Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet
Autor Wiadomość
Jeremi 
człowiek hasztag

Wysłany: 2017-09-04, 08:49   

Też mam ten problem. Pierwsza rzecz po przebudzeniu - telefon, ostatnia rzecz przed zaśnięciem - telefon.
Jest lepiej, kiedy jestem zajęty. Na początku strasznie się rozpraszałem, ale teraz już potrafię odłożyć internet na bok i zajrzeć od czasu do czasu. Poza tym, coraz mniej jest tam ciekawych rzeczy. Na portalach społecznościowych ludzie wstawiają video z przepisem, a nie własne zdjęcia.

czas czasami przytłacza - mnie też...

Internet
Niedotykalna 

Wysłany: 2017-09-05, 08:55   

Piorun walnął w nadajnik i dopiero się przekonałam jak bardzo jestem uzależniona.

Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./

Internet
blackcherry 

Wysłany: 2018-06-07, 18:06   

Ja jestem uzależniona. Nawet jak nie mam żadnych powiadomień to ciągle muszę sprawdzać fejsbuka i tym podobne.

Internet
nutella 

Wysłany: 2018-08-13, 20:09   

Spokojnie wytrzymam pare dni bez komputera, lecz telefon wtedy wymagany :D

Internet
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-13, 20:53   

nutella, mam tak samo. :D W sumie na odwrót też by to u mnie zadziałało, ważne, żeby był dostęp do sieci. Taa, dołączam do człowieków uzależnionych od Internetu. Wystarczy, że przez jeden dzień nie ma prądu, a już mnie nosi. :lol: Jedynym pocieszeniem jest to, że stosunkowo rzadko zaglądam na fejsbuki, czy inne portale społecznościowe, więc nie jest aż tak źle, jak mogłoby być.

Internet
Raven 

Wysłany: 2018-08-26, 02:23   

Oderwałem się od telefonu, rozbijając go. :evil: I w tej chwili laptop służy tylko do neta. Nie jestem uzależniony od fb, czy yt, snapów lub instów, uwolniłem się od pożeraczy naszych odbić tych całych smartfonów z dostepem WIECZNYM na Wirtualny Świat. Film wieczorem, poczta i pilnowanie rachunków. Internet tylko w razie potrzeby i wytrzymam bez telefonu nie potrzebuje być uzaleźniony od internetu do tego stopnia by mieć cały czas ten internet na dłoni. :ech:

Dziś tylko nadrabiam czas a jutro :papa: internety.

3,1416-2,618=0,5236

Kiedy odniosę sukces, nie martw się tym Kiedy poniosę klęskę, nie ciesz się tym

Internet
sanderka1000 

Wysłany: 2018-08-28, 21:15   

Dopóki mam internet w pobliżu to uważam, że w każdej chwili mogę z niego zrezygnować. Ale gdy zabraknie internetu to wtedy okazuje się, że jednak rezygnacja z niego to wielki problem :lol: Choć nie używam snapa, insta itp., YouTuba tylko do słuchania muzyki, to nadrabiam to Fejsem, którego mogę przeglądać godzinami, nawet po kilka razy te same posty :lol:

"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."

Internet
Odpowiedz do tematu