Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2018-10-27, 20:09
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
Autor Wiadomość
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-27, 19:57   Rodzina a zapraszanie znajomych do domu

Pytanie do osób mieszkających z rodzicami/rodziną. Zapraszacie znajomych do domu? Zarówno na krótką wizytę, jak i na kilkudniowy pobyt. Czy może jednak, z racji trudnych relacji domowych, wolicie widywać się z nimi poza domem?



 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-27, 20:09   

Przeniosłam do odpowiedniego działu.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-27, 20:19   

Jeżeli już zapraszam jakichś znajomych do mieszkania, to obecność rodziców (a raczej mamy), nie gra żadnej roli. Pomijając fakt, że jeżeli ktoś do mnie przychodzi to raz na ruski rok i na krótką chwilę. Nie lubię mieć gości ani przebywać z innymi ludźmi. :P Co do miejsca spotkań, to zależy w jakim celu ma się ono odbyć. Jeżeli chodzi o towarzyskie spotkanie, żeby pogadać to wolałbym się z kimś spotkać na mieście niż w domu. Natomiast jeżeli chodzi o spotkanie w celach załóżmy zrobienia projektu to wybrałbym dom.



 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-28, 22:22   

Zapraszam, choć częściej jak nikogo nie ma w domu ale nawet jak są, zamykam swój pokój i staram się o tym nie myśleć, że ktoś siedzi za ścianą. Może ewentualnie gdy jest ładnie to zabieram kogoś do pobliskiego parku, czuję się wtedy mniej kontrolowana.



 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-28, 22:27   

Zapraszam znajomych nie raz. Ostatnimi czasy niezbyt mam ochotę na kontakty z ludźmi, jednak dawniej często ktoś u mnie bywał. Moja mama jest strasznie towarzyska i zagadywała ich bardziej, niż ja, ale... raczej wszyscy mają o niej dobre zdanie, ona też stara się nie oceniać ludzi, a większość lubi.



 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-10-02, 21:03   

Ja ich nie zapraszam, to mama mi zarzuca pomysłem zaproszenia ich. Nie lubię się z kimś spotykać w swoim domu. Jestem w takim momencie gospodarzem, więc teoretycznie to ja powinnam podsuwać pomysły na to, co mamy robić, a ja najzwyczajniej ich nie mam. To dla mnie dodatkowy stres



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Rodzina a zapraszanie znajomych do domu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13