Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Autor Wiadomość
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-04-17, 22:13   Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?

Ponieważ ostatnio jestem w żałobie po śmierci Davida Bowiego, wpadłam na pomysł, aby założyć taki temat. Dlaczego akurat pytam o martwych muzyków? Bo wierzmy w swoje marzenia i z tymi żywymi gwiazdami może nam się kiedyś uda porozmawiać, wysłuchać koncertu. ;) Z tymi których już nie ma niestety na pewno nie porozmawiamy...

Ja oczywiście chciałabym porozmawiać z Bowie'm, jestem nim absolutnie zafascynowana, to nie jest piosenkarz tylko artysta, a ja kocham artystów. Poza tym, Bowie był naprawdę pozytywnym i sympatycznym człowiekiem, uwielbiam na niego patrzeć. Chętnie poszłabym z nim na kawę i długo rozmawiała o muzyce, o różnych gatunkach muzycznych, bo przecież jego repertuar jest bardzo różnorodny. Chętnie bym z nim pośpiewała o tym, że boję się Amerykanów i o tym, że kontrola lotu zgłasza się do majora Toma. ;) Na pewno dużo byśmy się śmiali.

Drugim zmarłym artystą, z którym chciałabym porozmawiać jest Kurt Cobain. Podobne powody co wyżej, też artysta, bardzo skomplikowana osobowość i moja fascynacja od wielu lat. Porozmawiałabym z nim o jego tekstach, o Courtney Love, o fascynacji narkotykami i muzyką.

A Wy?




 
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 22:23   

Zdecydowanie Freddie. To była magiczna postać i prawdziwy wulkan charyzmy. No i chętnie zaliczyłbym którąś z jego słynnych imprez, na których karły roznosiły na srebrnych tacach k******.



Ostatnio zmieniony przez 2016-04-17, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 22:28   

Napisałbym że z Elvisem, Michaelem Jacksonem albo Tupakiem, ale oni nie są martwi tylko żyją razem na Kubie i mają się dobrze.
P.S. to prawda




 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-04-17, 22:37   

Pierwsza i jedyna osoba, która wpadła mi do głowy po przeczytaniu tematu - Grzegorz Ciechowski. Dla mnie artysta przez wielkie A, człowiek z niebywałą osobowością i wrażliwością. Jestem mu wdzięczna, że pozostawił po sobie tak piękne utwory, które są ze mną już od wielu lat i nigdy mi się nie nudzą. Na pewno o nich chciałabym z nim porozmawiać.
Bardzo żałuję, że nie uda mi się usłyszeć ich na żywo... na pewno stałabym w pierwszym rzędzie. ;)




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-04-17, 23:11   

Michael Jackson jak nic. Ten to miał dopiero zrąbaną psychikę, w dodatku każdy jego ruch był śledzony przez kamerę. Pewnie miałby dużo do powiedzenia 8) :moonwalk:



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
PhiPhiK 
Ból i Anahatha



Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 338
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-04-18, 08:43   

Zdecydowanie Michael Jackson. Powody jak u Aiszy praktycznie. Plus strasznie ciekawi mnie jaki on był prywatnie.



Jam blask wulkanów — a w błotnych nizinach,
Idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, Kłębi się rajów pożoga,
I słońce — mój wróg słońce!... Wschodzi, wielbiąc Boga.
 
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-04-18, 10:26   

PhiPhiK napisał/a:
Plus strasznie ciekawi mnie jaki on był prywatnie.
zaburzony na bank, ale mimo tego jak go media przedstawiali, myślę, że nie był złym człowiekiem.



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-04-18, 20:44   

Ja tam bym mogła sobie posłuchać z pierwszej ręki, co miał do powiedzenia na temat nieśmiertelności, duchów przodków, leczenia krowim(?) łajnem oraz UFO i tego typu spraw Fela Kuti.

Z Esbjörnem Svenssonem nawet w milczeniu fajnie byłoby się napić kawy i uraczyć domowymi wypiekami w ramach wdzięczności za umilanie bezsennych nocy.

To dwie osoby, które pierwsze przyszły mi na myśl, bo gdzieś leciały mi w głośnikach niedawno. Nad resztą musiałabym się zastanowić, pamięć odświeżyć. Ale raczej z żadnym muzykiem nie rozmawiałabym o jego muzyce. Ani o muzyce w ogóle. Jakoś tak.

Edit:

Jeszcze może wieczór z nikotyną dzielony Cesárią Évorą, bo mam takie romantyczne wyobrażenie jej osoby, że wyszłabym z tej pogadanki nie tylko struta fajkami ale i bardziej dojrzała i kobieca. :lol:




Disqualified as a human being.
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
NoMen 



Wiek: 27
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 16
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-04-26, 23:03   

Bardzo chciałbym zamienić kilka słów z Ryśkiem Riedlem- bo wydaje mi się, że byśmy się zrozumieli. A w drugiej kolejności z Niemenem. Chociaż stojąc naprzeciw Geniusza zapomniałbym języka w gębie i skurczył się jak Prezes...



''Ktoś znów wczoraj mówił mi
-Trzeba przecież kochać coś by żyć
Mieć gdzieś jakiś własny ląd
Choćby o te dziesięć godzin stąd...''
 
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-15, 10:09   

Chciałabym porozmawiać z... Korą. Wciąż nie mogę uwierzyć, że już jej nie ma. Była niezwykle inteligentną, utalentowaną, a przede wszystkim wrażliwą kobietą. I to właśnie tą wrażliwością w połączeniu z silną osobowością i charakterem tak bardzo mnie zawsze inspirowała. Każdy wywiad, którego udzieliła, to zwyczajnie miód dla uszu, nawet mimo tego że w rozmowie zazwyczaj nie używała jakichś wyszukanych słów. Mam wrażenie, że nawet długość przerw między wypowiadanymi słowami, była w jej wydaniu po prostu sztuką na najwyższym poziomie. Kora była artystką pod każdym możliwym względem. Była... :smutasek2: Pewnie gdybym mogła z nią porozmawiać, to nie wydusiłabym z siebie ani słowa, ale przynajmniej, tak jak w jednej z jej piosenek - po prostu bym była i patrzyła na nią z podziwem i respektem w oczach.



 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-27, 00:55   

Również tak jak niektórzy poprzednicy chętnie porozmawiałbym z Michael'em Jacksonem. Jednak to nie wszystko, gdyż z Johnem Lennonem też bym pogawędził, czy posłuchał na żywo jego muzyki. Ale tak ogólnie to można byłoby wymieniać i wymieniać :P



 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-11-02, 19:06   

Evi napisał/a:
Drugim zmarłym artystą, z którym chciałabym porozmawiać jest Kurt Cobain. Podobne powody co wyżej, też artysta, bardzo skomplikowana osobowość i moja fascynacja od wielu lat. Porozmawiałabym z nim o jego tekstach, o Courtney Love, o fascynacji narkotykami i muzyką.


Zapytałbym, czy sam to zrobił, czy nikt mu nie pomógł.




dead but delicious
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-15, 20:20   

Ja bym wolała z żyjącymi muzykami gadać.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-07-11, 22:37   

Chciałabym powiedzieć Chesterowi, że mi bardzo przykro i podziękować mu za twórczość, bo gdyby nie Linkin Park, to ja nie przeżyłabym gimnazjum. :(



 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-07-13, 18:07   

Chciałabym porozmawiać z Hayley Williams i powiedzieć jej, że współczuję, ale w sumie fajnie wiedzieć, że ona też czuje się tak chuj*wo jak ja.



 
 
Z jakim zmarłym wokalistą/muzykiem chciałbyś porozmawiać?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12