Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-27, 07:36   

noir, możesz spróbować czegoś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=WU_mMuCZab8



 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-07-30, 20:23   

Ja jestem na redukcji ale kiepsko się czuje bo ciągle się poddaje :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops:



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-08-02, 07:23   

Konrad96, jaki masz deficyt kcal i jaki podział makro?



"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-08, 05:05   

Makaron, mam deficyt dopiero jestem parę dni nie oczekuje cudów za pierwszym razem



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-12, 07:31   

Konrad96, Makaron nie pytał czy masz deficyt tylko jaki masz deficyt (i o makro), to jest różnica. No bo widzisz, możesz sobie redukcję zafundować z głową i obciąć sensowną wartość albo na przykład pojechać po bandzie i zejść poniżej PPM. Jedno i drugie będzie deficytem a różnica dla organizmu będzie spora. ;)

Obliczałeś kiedyś takie rzeczy jak swoje zapotrzebowanie? Ile wyszło, ile jesz na redukcji?
Co(ś) ćwiczysz?




Disqualified as a human being.
 
 
Siłownia
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-17, 22:12   

Dajmy spokój tak mi ciężko i cienko idzie że trza się poddać , jestem jeszcze na etapie że idę na 3 tygodnie do szpitala dla nerwowo chorych (nie mylić z psychiatrykiem) i nie wiem zbytnio jak ćwiczyć a biegać nie będę mógł bo mam problemy z biodrem,jeśli o deficyt to miałem około 1200 kcal tylko patrząc nieźle się katowałem



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-19, 07:23   

Konrad96, te 1200 kcal to w jaki sposób wyliczyłeś?
Po wyjściu ze szpitala, ćwiczyć można też w domu, bo i wiele programów jest dostępnych, a kardio to nie tylko bieganie.




 
 
Siłownia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-21, 16:14   

Chciałam pochodzić coś poćwiczyć. I się sfrustrowałam. Zajęcia na trampolinach, które mnie interesowały, odbywają się dokładnie wtedy, kiedy mam terapię! :krzyk:



:myszka:
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-21, 16:57   

aga_myszka, jeśli są raz w tygodniu i tylko trampoliny Cię interesują to jeszcze możesz poszukać takich zajęć w okolicy trasy na terapię, może by się trafiło coś przed terapią albo po niej.



 
 
Siłownia
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-21, 17:30   

Adenium, sama nie wiem, co mnie interesuje. To mi się wydawało najbardziej interesujące, chociaż jak zobaczyłam filmik promujący zajęcia, to trochę mi się przestało podobać. Czy wszystkie zajęcia tego typu muszą się odbywać przy muzyce? Mnie muzyka rozprasza, chyba nie potrafiłabym przy niej ćwiczyć.

A ja po prostu chcę zacząć się ruszać.




:myszka:
 
 
Siłownia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-21, 18:02   

aga_myszka, tak, raczej odbywają się przy muzyce i nie wiem czy przypadkiem te trampoliny też nie są jakoś w rytm muzyki, musiałabyś się przejść na jedne zajęcia i sprawdzić czy to faktycznie Cię rozprasza czy jednak tak się skupiasz na ćwiczeniach, że muzyka nie przeszkadza albo wpasowujesz się ćwiczeniem w rytm i jednak pasuje Ci to. Ale muzyka to spory plus, bo nie słychać własnego zasapania. :D
Wydaje mi się, że sporo klubów oferuje pierwsze zajęcia gratis, więc tym bardziej możesz spróbować się gdzieś wbić na zajęcia, najwyżej w trakcie zajęć wyjdziesz.



Ja chodzę na inne zajęcia, ćwiczenia w sumie w rytm muzyki, ale męczą i jakoś tak pozytywnie mi po nich, nawet jak nie nadążam i nie ogarniam. :D


Jedyne zajęcia jakie kojarzą mi się z tym, że mogłyby być bez muzyki to joga, chyba, że film z ćwiczeniami puszczony w domu.




 
 
Siłownia
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-21, 18:23   

aga_myszka, spróbuj mimo muzyki :) . Na takich zajęciach sportowych z reguły panuje bardzo luźna atmosfera, wszyscy są w świetnym nastroju i jest sporo śmiechu, więc potencjalnych rozpraszaczy też sporo. Z tych, na które uczęszczałam wszyscy wychodzili z szerokimi uśmiechami na twarzy, muzyka pomaga utrzymać rytm ćwiczeń i jest jednym z elementów, który ten swobodny klimat tworzą.

Wydaje mi się, że akrobatyka dla dorosłych jest prowadzona bez muzyki, może coś takiego by Cię zainteresowało?




 
 
Siłownia
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-21, 18:44   

Zajęcia na trampolinach są do muzyki, ponieważ do niej są przygotowane układy z różnych ćwiczeń. Bez muzyki ciężko byłoby utrzymać tempo, tak mi się wydaje. ;) Ja nie mogłabym ćwiczyć bez niej, sprawia że nie traktuję tych zajęć jako fitness, tylko dobrą zabawę. :D Ale na pewno nie będzie to odpowiadać każdemu. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siłownia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-21, 18:46   

Ja też chodziłam swego czasu na zajęcia grupowe i wszystkie były z muzyką, ale tabata na przykład wymaga muzyki, bo robisz wszystko w rytm, no i rytm pomaga utrzymać tempo. Teraz wróciłam do ćwiczeń z płytą i tam jest łagodna nienarzucająca się muzyka, a bardziej rytm sam. Obecnie nie byłabym w stanie pójść na jakiekolwiek zajęcia grupowe, może mi ten strach i krępacja miną. Kiedyś pamiętam, że jak odpalałam fitnessblendera to sobie sama muzykę włączałam do tego, ale oni mają w 100% bez muzyki programy, więc jeśli zdecydujesz się na ćwiczenia w domu, to właśnie oni mogą Ci pomagać.

Joga pewnie jest z muzyką relaksacyjną, ale może pilates nie.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Siłownia
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-21, 18:51   

Cytat:
może pilates nie

Tam gdzie chodziłam był bez muzyki, więc myślę że w innych miejscach też. :drapanie: Ale to całkiem inna aktywność niż trampoliny, myślałaś o czymś takim też, Myszko?




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Siłownia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12