Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-12, 10:49   

Adenium, opiekunka, niania :) .



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Szukanie pracy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-12, 15:53   

Rainbow, opiekunki chyba mają wzięcie, więc fajnie, że tak szybko udało Ci się znaleźć pracę w tym co lubisz. :) Oby współpraca i dziecko okazały się sympatyczne. Kiedy zaczynasz?



 
 
Szukanie pracy
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-06-15, 00:35   

W środę przyjechałam, dzisiaj byłam na restauracji fajnie, fajna załoga, i ogólnie miło, zakwaterowanie świetne, w porównaniu do tego gdzie byłam wcześniej, stres mi minął,Ale jutro idę na inna restauracje, bardziej w centrum na szkolenie. Trochę lipa, bo się stresuje,bo znowu nowi ludzie. A jutro wieczorem i tak przenoszą mnie do sarbinowa, do kawiarni, więc bez ssensu te szkolenia tu. :/ stresuje mnie to, bo nie wiem gdzie pojadę, ani kto będzie. :( słabo, mam stres mocno, jedyny plus ze kawiarnia w niedzielę ma swoje otwarcie więc każdy będzie się uczył w sobotę wszystkiego. Ale mocno się stresuje, bo tu już minęło mi, a jutro znowu nową sytuacja :/ przeraża mnie to.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Szukanie pracy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-08, 19:12   

We wtorek byłem w urzędzie, niewiele miała mi pani do zaoferowania, bo większość ofert w systemie zmianowym(przez terapię nie mogę sobie na taki system pozwolić), więc dostałem jakieś"prace ogrodowe". Dzisiaj sprawdziłem sobie co to za firma i chodzi tutaj o zakładanie ludziom ogródków. Wyobrażam sobie, że godziny pracy również będą niestabilne, więc pozostaje mi poszukanie sobie czegoś na własną rękę. Pozostał tydzień, mam nadzieję, że coś uda mi się ogarnąć. Dzisiaj wyczaiłem pracę na magazynach na pół etatu(codziennie 9-13), przez urząd pracy w Sosnowcu. Będę dzwonił, to chyba byłby dobry początek.



 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-08, 20:56   

użytkownik, może być tak, że godziny będziesz mógł dostosować pod siebie, to nie jest taka praca, że idziesz np. do biura siedzisz 7-8 h i wychodzisz. Warto iść, zapytać, zawsze możesz odmówić, powiedzieć, że Ci nie pasuje.



 
 
Szukanie pracy
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-15, 19:56   

Jednobarwna, dzwoniłem tam, oferta była już nieaktualna. I dobrze, bo przypomniałem sobie, że jestem alergikiem i choruję na AZS, także nie bardzo nadawałbym się do pracy przy takich ogródkach. We wtorek znowu do urzędu z czym wiąże dwie nadzieje. Pierwsza z nich to taka, że kolejnej oferty nie dostane i pani da mi trochę czasu na ogarnięcie się. A druga jest taka, że rzeczywiście się ogarnę i znajdę coś na własną rękę.



 
 
Szukanie pracy
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-15, 20:09   

Znalazłam sobie prace jako opiekunka dla dzieci w Poznaniu. 8) Szybko łatwo i przyjemnie.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Szukanie pracy
Nagamasa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-23, 23:56   

Niektórzy pracodawcy są niepoważni, albo mylą dane osobowe, albo mimo zapewnień o wysłanie wiadomości zwrotnej nie odzywają się wcale.
Już o reszcie nie wspominając. A mówili, że to takie proste...




 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-27, 19:12   

Byłam na rozmowie o pracę w tym tygodniu. O dziwo nie byłam jakoś denerwowana. Rozmowa według mnie poszła dobrze. Zostaje tylko czekać czy się jeszcze skontaktują ze mną.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-27, 11:50   

Odrzucili moje CV do fabryki czekolady w Belgii na wakacje. ;___; Szkoda, nawet mialabym tam gdzie mieszkać.

I teraz dalej się stresować i szukać jakiejś roboty.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Szukanie pracy
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-27, 13:52   

Ja w czwartek podpisuje umowę a od wtorku zaczynam pracę choć martwię się tym że albo mi coś nie będzie odpowiadać albo że będzie tak niemiła atmosfera że znowu będę chciał szukać czegoś innego,mimo wszystko czas pokaże



 
 
Szukanie pracy
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-03-28, 07:22   

Jakiś czas temu pisałam, że rozważam rozpoczęcie procesu poszukiwania.

No i... zaczęłam. Ostatni miesiąc był trudny, bo nastąpiła kumulacja klęski urodzaju. Jednym słowem dużo firm odezwało się do mnie w podobnym czasie (to ciekawe, że czasami tydzień, miesiąc po dacie ważności ogłoszenia, w trakcie po np. tygodniu od aplikacji... a nawet w tym samym dniu). Dodatkowo rozrzucone w kilku miastach (podjęta decyzja o relokacji), więc w tym miesiącu zrobiłam dobre 3000km xD.
A więc... niesamowicie intensywny i męczący czas.

Ten tydzień jest pod znakiem drugich etapów oraz oczekiwania na odpowiedzi od firm 'z fali'.




Este blestemata
 
 
Szukanie pracy
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-10, 08:21   

Wie ktoś może jak powinno (tak orientacyjnie) wyglądać podanie o przyjęcie na staż w starostwie?



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Szukanie pracy
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-06-11, 14:52   

Staż z pup?



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Szukanie pracy
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-06-11, 16:09   

Delphi, już nie ważne, udało mi się to jakoś napisać.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12