Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Premiery
Autor Wiadomość
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-26, 18:16   

Ja również się na to wybieram, strasznie lubię rzeczy wywołujące jakieś kontrowersje i sprzeciwy ludzi.



 
 
Premiery
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-26, 19:00   

Na pewno obejrzę. Temat mnie interesuje, poza tym tak jak Żurawek ciekawi mnie czemu aż tak niektórzy się oburzają. Tylko jeszcze nie wiem czy pójdę do kina, czy później jakoś.

Tak naprawdę to dawno nie było w kinach filmu, który by mnie aż tak zaciekawił. :)




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Premiery
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2018-09-27, 21:05   

Ja się wybieram.



 
 
Premiery
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-09-28, 11:04   

Idę dzisiaj. Mam miejsce w pierwszym rzędzie, innych nie było. W malutkim Stargardzie praktycznie nie ma już biletów na ten film, co się dzieje w miastach wojewódzkich?



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Premiery
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-10-06, 19:39   

Delphi napisał/a:
co się dzieje w miastach wojewódzkich

Seanse jeden po drugim, do 23. :)

Byłem dziś. Film nie jest antyklerykalny, a już na pewno nie antyreligijny. Piętnuje grzechy Kościoła i woła o naprawę. Tłumaczy, ale nie usprawiedliwia księży pedofilów - sami byli gwałceni, mieli ciężkie dzieciństwo... Pokazuje patologię, o jakiej większość ludzi wie. Jest mocny, nie dla wrażliwszych widzów. Czasami jest zabawnie, ale ogólnie film jest przygnębiający. Symboliczne zakończenie. Zwróćcie uwagę na trójkąt ludzi.
Bardzo dobre aktorstwo. Gajos, Jakubik, Więckiewicz i może dzięki szczególnej granej postaci - Braciak.

Nie zdziwię się, jeśli będzie teraz więcej powołań... Władza, pieniądze, samochody, beczące owieczki...




dead but delicious
 
 
Premiery
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-08, 14:07   

Byłam wczoraj. Ważny film dla naszego kraju. Potrzebny. Postrzegam go w sumie bardziej jako wyraz solidarności z ofiarami, a nie manifest antyreligijny. Podoba mi się, że pomimo ciężkiej tematyki był koniec końców optymistyczny w pewien sposób – w sensie nacisk był nie na bezradność, tylko na „musimy to zmienić“. Znaczy bezradności było mnóstwo, ale chodzi mi o ogólny przekaz.

Jeszcze nie widziałam takich tłumów w kinie.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Premiery
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-10-28, 10:04   

"Bohemian Rhapsody"

Bo obejrzeniu wszelkich dostępnych trajlerów na YT, przeczytaniu komentarzy po seansach przedpremierowych...czuję, że to będzie coś cudnego.
Uważam, że w tym filmie, nie chodzi absolutnie o poziom gry aktorskiej, jak ktoś dobrze napisał "tego filmu się słucha".
Dla mnie, jako osoby totalnie zakochanej w muzyce Queen już wiem, że to będzie przeżycie, skoro po zwiastunach mam ciary i łzy w oczach.
Tak, Szami jest podjarana :D

Także ten, Idę. :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Premiery
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-10-29, 22:24   

"A Star Is Born" (w Polsce "Narodziny gwiazdy"). Trzy słowa: muzyka, emocje, Gaga.

Polecam, Adrję.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Premiery
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-10-30, 10:15   

Adriaen, widziałam jakiś zwiastun filmu o niej na Netflixie i jestem w kropce, bo nie wiem, czy to był inny film, czy to był trailer kinowy, czy filmu na Netflixie :P



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Premiery
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-01-19, 17:26   

Kto się wybiera na "Dom, który zbudował Jack"?



dead but delicious
 
 
Premiery
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-30, 23:37   

Trochę wybiegam w przyszłość, ale nie daje mi to spokoju odkąd się dowiedziałam. :D

Czekam na Once Upon a Time in Hollywood. Tarantino reżyserujący film o morderstwie Sharon Tate (i in.)? Ciekawe co na to Polański. Znając trochę styl Tarantino mam pewne obawy.

Obsada jest bardzo dobra. Znów di Caprio, do tego m.in. Brad Pitt, Al Pacino, Kurt Russell. Z pewnością obejrzę ten film.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Premiery
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-04-01, 19:22   

THE DEAD DON'T DIE

https://www.youtube.com/watch?v=bs5ZOcU6Bnw




dead but delicious
 
 
Premiery
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-23, 01:58   

Na to czekam. Te miniserie HBO zawsze są wyjątkowo dobrymi produkcjami i liczę, że to będzie prawdziwa perełka. Temat dosyć dobrze znany, ale chyba nigdy dobrze niepokazany.

Premiera już 6 maja:







My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Premiery
herbaciarz 
jaśminowy smok



Wiek: 73
Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-23, 08:44   

https://www.filmweb.pl/fi...d+2-2019-550470

Wciąż czekam i boję się, że nigdy nie nadejdzie...




 
 
Premiery
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-23, 21:06   

RobertIslay, jeśli interesujesz się tematem, to myślę, że warto obejrzeć https://www.filmweb.pl/serial/%C4%86my-2013-771939 może nie jest to film dokumentalny, a nawet nie stricte o samej awarii, jednak dość mocno ją poruszający, tak jak i sam film, osobiście płakałem przy nim :haha: do znalezienia na yt z polskimi napisami (legalnie - studio samo opublikowało serial w postaci filmu publicznie, za darmo)



 
 
Premiery
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11