Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina religijna
Autor Wiadomość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2017-01-14, 15:34   

Ejber,

Zrodel jest mnostwo, wystarczy zgooglowac i wybrac sobie inne, jak to sie nie podoba. Ale przyznasz, ze rzecz jest rozbrajajaca...
I swoja bardzo to przykre musi byc dla takich ludzi jak Ty, ze kilku idiotow psuje opinie calej reszcie.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Paplanina religijna
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-01-14, 16:05   

RobertIslay napisał/a:
I swoja bardzo to przykre musi byc dla takich ludzi jak Ty, ze kilku idiotow psuje opinie calej reszcie.

Masz rację, ale co zrobić...Życie.




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Paplanina religijna
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-01-17, 07:12   

Lucretia napisał/a:
Przy autoerotyźmie najwazniejszy jest krzywdzący aspekt duchowy, jest masa książek poświęcona tematyce teologii ciała, wiec Cię do nich odsyłam.

Proszę o konkretne pozycje, najlepiej z informacjami, na czym owe książki się opierają. Bo rozumiem, że ktoś prowadził badania na ten temat zanim swoje przekonania opublikował? Bo pozytywny aspekt masturbacji został udowodniony. Przytoczę nawet konkretne słowa, no bo jak sama zauważyłaś - nie każdy umie korzystać z Internetu. ;)

Cytat:
Podczas masturbacji zwiększa się produkcja hormonów, które bardzo pozytywnie wpływają na nasz mózg. Są to:
- dopamina ‒ aktywuje w mózgu sfery odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności, przez co czujemy się po prostu lepiej,
- endorfiny ‒ redukują stres oraz odczuwanie bólu (naukowcy zauważyli, że masturbacja może załagodzić bóle menstruacyjne),
- prolaktyna ‒ pozwala się zrelaksować i ułatwia zasypianie.

Źródło: IFLsience.com




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Paplanina religijna
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-03, 22:55   

Nie wiem w sumie gdzie o tym napisać. Moja siostra jest ekstremalnie religijną osobą, "święta" przy ludziach ale jak jest się z nią sam na sam w domu i coś się jej nie spodoba co inna osoba powie to wpada we wściekłość, krzyczy tak, że pół miasta słyszy, trzaska drzwiami, bije mnie, moją siostrę, rzuca przedmiotami a potem to ze mnie robi wariatkę. Dzisiaj tak zrobiła i nie wiem czy mam się zamknąć na noc w pokoju czy nie. Ja się jej boję. Może z nią być coś nie tak? Taka święta a potem wychodzi z niej nie wiadomo co.



 
 
Paplanina religijna
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-10, 11:32   

Jednobarwna, na pewno coś jest nie tak. Takie zachowanie nie jest normalne.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Paplanina religijna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-14, 20:39   

Jechałam dzisiaj pociągiem i, jak to często bywa, po pociągu chodzili "głusi", którzy weszli na wyższy poziom handlu. Kiedyś, to jeszcze na tę ich "fundację" zbierali, sprzedając długopisy. Teraz za 5 zł oferowali... modlitwę. Niestety, nie udało mi się wyczytać z ichniej ulotki do jakiego boga będzie kierowana modlitwa, więc nie wiedziałam, czy warto. ;)



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina religijna
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-05-07, 07:23   

Jednobarwna, Hej. Niektórzy religijni ludzie mają świadomość, że Bóg jest miłosierny i wszystko wybacza dlatego myślą, że jak sie duzo modlą itd to mają immunitet Boży i mogą wszystko bo dzięki modlitwą wszystko zostanie im wybaczone. Nie Myśl, że to taka moja teoria z palca wyssana :) Też jestem wierząca i spotykam wielu ludzi, którzy co niedziela w kościele, różaniec na nadgarstku a są najgorszym koszmarem dla drugiego człowieka. Postrasz ją czyśćcem. Może pomoże. :)



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Paplanina religijna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-07, 10:06   

LadyRed napisał/a:
Postrasz ją czyśćcem. Może pomoże.

Wątpię. Moja siostra, kiedy jej się przypomni przykazanie miłości i że w związku z tym powinna być miła dla innych albo że robi coś niezgodnego z własnymi zasadami (wypominam jej to zawsze, kiedy mi wpiera, że ja mam żyć według zasad religii, której nie wyznaję), to mówi, że przecież nie trzeba przestrzegać przykazań, bo istnieje spowiedź. Argument, że takie myślenie, to grzech pychy, kwituje śmiechem.

Żeby do kogoś taki argument dotarł musiałby mieć pewną dozę autorefleksji, a skoro zachowuje się karygodnie, to znaczy, że raczej jej nie ma.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina religijna
Zakazany 


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 10
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-09-03, 22:50   Kocham Boga.

Kocham Boga.

[ Komentarz dodany przez: Mustela Nivalis: 2018-09-04, 10:02 ]
Zamiast zakładać oddzielne tematy upewnij się, że na forum nie istnieje już żaden, w którym mógłbyś napisać wiadomość.




To tylko chwile.
 
 
 
Paplanina religijna
ReadyToDie 


Wiek: 29
Dołączył: 27 Paź 2018
Posty: 5
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-28, 00:22   Taka prawda

Bóg nie istnieje.



 
 
Paplanina religijna
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-28, 01:29   

Być może, ale jako kruche, maleńkie istoty potrzebujemy wierzyć, że jest coś "ponad", jakaś siła, która tym wszystkim rządzi, do której możemy się zwrócić w razie potrzeby.
Szkoda za to, że instytucja Kościoła istnieje.




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Paplanina religijna
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-28, 11:05   

Scaliłam do tematu, do którego pasuje post. Następnym razem postaraj się zawierać więcej treści w temacie.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Paplanina religijna
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-28, 11:32   

pan_da napisał/a:
jako kruche, maleńkie istoty potrzebujemy wierzyć, że jest coś "ponad", jakaś siła, która tym wszystkim rządzi, do której możemy się zwrócić w razie potrzeby.

Dlaczego potrzebujemy? Dlaczego nie możemy zaakceptować, że rzeczywistość nie została zaprojektowana przez jakiegoś inteligentnego superhero?




 
 
Paplanina religijna
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-28, 19:31   

Castro napisał/a:
Dlaczego potrzebujemy? Dlaczego nie możemy zaakceptować, że rzeczywistość nie została zaprojektowana przez jakiegoś inteligentnego superhero?


Utarte teksty/stereotypy. Ja się nie znam, bo mnie to w żaden sposób nie dotyczy. Ale w większości przypadków to podłoże psychologiczne i potrzeba "wiary".




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Paplanina religijna
Świetlisty 



Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 200
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-10-29, 19:27   

LadyRed napisał/a:
którzy co niedziela w kościele, różaniec na nadgarstku a są najgorszym koszmarem dla drugiego człowieka.

:złotałopata:
I idą i siedzą tam i modlą się i oczyszczają lecz ne widzą, tego co robią drugiemu i do tego się odniosę. Rzadko zabieram głos ale akurat mi temat wpadł czystym trafem i zabiorę głos i odniosę się.

Kradną, grabią, kłamią podkopują żeby sąsiad czy "brat, siostra" miał gorzej ale zakrywają wzrok w niedziele swojego nie widzą w niedziele ślepi wierni "święci".
Od poniedziałku do soboty kawał najgorszego zachowania wobec drugiego człowieka a w niedziele byle by ksiądz widział obecność i sąsiedzi czy rodzina byle ludzie widzieli.
Wszyscy święci jeden dzień w tygodniu.
10 przykazań wam się liczy tylko w jeden dzień bo przez 6 jesteście koszmarem dla drugiego jesteście tylko ludźmi i jest wytłumaczenie bo człowiek grzeszy. Denerwuje mnie wiara na pokaz.
Plują, bluzgają jeden na drugie. Nienawiść kipi w autobusach, tramwajach na ulicach nie zależnie od wieku, zabijają sie w kolejkach w promocjach jeden szydzi obgaduje drugi robi pierwszemu po złości wypomina błędy. Niedziele składają dłonie różaniec przeplata im ręce i nie mają sumienia i robią na pokaz.
Zakazany napisał/a:
Kocham Boga.

Siebie kochasz? Kochasz ludzi? kochasz drugiego człowieka? Bóg znaczy kogo masz za boga?

pan_da napisał/a:
że instytucja Kościoła istnieje.

I ona upadnie. Moje zdanie.
Castro napisał/a:
dlaczego nie możemy zaakceptować, że rzeczywistość nie została zaprojektowana przez jakiegoś inteligentnego superhero?

Ha, ba a nawet kilku ich było jestem skłony uwierzyć.



 
 
Paplanina religijna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12