Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
Jednobarwna 

Wysłany: 2018-03-20, 08:12   

Edisni, Regenerum do paznokci albo odżywki nail teck ale musisz dobrać pod swój stan paznokci bo jest duży wybór, do kupienia w hebe za około 15 zł.

Idzie śmierć przez wieś, Worek trupów niesie, Trupy wypadają i się rozkładają, Sępy je zjadają, Pełne brzuszki mają, One też zdychają, Koło zataczają, I ty się nie uchronisz, Śmierci nie wywiniesz, Ona Cię dopadnie, I też marnie zginiesz.

Paznokcie
Adenium 

Wysłany: 2018-03-20, 12:53   

Jednobarwna, dzięki. :) Trafiłam w hebe na te odżywki, ale w nieco wyższej cenie, więc mam nadzieję, że mi pomoże. :)

"- Dam radę. - A jak nie? - Dam.
- A jak upadnę? - To się podniosę.
- A jak się nie podniosę? - To sobie poleżę."
(Jacek Walkiewicz)

Paznokcie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka

Wysłany: 2018-10-27, 22:20   

Czy któraś z Was robi sobie manicure japoński? Mam na myśli robienie tego samemu. Jeśli tak, to ile czasu zajęło Wam nauczenie się go? Moja siostrzyczka wykonuje, ale z oczywistych względów jej o to nie poproszę.

Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.

Paznokcie
pan_da 

Wysłany: 2018-11-07, 01:53   

Żurawek napisał/a:
Czy któraś z Was robi sobie manicure japoński?

W sumie offtop, ale o co chodzi z tym typem (?) manicure i skąd ta jego rosnąca popularność?

Sklepienie nieba czasem uderza o ziemię
z taką siłą, że chmury potrafią złamać palce

Paznokcie
Jednobarwna 

Wysłany: 2018-11-07, 19:37   

Żurawek, ja robię i średnio zajmuje mi to około 40 minut. A nauczyłam się tego w przeciągu jednego kursu gdzie miałam podstawowy manicure, manicure japoński, wszelkiego rodzaju bzdety paznokciowe itp. rzeczy. Trudne to to nie jest. Zestaw kosztuje coś około 100 zł a starcza na lata. W sumie to nie wiem czy już nie jest tańszy.
pan_da, nie wiem skąd jego popularność, to poprostu wygląda tak jakbyś miała mega zdrowe paznokcie bo wcierasz pastę z witaminami w płytkę a potem polerujesz pudrem do błysku. I tyle.

Idzie śmierć przez wieś, Worek trupów niesie, Trupy wypadają i się rozkładają, Sępy je zjadają, Pełne brzuszki mają, One też zdychają, Koło zataczają, I ty się nie uchronisz, Śmierci nie wywiniesz, Ona Cię dopadnie, I też marnie zginiesz.

Paznokcie
Arche 

Wysłany: 2018-11-07, 23:08   

Żurawek, hm... ja to robię sobie po domowemu, na szybko to nawet w 10 minut, jak się postaram to 30 :D Ze skórkami itp.

Paznokcie mi rosną o wieeele mocniejsze, po hybrydach super się regenerują :)

Paznokcie
Mustela Nivalis 
Huldra

Wysłany: 2018-11-09, 09:29   

Obejrzałam fotki tego japońskiego manicure w internetach, to wygląda chyba na jedyny manicure, jakim byłabym w stanie się zainteresować ze swoimi nieładnymi kształtem paznokciami.
O ile nie trzeba go zbyt często powtarzać. :P

Bez groźby kary nie ma radości w ucieczce

Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!

Wysłany: 2018-11-17, 02:48   

Polecacie może jakąś konkretną, nie za drogą ale jednak dobrą odżywkę do paznokci? Może jakiś olejek? Jestem mocno zdesperowana, bo po pierwsze obgryzam pazury, a po drugie łamią się i właściwie niewiele ich mi zostało. :cry:

Edit: Widzę, że już ktoś nade mną pytał, przepraszam! Ale jeśli jednak macie jakieś pomysły to chętnie poczytam.

,,I niby wszystko jest tak jak powinno być,
za chwilę zbudzi mnie szary świt.
Tylko dlaczego ja z takim nieludzkim strachem
nie potrafię żyć?''

Paznokcie
Adenium 

Wysłany: 2018-11-17, 11:04   

CurlyHead, ja ostatnio używam tego:

I przy regularnym stosowaniu szybko zauważyłam poprawę.

(Jacek Walkiewicz)

Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!

Wysłany: 2018-11-17, 11:32   

Adenium, Dzięki! Widziałam w rossmanie, ale obczajałam opinie w internecie i super opinie miała odżywka z eveline, o coś takiego:

Popróbuję, jak nic nie da to spróbuję z tym co piszesz. No i pora zainwestować w rękawiczki :roll:

nie potrafię żyć?''

Paznokcie
Złośnica 
Arcyzłośnik

Wysłany: 2018-11-17, 16:55   

Używałam bardzo długo:
http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html
była w porządku, paznokcie były mocniejsze, lakier trzymał się dłużej 4-5 dni.

Teraz mam:
http://goldenrose.pl/prod...olden-rose.html
I tak samo, paznokcie łamią i rozdwajają się mniej, lakier trzyma się do 5-6 dni, co u mnie jest już ogromnym osiągnięciem.

Różnica w trzymaniu się lakieru to odżywka plus wypadki losowe, bo lakier i top takie same od ho ho ho.

De profundis clamavi.

Paznokcie
Adenium 

Wysłany: Wczoraj 7:39   

Comein, na tą 8w1 i tym podobne - uważaj. Mi kiedyś coś takiego pomogło i wzmocniło paznokcie bez skutków ubocznych, ale znam sporo osób, którym to zniszczyło paznokcie. Było ok, dopóki to stosowały, a przy odstawieniu miały masakrę, więc no, warto uważać na tego typu produkty.
Wspominałaś o obgryzaniu to mnie z tego nawyku wyprowadziły paznokcie żelowe. :)

(Jacek Walkiewicz)

Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!

Wysłany: Wczoraj 18:34   

Adenium, Może te osoby nie stosowały się do tej przerwy w stosowaniu? Widziałam na opakowaniu, że się stosuje góra 2 tyg i trzeba zrobić przerwę na miesiąc. Do żeli trzeba mieć lampę chyba, nie?

nie potrafię żyć?''

Paznokcie
Adenium 

Wysłany: Wczoraj 18:57   

Comein, stosowały dokładnie tak jak było to napisane - i podobno da się znaleźć dużo negatywnych opinii na ten temat.
Tutaj: https://blogkokoszki.eu/eveline-8w1-total-action-szkodzi-czy-pomaga-analiza-skladu-odzywki-do-paznokci-eveline-id218.html jest chyba fajnie wyjaśnione o tym dlaczego jednym pomaga a innym takie odżywki rozwalają paznokcie. W linku jest info o stosowaniu max. 6tyg, a wspominasz o 2 tygodniach to może producent na przestrzeni lat zmienił możliwość stosowania.
Ja sama parę lat temu stosowałam ją długo (tylko na początku stosując w warstwach i zmywając je, potem po prostu nałożyłam jej jedną warstwę i zostawiałam) i wzmocniły mi się paznokcie bez skutków ubocznych. Także jak widać, u różnych ludzi może być różnie. :)
Co do drugiego pytania to paznokcie miałam robione u kogoś kto się tym zajmował i po ok.3 tygodniach miałam je ściągane - ten czas był mi wystarczający.

Teraz jeszcze oprócz stosowania serum regenerującego łykam witaminy.

(Jacek Walkiewicz)

Paznokcie
Comein 
Pokręcona głowa!

Wysłany: Wczoraj 19:33   

Adenium, O widzisz, to tu jest ten pies pogrzebany - producent niedawno zmienił skład i rzeczywiście, opinie o tym starym są straszne, ale ten nowy ma wysokie oceny. Wyrzucili jakiś składnik z tego co wiem i jest lepiej.
O, jakie witaminy?

nie potrafię żyć?''

Paznokcie
Odpowiedz do tematu