Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-01, 21:36   

agogika, wiesz... Latem moja twarz to raczej ma sure przetluszczajaca się... Więc nie tak łatwo ją wysuszyć...
Cytat:
mediderm, jest bardzo dobry a kosztuje grosze.Camaleao, mediderm wypróbuj, bez recepty.

nie znam tego... Ale zobaczę co to. Dzięki.
Adriaen, chętnie, chociaż nie wiem czy w wypadku wypryskow to podziała.
Dzięki wam wszystkim za radę. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-08-13, 23:43   





 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-13, 13:31   

Aloesowy tonik:


I w Hebe przechodząc przy perfumach....:





 
 
Zakupy kosmetyczne
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-27, 14:44   

Ja też ostatnio trochę poszalałam :roll:

Woda kokosowa przede wszystkim do twarzy, mam nadzieję, że jakoś pozytywnie na nią wpłynie :P


Olejek do włosów, póki co jest dobrze, ale użyłam go dopiero 1 raz :)


Sodowa pianka, konsystencją bardziej przypomina krem i tak właściwie, to póki co chyba nie jestem jej fanką. Zużyć, zużyję, zobaczymy co będzie dalej. Pachnie ładnie truskawką, ale kiedy się tym myje twarz, to po prostu śmierdzi pod nosem nie do wytrzymania. I ta konsystencja kremu, mam wrażenie jakbym nakładała masło na twarz, ale takie spożywcze masło :D


Matulo, te perfumki są takie malusieńkie, że aż rozczulające. Pięknie wszystkie pachną, aczkolwiek po 4 dniach już zepsułam to urocze opakowanie- plastik przy szyjce pękł :D





 
 
Zakupy kosmetyczne
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-10-27, 14:47   

Czy ktoś kiedyś kupował kalendarz adwentowy kosmetyczny? Szukam jakiegoś na prezent, ale nic fajnego mi nie wpada. :/



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-10-28, 12:30   





Coś zrobiło moim kłakom dobrze i okazało się Garnierem, który do tej pory wyrządzał mi na skórze i włosach masakry. Łał.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-10-28, 13:18   

Rainbow napisał/a:
Czy ktoś kiedyś kupował kalendarz adwentowy kosmetyczny? Szukam jakiegoś na prezent, ale nic fajnego mi nie wpada.

Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :D Ale po obejrzeniu kilku na szybko, to przyznam, że ja bym taki prezent chciała dostać. :)

Wpadł mi w oko ten z Yves Rocher ale to nie wiem, jaki sobie ustaliłaś limit ceny.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-10-28, 14:35   

Rainbow, o jaki przedział cenowy Ci chodzi? I kalendarz makijażowy, pielęgnacyjny czy mieszany? Ja miałam i będę miała w tym roku tez, jak się zdecyduję na któryś/któreś konkretne. :D Ale orientuje się raczej w temacie :P

Szamanka, z Rituals jest też ciekawy, z The body shop, L’Occitane, Nuxe, Clinique, Kiehls, Make up Revolution ma niezłe kalendarze, Douglas ma spoko kalendarze - większy i ten mniejszy, ale czerwony. Jest też Nyx ale on chyba z samymi pomadkami. A co do Sephory... jeszcze nie wystawili, ale byłabym ostrożna, bo w zeszłym roku był żenująco tani i się nie opłacał. Z takich tańszych to widziałam, że z w7 jest też taki całkiem ciekawy. No i ta czerwona kostka z Douglasa. Mi się najbardziej marzy lookfantastic, ale on 450 złoty...

Są też z Loreala czy Maybelline, ale są drogie i jestem pewna, czy warto po nie sięgać, kliedy w tej samej cenie, czy taniej można kupić te, które wymieniłam wyżej. A co do kalendarz z Essence - nie poleca, ogądałam zawartość na niemieckim yt i naprawdę tandeta.

Z takich niekosmetycznych to ciekawe są ze świeczkami/mydełkami z Bomb Cosmetics, Yankee Candle czy Busy Bee. No i z herbatami czy kawami ze strony https://cupandyou.pl/.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-10-28, 17:12   









 
 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-10-29, 19:28   

craving, jakies refleksje do produktów, małe opinie, mini recenzje, jakiś opisik? :DD



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-10-29, 23:13   

thunderstruckk, no dobra, dobra... :P

Gąbka to nie oryginalny BB, koleżanki zachwalały mi zamiennik, czyli Blend It, więc uległam. Jestem zadowolona, to pierwszy gadżet, którym nakładam podkład, wcześniej używałam tylko palców, ale widzę różnicę. Mój ulubiony krem bb wygląda z nim o wiele lepiej i świetnie stapia się ze skórą.

Płyn micelarny poprawny, okazało się, że moja skóra lubi micele, a ja wcześniej podchodziłam do nich jak do jeża. Na razie go nie zmienię.

Pomadka Golden Rose, numer 110, najcudowniejszy dzienny odcień jaki miałam. Jestem zauroczona. To już moja trzecia pomadka z tej serii, ładnie się trzymają i dają ładny efekt na ustach, polecam.

Paletka z Makeup Revolution - Flawless. To mija druga paletka z tej firmy, mam jeszcze Romantic Smoked, uwielbiam je. Jak na początek mojej zabawy z makijażem są wystarczające i na moją kieszeń. Muszę kupić do nich jeszcze bazę, może wtedy ich trwałość będzie lepsza.

A pędzle są z Ali, firma Jessup, mięciutkie, kosztowały około 4 dychy za zestaw, zupełnie wystarczające do moich zastosowań, chociaż już mam ochotę na coś bardziej pro...

No i krem bb ze Skin79, który pokazywałam wcześniej, sprawdził się. W połączeniu z pudrem ryżowym z Ecocery daje naturalny i trwały efekt. Uwielbiam tę lekkość na twarzy.




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-12-02, 21:00   



Kurła, pierwszy raz mam taki tonik, którego konsystencja jest czymś pomiędzy płynem a glutem. :lol:




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-01-03, 16:05   

Najnowszy zakup.




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-20, 22:12   

craving, mam 7 i kompletnie mi się nie sprawdza.. Aż żal pieniędzy. Po drugie mój prób bólu jest strasznie niski. O depilowaniu czegokolwiek innego niż nogi nawet nie myślę (mam końcówki do twarzy i jakieś inne, ale chyba bym umarła).

Jak u Ciebie? wyrywa wszystkie włoski? Bo 7 mogę jeździć i jeździć a dalej to nie jest efekt który by mnie zadowolił.




 
 
Zakupy kosmetyczne
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-01-20, 22:32   

Arche, użyłam go dopiero raz. Wyrwał wszystko, ból był duży tylko na początku, potem się przyzwyczaiłam i doszłam do swojego sposobu, który ból minimalizuje.
Dzisiaj dziesiąty dzień od depilacji, włoski są wyczuwalne, ale jeszcze ich nie widać. Póki co jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie dalej ;)




 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11