Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze szkołą
Autor Wiadomość
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-09-22, 09:34   

Camaleao napisał/a:
Do tego wygląda na to, że nauczycielka nie zapoznała się z jej dostosowaniem oceniania do możliwości...

Czu, jeśli chcesz, to mogę zerknąć na opinię/orzeczenie Małej i sprawdzić, jakie powinna mieć dostosowania.
Ogólnie, myślę, że polecenie było trochę nieprecyzyjne. "Nauczyć się alfabetu i potrafić go używać do literowania słów" - byłoby jaśniej. I ogólnie dzieci z dostosowaniami powinny właśnie dostawać dużo bardziej doprecyzowane polecenia. Ja ostatnio w bardzo słabej ósmej klasie, gdzie prawie połowa ma opinie, daję wymagania na kartce do wklejenia do zeszytu. Inaczej w ogóle nie wiedzą, czego się uczyć.




:myszka:
 
 
Problem ze szkołą
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-22, 10:09   

aga_myszka, mogę Ci wysłać, ale i tak mamy termin powtórzenia badan psychologicznych i badania u neurologa, bo te zmiany w eeg są coraz większe zamiast mniejsze. A bierze leki...

Ona się nauczyłam tych liter w taki sposób, że umie ja po kolei ale jeśli ja zapytać o pojedyncze litery, to też powie (np. A-aj, e-i, bo o wymowę chodzi...). Ona ma problem z literowaniem, z synteza. Z polskiego zna litery, a jest ten sam problem. Jak się czegoś uczy to tylko na pamięć.

Nie wiem czy to moje uprzedzenie do tej jedzy z anglika, czy faktycznie Młodą została potraktowana niesprawiedliwie. Tak czy inaczej będę musiała się do niej przejść.




 
 
Problem ze szkołą
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-09-22, 19:09   

Camaleao, a jeśli Ami miałaby np. na tablicy napisane swoje imię, to przeliterowałaby?



:myszka:
 
 
Problem ze szkołą
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-22, 20:20   

aga_myszka, tak.



 
 
Problem ze szkołą
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-09-22, 20:34   

Camaleao, porozmawiaj z nauczycielką. Przecież wystarczyłoby, żeby mogła napisać imię i nazwisko na tablicy, żeby sobie w tej sytuacji poradzić. Takie podejście nauczycielki jest nie do zaakceptowania...



:myszka:
 
 
Problem ze szkołą
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-22, 22:51   

aga_myszka, dlatego właśnie wydaje mi się, że kobieta nie jest zapoznania z sytuacją.



 
 
Problem ze szkołą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11