Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakładki
Autor Wiadomość
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-16, 18:41   

Od lat jako zakładki używam linijki, która pamięta moją podstawówkę, sfatygowana jest strasznie, ale swoją rolę spełnia rewelacyjnie.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Zakładki
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-09-23, 18:15   

A cszy ktoś się orientuje, gdzie kupię niedrogo jakieś ciekawe zakładki? Uwielbiam mieć ładne zakładki w książce, nie uznaje zaginania kartek, linijek i innych takich. Zakładeczka musi być <3



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakładki
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-09-23, 18:59   

Jak niedrogo to może Aliexpress?
Ostatnio widziałam tam w jednym ze sklepów (Mohamm Store) pakiet naprawdę fajnych zakładek, wrzuciłam kilka opakowań do koszyka (w przypadku tych, które mnie zainteresowały w jednym jest 30 różnych wzorów), ale ciągle nie zamówiłam, bo nie mogę się zdecydować na konkretny wzór. :facepalm:

Za taką cenę nawet nie byłabym zła, jakby jakość okazała się kijowa.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakładki
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-09-23, 19:05   

Mustela Nivalis, nigdy nie zamawiałam na Aliexpress :D Nie wiem jak :D :D



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakładki
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-23, 23:21   

thunderstruckk, jeśli chcesz mogę posłać Ci pocztą ładne zakładki. Kupiłam kiedyś kilka kompletów, a czytam od jakiegoś czasu na tyle mało, że nie przydadzą mi się (leżą smutne, porzucone, nawet nierozpakowane). Jeśli będziesz chciała, chodź na priv :) .



 
 
Zakładki
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-24, 14:13   

Mam dwie ładne magnetyczne, pełno jakichś papierowych, o których zapominam. Stron nie zaginam, nie krzywdzę książek. :P Z reguły bazuję na mojej pamięci, która bywa, że zawodzi, zwłaszcza jak mam przerwę w czytaniu książki. Ewentualnie wkładam kawałek kartki, wizytówkę.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Zakładki
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-02, 14:06   

Mam pełno zakładek, których nigdy nie mam przy sobie. Większość zrobionych samodzielnie, gdy byłam młodsza.
Miałam kiedyś moje ulubione 10 złotych do zaznaczania stron, ale niestety stosunkowo niedawno przetraciłam je na jakieś głupoty. Teraz zostało mi więc tylko zadowalanie się starymi paragonami, biletami, karteczkami z przypadkowym tekstem. Wolę zaznaczyć stronę czymkolwiek co mam pod ręką lub nie zaznaczyć jej wcale, niż zaginać kartki.




 
 
Zakładki
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-12-16, 18:12   

Używam programu ReadEra na tablecie i on ma taką funkcję, że sam zapamiętuje stronę



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Zakładki
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-12-16, 21:04   

Jak ktoś chce, mogę zrobić mu dedykowaną zakładkę. Tylko potrzebuję pieniędzy na wysyłkę.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Zakładki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11