Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzinne relacje
Autor Wiadomość
niechciana20 
Czarna owca

Wysłany: 2018-08-28, 21:04   

Witam Was...
Nie wiem w sumie od czego zacząć.. Już kiedyś pisałam na tym forum w skrócie co się dzieje w domu u mnie, aczkolwiek od tamtego razu jest jeszcze gorzej.. Nie mogę w nocy spać przez to.. Dzisiaj usłyszałam po raz kolejny, że jestem gruba i żebym w końcu coś z sobą zrobiła.. Jem na prawdę bardzo mało i staram się schudnąć, ale mi to nie wychodzi... Mój brat natomiast ma wszystko co chce a ja?.. A ja ciągle słyszę to co tu napisałam i że powinnam brać przykład z młodszego brata, który ćwiczy i ciągle gdzieś wyłazi z kolegami... Nie jestem typem osoby, która uwielbia towarzystwo ludzi, ponieważ źle się czuję w tłumie.. Oczywiście jestem ta najgorsza a mój brat uchodzi za ideał. Mimo że ma wszystko w d..ie.. Co ja mam zrobić żeby w końcu poprawić relacje z rodzicami? Co próbuję z nimi porozmawiać czy czas spędzić to słyszę ubliżanie i inne nie miłe rzeczy...

Rodzinne relacje
Delphi 

Wysłany: 2018-08-28, 21:27   

niechciana20 napisał/a:
Co ja mam zrobić żeby w końcu poprawić relacje z rodzicami?

Wyprowadzka trochę pomaga.

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie"
~Barbara Borzymowska

Rodzinne relacje
agogika 

Wysłany: 2018-08-29, 11:31   

niechciana20, czasami jest już za późno na naprawę niektórych relacji, a jedyne co można zrobić to skupić się na sobie (i mieć w nosie to co mówią inni). Jeśli jednak czujesz, że koniecznie chcesz naprawić relację z rodzicami to może udajcie się na mediacje?

sempre patetico

Rodzinne relacje
niechciana20 
Czarna owca

Wysłany: 2018-08-29, 20:48   

Delphi napisał/a:
niechciana20 napisał/a:
Co ja mam zrobić żeby w końcu poprawić relacje z rodzicami?

Wyprowadzka trochę pomaga.

Nie mam gdzie się wyprowadzić.. Dziś jesteśmy po kolejnej kłótni...

agogika napisał/a:
niechciana20, czasami jest już za późno na naprawę niektórych relacji, a jedyne co można zrobić to skupić się na sobie (i mieć w nosie to co mówią inni). Jeśli jednak czujesz, że koniecznie chcesz naprawić relację z rodzicami to może udajcie się na mediacje?

Mediacje z nimi? To nic nie da.. A będzie jeszcze gorzej. Już kiedyś próbowałam ...

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-08-29, 20:51 ]
Usunęłam separator. Jeśli chcesz chwilę po wysłaniu posta jeszcze komuś odpisać, masz 60 min na edycję.

Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2018-08-29, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  

Rodzinne relacje
sanderka1000 

Wysłany: 2018-08-30, 20:34   

niechciana20, ja kiedyś wyprowadziłam się do koleżanki, takiej naprawdę dobrej znajomej. Kilka dni u niej pobyłam, ochłonęłam po kolejnej rodzinnej kłótni, rodzice też. Wydzwaniali do mnie, ale nie odbierałam. Pisałam tylko SMSy, że nie chce z nimi gadać. Było to trudne, dla obu stron myślę. Dziś mam już swoje życie, wyprowadziłam się całkowicie i od tego czasu nasze relacje się poprawiły. Nie masz kogoś takiego u kogo mogłabyś jakiś czas przekoczować?

"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."

Rodzinne relacje
niechciana20 
Czarna owca

Wysłany: 2018-08-31, 20:25   

sanderka1000 napisał/a:
niechciana20, ja kiedyś wyprowadziłam się do koleżanki, takiej naprawdę dobrej znajomej. Kilka dni u niej pobyłam, ochłonęłam po kolejnej rodzinnej kłótni, rodzice też. Wydzwaniali do mnie, ale nie odbierałam. Pisałam tylko SMSy, że nie chce z nimi gadać. Było to trudne, dla obu stron myślę. Dziś mam już swoje życie, wyprowadziłam się całkowicie i od tego czasu nasze relacje się poprawiły. Nie masz kogoś takiego u kogo mogłabyś jakiś czas przekoczować?

Mam, ale jest to dość daleko od mojej pracy a nie mogę sobie pozwolić na zostanie bez pracy.

Rodzinne relacje
Odpowiedz do tematu