje.



When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Napoje energetyczne
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-14, 20:30   

Ostatnio niestety piję tego syfu całkiem sporo, średnio 6-7 puszek na dzień. Właściwie trochę dłużej niż 'ostatnio'. To śmieszne ale za każdym razem mam wrażenie, że te bez cukru działają na mnie jakoś mocniej.



 
 
Napoje energetyczne
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-11-14, 20:42   

DiSoRdEr_ napisał/a:
średnio 6-7 puszek na dzień

O matko! :shock: Nie masz żadnych problemów po takiej ilości kofeiny?Ja jak piłam cztery na dobę, to momentami czułam się tak strasznie jakbym miała za chwilę umrzeć.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Napoje energetyczne
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-14, 21:00   

Alessa, Początkowo było różnie, ale nigdy nie działo się nic poważnego i niepoważnego w zasadzie też nie, może poza jednynie drganiami rąk, i może poza jednym razem, kiedy ewidentnie przesadziłam. Zaczęło się od picia jednego, czasem dwóch na dzień. Myślę, że z czasem przyzwyczaiłam się i ta ilość kofeiny stała się czymś na porządku dziennym. Staram się ograniczyć ilość energetyków jak mogę, ale przy moich ilościach snu, którego praktycznie wcale nie ma, jest to trudne. A wybieram je od standardowej kawy przede wszystkim chyba ze względów praktycznych.



 
 
Napoje energetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-15, 07:48   

DiSoRdEr_, czy prócz przyzwyczajenia się do energetyka jest jeszcze jakiś powód dla których tyle ich wypijasz? Czemu Twoja ilość snu jest mała? Skoro masz problem ze spaniem, to gdybyś nie podbijała braku snu energetykiem, to... problem ze snem by się zmniejszył?



 
 
Napoje energetyczne
Avenon 
nihilism



Wiek: 26
Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 61
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-11-15, 09:59   

ja piję jednego i mam wyrzuty sumienia, boję się że mogę się uzależnić tak samo jak od papierosów



Napiszę list otwarty do prezesa drogi mlecznej
czy może widział się z tym co obiecał nam życie wieczne.
Zarząd nic o tym nie wie, rada nadzorcza milczy
to skąd prosty człowiek ma wiedzieć czy może na końcu na coś liczyć
 
 
Napoje energetyczne
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-15, 16:00   

Adenium, Przyzwyczaiłam się na tyle, że bez nich nie potrafię tak jak dawniej funkcjonować. Nie działa to jednak w ten sposób, że odstawiając je jestem w stanie zasnąć. Sprawdziłam to wielokrotnie. Jestem bardzo osłabiona, kręci mi się w głowie, nie mam na nic siły, zamykają mi się oczy i tak strasznie chce mi się spać, ale zasnąć, i tak nie zasnę. Śpię mało, od dłuższego czasu góra 3,5h na dobę, z czego może godzinę w nocy. Głównie z nadmiaru obowiązków i obecnej sytuacji, w której nie mogę sobie pozwolić na sen. Zresztą nawet jeśli bym miała do tego potrzebny czas i warunki, co zdarza się czasami, to mimo ogromnego zmęczenia towarzyszy mi straszna bezsenność.



 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12