Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-21, 20:34   

Fenoloftaleina, pilates był właśnie drugą rzeczą, o której myślałam. Po prostu mam bardzo ograniczone możliwości - w moim mieście są tylko dwa miejsca w stylu siłownia/fitness, a nie jestem na tyle zmotywowana, żeby dojeżdżać gdzieś dalej na zajęcia.



:myszka:
 
 
Siłownia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-21, 20:39   

aga_myszka, to jeśli lubisz skupiać się na ćwiczeniach, przeszkadza Ci muzyka i ogólne pobudzenie to polecam pilates, dobry sposób na relaks i ćwiczenia głębokich mięśni. Mi pilates bardzo się podoba i wycisza, a jest nieco łatwiejszy niż joga, a przynajmniej te ćwiczenia, których próbowałam.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Siłownia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-21, 20:57   

Żurawek, to może jutro zadzwonię się zapytać. W jednym z miejsc chyba pierwsze wejście jest darmowe, to zobaczę, czy mi się spodoba.



:myszka:
 
 
Siłownia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-22, 10:45   

Czy ktoś z Was chodził może do jakiejś warszawskiej siłowni i może polecić jakieś fajne miejsce? :) Szukam zajęć grupowych, ale też siłowni jako takiej...



 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-22, 14:30   

aga_myszka, i jak, dzwoniłaś by się zapytać o te zajęcia?

Arya, parę znajomych korzystało z McFIT i sobie chwaliło.




 
 
Siłownia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-22, 22:38   

Adenium napisał/a:
aga_myszka, i jak, dzwoniłaś by się zapytać o te zajęcia?

Tak. Dowiedziałam się, że pilatesu nie ma, bo nie było chętnych. Jest coś o nazwie "zdrowy kręgosłup", co podobno zawiera elementy pilatesu. Możliwe, że we wtorek pójdę na zajęcia próbne.




:myszka:
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-24, 18:43   

Zdrowy Kręgosłup z tego co słyszałam, to bardzo mocny jest. Jak się zdecydujesz pójść to napisz czy były to zajęcia odpowiadające, czy miały muzykę, czy raczej to pierwsze i ostatnie zajęcia. :)



 
 
Siłownia
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 22:07   

Dzisiaj miałem pierwszy dzień po siłowni i czuję że trener dał mi wycisk ale cieszę się że tam poszedłem bo miałem duże opory,teraz mam nadzieję że się nie zniechęcę.



 
 
Siłownia
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-17, 22:11   

Tak trzymaj BloodDragon, dasz radę a jak zobaczysz efekty to już w ogóle będzie super :)



 
 
 
Siłownia
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 22:16   

SchrodingerCat, Dzięki,choć przyznam że przede wszystkim hamował mnie strach przed ludźmi że będą na mnie krzywo itp.ale okazało się że ludzie są albo pokojowo nastawieni albo po prostu robią swoje i się mną nie przejmują,w dodatku zaskoczony byłem różnorodnością grup wiekowych jakie tam chodzą,no i trener mimo że dał wycisk to jest ogólnie spoko,szkoda tylko że nie będę się z nim widział w piątek ale to nic.Jutro mimo zakwasów wsiadam na rower :)



 
 
Siłownia
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-17, 22:36   

Super że się przełamałeś z tą siłownią. Ja jak to koty łażę swoimi drogami i nigdy ie było mi po drodze z siłownią. Powody były między innymi takie jak u Ciebie. Dlatego zacząłem w pewnym momencie kombinować z ćwiczeniami angażującymi masę ciała i ogólnie efekty są całkiem niezłe. W każdym razie działaj, to Ci pomorze trochę głowę zająć i da zastrzyk endorfin :)



- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj.
 
 
 
Siłownia
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-17, 22:41   

SchrodingerCat, Też tak myślę,ale ogólnie za siłownią był fakt że gdybym miał zacząć ćwiczyć sam w domu to albo zrobiłbym sobie krzywdę albo poćwiczył parę razy i bym przestał.Poza tym gdy ktoś każe mi coś zrobić tak jak ten trener to wykazuje większą chęć do zrobienia tego,nie wiem dlaczego tak mam.



 
 
Siłownia
SchrodingerCat 
Kwantowy Paradoks



Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 84
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-07-17, 23:03   

BloodDragon, rób tak jak czujesz że będzie dobrze :) To że działasz w taki sposób jest jak najbardziej naturalne. Wiele osób tak ma :) Najistotniejsza jest świadomość tego jak działasz. Jeżeli siłownia i trener ułatwiają Ci zmobilizowanie się do ćwiczenia to znaczy że ta droga jest dla Ciebie :)



- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj.
 
 
 
Siłownia
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2019-09-28, 16:17   

Jak polubić ćwiczenia?



 
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-28, 19:20   

craving, może znajdując takie ćwiczenia, które będą dla Ciebie dobre i... fajne?
I wyznaczyć sobie cel, co się chce osiągnąć dzięki ćwiczeniom.
Na siłowni są maszyny, za którymi nie przepadałam, ale można je było zastąpić ćwiczeniami z wolnymi ciężarami, które mimo, że przecież lekko nie jest to są dla mnie dużo bardziej satysfakcjonujące i chcę je wykonywać nadal.




 
 
Siłownia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11