Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-08-31, 18:25   

Może się zmusić do jakiejś aktywności fizycznej? Wiem, że czasem to trudne, ale mi pomaga jak czymś się zajmę, choć często też wolałabym leżeć w łóżku i nic nie robić...



"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Asmeru 


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sie 2018
Posty: 13
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-08-31, 18:35   

Właśnie dziś mam swój dzień treningu. Biegam, ale dziś ciężko mi nawet iść. Wyszłam dopiero co na dwór, ale chodzenie chyba nie wypali. Posiedziałam trochę pod drzewem, żeby chociaż pooddychać świeżym powietrzem. Może jutro poczuję się lepiej i zrobię trening.



Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2018-08-31, 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-31, 18:41   

Asmeru napisał/a:
Myślałam o jakichś metodach, żeby sobie ulżyć, ale żadna z istniejących legalnych używek nie wydaje mi się atrakcyjna. Myślałam o innych substancjach... ale wszystkie o jakich czytałam, to depresanty, a większego doła mi nie trzeba.

No, używki nie służą do leczenia, nawet jeśli niektórzy tak do tego podchodzą. Niektóre substancje psychoaktywne rzeczywiście były kiedyś wypróbowane jako leki antydepresyjne i z bardzo konkretnych powodów celom takim już nie służą. Koniec końców pogarszały stan pacjentów.

Może jakieś relaksacje/medytacje z YT by Ci pomogły? Super, że próbujesz się ruszać.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-08-31, 18:48   

Trzymam kciuki, żeby Ci się jutro udało :)



"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Asmeru 


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sie 2018
Posty: 13
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-08-31, 18:51   

chiroptera,
Ja jakoś za medytacjami nie przepadam , ale po treningu lubię Sobie zrobić długie sesje rozciągania żeby się rozluźnić i zrelaksować. Ale jak czuje się źle to nie maniaku się ruszyć i nic mi nie poprawia humoru




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-01, 17:53   

Kilka dni względnego spokoju i znowu ta kompletna beznadzieja, ta bezsilność i tylko jedno pragnienie, aby nic nie czuć, nie istnieć...



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2018-09-01, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-09-02, 06:42   

Dziś czuję się mega źle, bo się przeprowadzam i muszę zostawić bardzo ważną dla mnie osobę... Poza tym pojawia się lęk przed nowym, żołądek mam już odwrócony do góry nogami... Ale najbardziej boli mnie ta rozłąka... :cry:



"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Lexis125 


Wiek: 26
Dołączyła: 01 Wrz 2018
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-09-02, 10:47   

Ja z kolei od dłuższego czasu myślę o osobie, która jest dla mnie bardzo ważna, ale zerwała kontakt 4 lata temu... Ciągle siedzi mi w głowie, nie mogę zapomnieć.



~Kimkolwiek jesteś bądź DOBRY~
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2018-09-02, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-02, 13:13   

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z samym sobą.Czuję że życie mnie nie cieszy,coraz bardziej na siebie krytycznie i coraz częściej mam myśli żeby skończyć ze sobą,co prawda mam dziewczynę,rodzinę,pracę a są takie tematy że nie wiem czy mogę o nich napisać tutaj czy muszę wszystko napisać w konkretnych działach




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-09-02, 23:12   

Muszę jutro wykonać bardzo ważny telefon. Sama myśl o tym sprawia, że skręca mnie ze strachu. W myślach słyszę tylko ,,Boję się, boję się, boję się'' i tak w kółko. Mam wrażenie, że głowa mi zaraz wybuchnie. Jak zwykle zbiór drobnych przeszkód przelewa czarę goryczy i znowu rządzi mną jeden, wielki kryzys. Boję się, tak bardzo się boję przyszłości. Codziennie modlę się w myślach by to wszystko się skończyło, ale to wciąż i wciąż trwa.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-09-03, 07:29   

Jestem po przeprowadzce. Przeraża mnie nowe otoczenie. Mój żołądek przewrócony jest do góry nogami i znów wciąż mi niedobrze. Nienawidzę zmian. Znowu widzę jak bardzo jeszcze siebie nie akceptuje i jak bardzo wszystkiego się boje. Wkurza mnie to i nie lubię tego. W takich momentach wolałabym zniknąć...



"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-04, 19:48   

Mogę wierzyć tylko sobie, tylko w moje urojenia i domysły. Przeżarło mi już głowę. To chyba nie jest dobre, nie umiem inaczej.
Bez ostrych rzeczy jestem nikim.


<<< Dodano: 2018-09-08, 15:01 >>>


Znowu gorszy humor i ochota na szantaż, wywoływanie poczucia winy tylko po to żeby ktoś wiedział jaka to ja nie jestem smutna i pokrzywdzona. Chciałabym sobie czymś dowalić, zasmucić się. Jestem okrutnym i okropnym ścierwem. Tylko śmierć jest dla mnie wyjściem, im szybciej tym lepiej.
Wszędzie mi źle, nawet poza domem, chyba nigdzie nie ma miejsca dla mnie.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-10, 13:16   

Dawno tak nie miałam, brak sił na wstanie. Zwlekłam się z jednego, do drugiego łóżka. Nie potrafię funkcjonować. A dookoła syf. Czuję się bezużyteczna, nikt mnie nie chcę i nie lubi. Co się dzieje! :zły:



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-09-18, 16:00   

Nienawidzę tego stanu, który właśnie przychodzi. Nienawidzę jak nie chce mi się wyjść z pokoju, jak łzy same bez powodu napływają do oczu. A najbardziej w tym wszystkim nienawidzę tego, że znikąd pomocy i zrozumienia.



"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-09-18, 17:12   

Przez bardzo długi czas wszystko było w porządku, a ostatnio ciągle chce mi się płakać, co chwilę czuję łzy, które napływają mi do oczu. Ciągle mam w głowie to pytanie 'o co mi chodzi?'.



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15