Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Orientacja seksualna

Jestem:
wyłącznie heteroseksualny(-a)
37%
 37%  [157]
przeważająco heteroseksualny(-a), incydentalnie homoseksualny(-a)
13%
 13%  [57]
przeważająco heteroseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie homoseksualny(-a)
5%
 5%  [23]
w równym stopniu heteroseksualny(-a) i homoseksualny(-a)
11%
 11%  [49]
przeważająco homoseksualny(-a), bardziej niż incydentalnie heteroseksualny(-a)
2%
 2%  [10]
przeważająco homoseksualny(-a), incydentalnie heteroseksualny(-a)
7%
 7%  [30]
wyłącznie homoseksualny(-a)
11%
 11%  [46]
aseksualny(-a)
4%
 4%  [20]
nie wiem/wisi mi to
5%
 5%  [23]
Głosowań: 415
Wszystkich Głosów: 415

Autor Wiadomość
Vendemiaire 



Wiek: 21
Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-11, 16:51   

Nie jestem pewna, jakiej orientacji jestem. Czasem ciągnie mnie do obojga płci, czasem do jednej lub żadnej. Roboczo uważam się za biseksualną, ale do końca to wszystko określę, gdy... jeżeli zdobędę jakieś doświadczenie. Zawsze trzymałam się raczej na uboczu, nie przy ludziach, i nie rozważałam swojej orientacji aż do niedawna, może to przez to. :?



 
 
 
Orientacja seksualna
breakdancexdd 



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Sty 2017
Posty: 24
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-11, 22:16   

Za to ja się wyłamię z tłumu pań i pozwolę się określić jako lesbijka dochodząc do tego wniosku poprzez liczne próby związania się z facetem, no nie da rady ni cholery... trochę szkoda, ale niespecjalnie nad tym ubolewam :D niestety Polska taki kraj, gdzie mówić o swojej orientacji głośno nie wypada, długa droga czeka nasz kraj... :|



Strzeż swych racji jak Twojej kobiety między innymi mężczyznami.
 
 
Orientacja seksualna
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-12, 22:09   

Obejrzałam właśnie ciekawy wywiad z osobą aseksualną, to się podzielę. Bo zaskoczyło mnie to, że spotkała się z takim traktowaniem, jak osoby LGBT przed laty, że to choroba.





Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Orientacja seksualna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-13, 05:21   

Żurawek, mnie to nie zaskoczyło. świat ocieka seksem. Mówi się o tym, reklamy bardzo często mają właśnie trafiać w czyjąś seksualność, itd. itp. Ludzkość nie wyobraża sobie życia bez seksu a tu im ktoś mówi, że tego nie potrzebuje i nie chce. No szok i niedowierzanie. Do tego przekonanie, że homoseksualizm jest chorobą praktycznie znikło, a w przypadku aseksualizmu jest problem, ponieważ brak pociągu seksualnego może występować tak o, po prostu, a może też być objawem choroby (być może nawet czysto fizycznej), którą trzeba leczyć.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Orientacja seksualna
Nero 



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: świat

Wysłany: 2018-09-23, 20:31   

Żurawek, o ile brak zrozumienia i chamskie teksty ze strony osób heteroseksualnych są jeszcze powszechne i przez to w jakiś sposób zrozumiałe, tak smuci fakt, że w taki sposób potrafią zachować się również osoby homoseksualne i inne mniejszości. Niestety kilkukrotnie spotkałam się z opinią osoby homo, która uważała, że aseksualizm jest wynaturzeniem i powinien być leczony, gdy do nie tak dawna sama była uważana za taką jednostkę. Hipokryzja to za mało powiedziane. Kiedyś byłam przekonana, że mniejszości seksualne starają się wspierać, dopóki nie zderzyłam się z rzeczywistością i nie powiem, bo był to dla mnie mały szok. Po prostu się tego nie spodziewałam.

A sama jestem osobą aseksualną i aromantyczną do kompletu. W okolicach gimnazjum czułam się bardzo wybrakowana. Koleżanki zaczynały interesować się chłopcami i powoli randkować, mnie te sprawy nie interesowały i zakładałam, że byłam na to zwyczajnie za młoda, ale czas leciał, a u mnie nic się nie zmieniło. Potem poznałam ten termin, przyszło olśnienie, przez krótką chwilę się wewnętrznie motałam, a na tę chwilę jestem ze sobą pogodzona.




 
 
Orientacja seksualna
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-24, 13:32   

Czyli i bez seksu do ślubu i w celibacie da się żyć



ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Orientacja seksualna
Nero 



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Wrz 2018
Posty: 10
Skąd: świat

Wysłany: 2018-09-24, 17:34   

Zenua napisał/a:
Czyli i bez seksu do ślubu i w celibacie da się żyć

Jak najbardziej, ale celibat =/= aseksualizm, bo w tym kontekście rozumiem to tak, jakby było to przyrównywanie. Popraw proszę, jeśli się mylę.

O celibacie mówimy wtedy, gdy dana osoba wstrzymuje się od kontaktów seksualnych z pobudek osobistych lub religijnych, pomimo że by tego chciała.
Osoba aseksualna po prostu nie czuje popędu seksualnego do innych osób, więc z celibatem nie ma to nic wspólnego.




 
 
Orientacja seksualna
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-28, 23:30   

Nie rozumiem dlaczego wielu ludzi ma problem z orientacją innych, tak bardzo na siłę zagląda im do łóżka i sprawdza czy ten seks jest i z kim jest, gardzi, poucza, traktuje z góry... a nie raz kończy się to dużymi problemami psychicznymi, przez brak samoakceptacji, zwłaszcza u młodzieży i ludzi z małych miejscowości...



 
 
Orientacja seksualna
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-10-04, 16:17   

D-astel1704, Niestety znam osoby, które postrzegają całokształt człowieka przez to z kim sypia... Takich niestety jest dużo. Znają kogoś długo, szanują, a nagle dowiadują się, że jest np. homoseksualny i już w tą jedną sekundę staje się dla nich śmieciem. To jest straszne, ale prawdziwe. Najgorsze, że najczęściej nie umieją wytłumaczyć dlaczego tak robią, po prostu tak jest w zgodzie z ich poglądami i tyle. Takie poglądy mają i tyle.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Orientacja seksualna
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-06, 00:50   

shady, moim zdaniem pozostaje im współczuć. Bo... co oni widzą z tak grubą, matową szybą "poglądów" przed oczami?



 
 
Orientacja seksualna
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-10-13, 19:29   

Widzieliście relacje z I Marszu Równości w Lublinie?
https://www.tvn24.pl/wiad...nia,875845.html

I tekst na temat wyroku sądu dr nauk prawnych specjalizującego się w prawie konstytucyjnym?

Budzi to we mnie grozę... Masakra i katastrofa.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Orientacja seksualna
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-13, 22:43   

Delphi, nie widziałam tego, ale właśnie zobaczyłam i... k*#wa, zwątpiłam...



 
 
Orientacja seksualna
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-10-14, 17:33   

Delphi, Akurat widziałam to w telewizji, razem z moją mamą. Mi aż zabrakło słów i zwątpiłam tak jak D-astel1704, ale moja mama przyznała panu wojewodzie rację. Dorzuciła jeszcze jakiś tekst, że wszędzie powinni parad "tych małp" zabronić, że zboczeńcy i inne takie, no i że by im wrzątek na głowę wylała. Chyba powinnam się zacząć bać i lepiej nie odzywać, mimo (albo w sumie dlatego), że moja orientacja to nadal wielki znak zapytania. :facepalm:



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Orientacja seksualna
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-14, 21:21   

Niektórzy z wiedzą i światopoglądem zostali w poprzednim stuleciu po prostu.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Orientacja seksualna
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-10-15, 19:12   

Adriaen, Powiedziałabym nawet, że w średniowieczu.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Orientacja seksualna
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14