Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak było dziś na uczelni?
Autor Wiadomość
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-11, 19:26   

Arya, Dlaczego tak często zmieniasz grupę?



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Jak było dziś na uczelni?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 09:38   

Aisza91, bo zmieniają mi się ciągle inne zajęcia... i kiedy te inne się zmieniają, pokrywają się z grupami, do których już jestem wpisana. :roll3:



 
 
Jak było dziś na uczelni?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-13, 09:44   

Arya, Studiujesz dwa kierunki czy te "inne zajęcia" to nie są zajęcia uczelniane?
Pytam bo wydaję mi się, że lepiej dla Ciebie jak bedzieśz się trzymała jednej grupy. Poznasz lepiej tych ludzi i bedziesz się czuła pewniej w ich towarzystwie, mniej się bedziesz stresować :)




Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Jak było dziś na uczelni?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 09:54   

Aisza91 napisał/a:
Arya, Studiujesz dwa kierunki czy te "inne zajęcia" to nie są zajęcia uczelniane?

Dwa kierunki.
Aisza91 napisał/a:
Pytam bo wydaję mi się, że lepiej dla Ciebie jak bedzieśz się trzymała jednej grupy. Poznasz lepiej tych ludzi i bedziesz się czuła pewniej w ich towarzystwie, mniej się bedziesz stresować

To u nas jest dziwne, bo na większości zajęć jesteśmy jedną, zwartą grupą (a przynajmniej na jednym kierunku). Dzielą nas tylko na dwóch ćwiczeniach i jednym wykładzie na 3 małe grupki - A, B i C.




 
 
Jak było dziś na uczelni?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-13, 09:58   

Faktycznie trochę skomplikowane. A w tych mniejszych grupkach nie masz nikogo znajomego albo z kim się trzymać?



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Jak było dziś na uczelni?
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-13, 16:35   

Dziś miałam bardzo długie i bardzo nudne zajęcia. Chociaż nie, może zajęcia nie byłyby takie złe, gdyby prowadził je ktoś inny... :roll: Ten prowadzący za grosz nie umie zaciekawić.



:myszka:
 
 
Jak było dziś na uczelni?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-13, 16:38   

Aisza91 napisał/a:
A w tych mniejszych grupkach nie masz nikogo znajomego albo z kim się trzymać?

Mam... tak tylko tu narzekałam, że liczę że prowadzący nie stracą do mnie cierpliwości. ;)




 
 
Jak było dziś na uczelni?
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-22, 14:37   

Miałam dzisiaj pierwsze praktyczne zajęcia z negocjacji. Przez trzy godziny negocjowałam odkupienie pestek jakiegoś bardzo rzadkiego gatunku pomarańczy, który był mi potrzebny do produkcji leku. Bałam się tych zajęć, bo nie wiedziałam, czy znajdę w sobie odpowiednie pokłady stanowczości i zdecydowania, ale okazało się, że jestem bardziej asertywna, niż myślałam. ;) Momentami było śmiesznie, momentami miałam wrażenie, że nigdy nie dojdziemy do porozumienia, bo i mój rozmówca miał bardzo sprecyzowane warunki, ale jakoś się udało. Negocjacje ostatecznie wygrałam, bo mój przeciwnik został bez pomarańczy, z długiem wysokości 100 tys. euro i obietnicą, że jak ja kupię pomarańcze od producenta, to odsprzedam mu je za 12,5 tys. euro. W dodatku sam się na to zgodził. :D
Już się nie mogę doczekać kolejnych zajęć. <3




 
 
Jak było dziś na uczelni?
Justyna1234 


Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 128
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-11-02, 18:00   

Męka przez godzine nudnych zajęć opłaciła się - dostałam 5 :D



Justyna ;)
 
 
Jak było dziś na uczelni?
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-13, 14:10   

Jutro rozpoczęcie roku i wykłady od 8 do 17. Jak zaczynać to z już grubej rury...



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Jak było dziś na uczelni?
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-21, 00:29   

Alessa napisał/a:
Jutro rozpoczęcie roku i wykłady od 8 do 17. Jak zaczynać to z już grubej rury...


Ja mam poniedziałki, wtorki i środy praktycznie wolne, ale za to w czwartek i piątek mam zajęcia od 8:00 do 16:30. Świetnie, tylko pogratulować osobom, które układały ten plan. :zły:




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Jak było dziś na uczelni?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-24, 17:35   

What the heck was that. Scena jak z moich histrionicznych fantazji.

Zajęcia praktyczne z fizjologii. Najpierw wszyscy mamy sobie policzyć tętno. Dum, dum, dum, „wygrałam”. Najwyższe tętno w grupie 24 osób. Zostałam zapisana na szczycie tablicy, a zaraz za mną kilka osób z trochę niższymi wynikami. Wszyscy dostaliśmy beta-blokery (grupa leków zwalniających pracę serca) i co kwadrans na nowo mierzyliśmy tętno i zapisywaliśmy. Więc przez całe zajęcia na szczycie tablicy był zapisany mój poziom stresu. <3

Punkt drugi: próby skaryfikacji na przedramieniu.
Tak. Niech to wybrzmi.
Dostaliśmy żyletki.
Próbowałam najpierw na prawej ręce, ale musieliśmy podpisywać miejsca naniesienia małych kropel i potem ostrożnie się podrapać żyletką (nie do krwi), więc koniec końców przeszłam na lewe przedramię, oczywiście całe w sznytach. Och, i tak, oczywiście, że podrapałam się za mocno.
Musiałam być cała w wypiekach.
Na szczęście blizny prawdopodobnie widziała tylko dziewczyna siedząca obok plus osoba nakładająca krople różnych substancji na skórę.

Jestem oszołomiona i zmieszana po tych zajęciach. Wychodząc, nadal miałam najwyższe tętno.

Dopiero teraz mi przyszło do głowy, że mogłam udawać, że mam alergię skórną i nie brać udziału w ćwiczeniu. Mądry głupi po szkodzie. A może nie chciałam na to wpaść? Może chciałam wymówki, żeby móc się troszkę zaciąć sterylnym skalpelem bez wyrzutów sumienia? Może chciałam trochę dramy?

Przy okazji zostałam wyznaczona do nakładania jednej z substancji na przedramiona innych. Więc widziałam wszystkie łapki (oprócz 2 dziewczyn, które też roznosiły). Żadnych sznyt. Czysto. Myślałam, że choć jedna osoba oprócz mnie będzie w bliznach... Może ktoś ma pochowane?




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Jak było dziś na uczelni?
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-10-25, 17:18   

chiroptera napisał/a:
Więc przez całe zajęcia na szczycie tablicy był zapisany mój poziom stresu.


Jesteś zestresowana, lądujesz na szczycie listy. Próbujesz o tym nie myśleć, więc myślisz jeszcze bardziej: poziom stresu cały czas rośnie. Zaczynasz być czerwona na twarzy, jest jeszcze gorzej. Ah, całe moje życie w kilku zdaniach.

chiroptera napisał/a:
Żadnych sznyt. Czysto. Myślałam, że choć jedna osoba oprócz mnie będzie w bliznach... Może ktoś ma pochowane?


Ja nigdy nie chciałam się ciąć po dłoniach, nadgarstkach, ramionach, właśnie dlatego, że ktoś mógł potem zobaczyć blizny. Więc mam żebra w kreskach. Poza tym, bardzo popularnym miejscem są też uda.
Generalnie, podziwiam za odwagę, bo ja bym po prostu stamtąd uciekła. :yyy:




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Jak było dziś na uczelni?
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-11-17, 20:39   

Prawie zasnęłam dzisiaj na wykładzie. Bo był taki bardzo nudny...



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Jak było dziś na uczelni?
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-10-27, 10:30   

Drugi dzień na wagarach, bo nie wstałam…
Ciekawe, czy mnie dopuszczą jutro do egzaminu.




 
 
Jak było dziś na uczelni?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11